JoanGamper1899
Dołączył/a: marzec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
PS4
0
W polsacie o 18
11
Błagam powiedz że jesteś łysym z uefa i będziesz losował w poniedziałek bo pary są bardzo fajne
0
Te białe duszyczki mówiące nam jakie to mamy kompleksy tylko udowadniają to że to oni mają kompleksy
W sumie to im się nie dziwie 4-0 5-0 6-2 3-0 to nasze zwycięstwa z ostatnich 10 lat a oni cięgle wspominają 11-1 z lat 40 ubiegłego wieku nie wspominając już o naszych 2 trypletach
0
Co racja to racja macki pereza już szykują kulkę z karteczką z napisem Gent
0
Gent albo 4rsenal
28
Patrząc na Sandro i Munira tęsknie za Bojanem i Jeffrenem
5
10
8
Ja bym sprowadził Pirlo
3
Razem z Espanyolem
2
Realowi i tak nie zależy na pucharze króla
https://www.google.pl/search?q=ramos+cdr&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSg9-vs8TJAhWKXhQKHT8yCN4Q_AUIBigB#tbm=isch&q=ramos+copa+del+rey&imgrc=gcQBamvnCiPgaM%3A
96
Perez: dajemy wam 190 milionów za Neymara
Barca: A ta koszulka to domowa czy wyjazdowa ma być?
0
Z tego co pamiętam w 1986 w półfinale z Geoteborgiem ale czy później to nie wiem
8
Dlaczego Manchester jest czysty?
Bo KOMPANY
1
Brawo MATS widać że chłopak odnalazł formę z zeszłego sezonu
0
Wszystko nam dziś wychodzi po prostu wszystko
2
Jakbyś zażyczył sobie kontrakt z Barcą dla mnie byłbym wdzięczny :)
0
Co Messi robił na obronie???
1
Co oni graja
I weź tu człowieku wybierz zawodnika meczu
7
Jak dojdą Arda i Vidal to klękajcie narody
3
Pep płakał jak oglądał tiki taka jak za najlepszych czasów
2
http://www.memypilkarskie.pl/img/8241/jedyni-tacy-fani-na-swiecie/
http://www.memypilkarskie.pl/img/8242/barcelona-ma-kogos-znacznie-lepszego-/
http://www.memypilkarskie.pl/img/8227/jaka-jest-roznica-miedzy-realem-madryt-a-sasha-gray/
57
Chyba jego koszulkę
3
Błagam niech Bekanitez i perez zostaną w realu do końca świata i o jeden dzień dłużej
12
Racja mam nadzieję ze będzie pracował w realu jeszcze wiele lat
13
Nie wiem jak wy ale ja patrząc na grę Roberto myślę że Pogba czy Veratti nie są nam potrzebni
1
Jaki jest ulubiony napój w madrycie ???
4 move
0
http://www.memypilkarskie.pl/img/8209/po-przegranej-realu-madryt-poswiec-minute-aby/
7
Barcelona jako jedyny klub ma dwa stadiony Camp nou do gry i bernabeu do treningów
0
Iniesta asysta a ney cudo strzał