8

PS4

0

W polsacie o 18

11

Błagam powiedz że jesteś łysym z uefa i będziesz losował w poniedziałek bo pary są bardzo fajne

0

Te białe duszyczki mówiące nam jakie to mamy kompleksy tylko udowadniają to że to oni mają kompleksy
W sumie to im się nie dziwie 4-0 5-0 6-2 3-0 to nasze zwycięstwa z ostatnich 10 lat a oni cięgle wspominają 11-1 z lat 40 ubiegłego wieku nie wspominając już o naszych 2 trypletach

0

Co racja to racja macki pereza już szykują kulkę z karteczką z napisem Gent

0

Gent albo 4rsenal

28

Patrząc na Sandro i Munira tęsknie za Bojanem i Jeffrenem

5

10

8

Ja bym sprowadził Pirlo

3

Razem z Espanyolem

96

Perez: dajemy wam 190 milionów za Neymara
Barca: A ta koszulka to domowa czy wyjazdowa ma być?

0

Z tego co pamiętam w 1986 w półfinale z Geoteborgiem ale czy później to nie wiem

8

Dlaczego Manchester jest czysty?
Bo KOMPANY

1

Brawo MATS widać że chłopak odnalazł formę z zeszłego sezonu

0

Wszystko nam dziś wychodzi po prostu wszystko

2

Jakbyś zażyczył sobie kontrakt z Barcą dla mnie byłbym wdzięczny :)

0

Co Messi robił na obronie???

1

Co oni graja
I weź tu człowieku wybierz zawodnika meczu

7

Jak dojdą Arda i Vidal to klękajcie narody

3

Pep płakał jak oglądał tiki taka jak za najlepszych czasów

57

Chyba jego koszulkę

3

Błagam niech Bekanitez i perez zostaną w realu do końca świata i o jeden dzień dłużej

12

Racja mam nadzieję ze będzie pracował w realu jeszcze wiele lat

13

Nie wiem jak wy ale ja patrząc na grę Roberto myślę że Pogba czy Veratti nie są nam potrzebni

1

Jaki jest ulubiony napój w madrycie ???











4 move

7

Barcelona jako jedyny klub ma dwa stadiony Camp nou do gry i bernabeu do treningów

0

Iniesta asysta a ney cudo strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?