0

Jakiś portugalczyk chyba z rayo za symulował a jeden z komentatorów powiedział że nie powinien brać przykładu ze swojego sławniejszego kolegi z realu który jest często przewracany przez wiatr

0

No nie są źli a ten tekst o grzmocie kilka meczy temu był genialny

12

Ney i Luis chyba by w ogień za sobą wskoczyli

0

Busi co za podanie to ja nie mam pytań

0

https://www.youtube.com/user/DumaKataloniiPL/videos

0

Ja się troche znam pisz na prywatnych

0

JEEEEEEEEST brawo Aga

0

AJ jak niewiele zabrakło

0

Neymar 9 bramek Suarez i cerek7 po 8 bramek Aduriz i Nolito po 7

0

Alba ma dziś strasznego pecha

0

Ło Bravo aleś się zabawił

0

Roberto to w tej chwili nasz najlepszy pomocnik jeśli wytrzyma psychicznie powinien grać w GD tylko czy lucho podejmie to ryzyko

0

I niech ktoś mi powie że Roberto jest słaby to go wyśmieje

0

Roberto>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Pogba

0

Co Roberto zrobił to ja słów nie mam

0

Gool dalej Las Palmas

1

i w duecie z wapnem

0

Raczej tylko na allegro

0

Ja mam w ten sam dzień co Gervinho

1

No Rakitić śmiało może powiedzieć JAPA RYJ TAM KONIE

0

Czemu on tak mało strzela z dystansu jest w tym genialny istny Crackitić

0

0


Cała prawda o naszej obronie

2

Bóg futbolu na boisku

0

Ale golazooooooooooooo!!!!!!!!

1

Neymar idzie na pichichi

0

Na coś takiego może być tylko jedna reakcja

1

Nowy dzień nowa bezsensowna plotka, jak tak dalej pójdzie to za tydzień wg gazet Barca będzie chciała sprowadzić Romario albo Rivaldo a za miesiąc Pelego

0

Milan wygląda jak połączenie Pique i Bojana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?