1

@Yoshi94 i co by nie nie mówić to on wprowadzał do składu naszą wspaniałą młodzież

0

@Greenalley patrząc jak kruchy jest Haaland miałby spore szanse na grę :p

1

W grudniu, przy brakach kadrowych czekałem na powrót naszego Nazario a teraz uważam, że po tym świetnym okienku transferowym powinien być za Abde i Jutgla w kolejce do gry.

0

@seba444 wraca lenglet a widząc jak rośnie forma wszystkich zawodników licze, że w jego przypadku będzie podobnie. Mingueza ostatnio zagrał dobre mecze. A Garcia mając obok tak świetnie asekurującego Araujo i przy obecnym dominowaniu przeciwników sobie poradzi. Nie jest aż tak źle. A i jeszcze Big Sam :D ciekawe czy jak będzie dostępny dostanie jakieś minuty.

4

Dembele kocur. Fajnie, że Depay strzela. Auba duża wartość dodana dla zespołu. Ogólnie zimowe wzmocnienia z buta dają liczby. Srodek pola śmiga aż miło. Wraca Barcelona która która dusi rywali strzelając kolejne gole po błyskawicznym zmianie tempa gry? :D

1

@NsKiNasza kolej na podtrzymanie dominacji La Liga w le. :D

2

@kakusus a nawet trzeba :D

4

@JarekS najbardziej zaskakuje mnie jego przegląd pola. Ze sportowego punktu widzenia jego odejście będzie duża stratą.

1

Trzeba patrzeć pozytywnie. Pierwszy raz od dawna pojawiła się ekscytacja z oglądania Barcelony :D

3

Przy takiej formie Niemca Neto powinien dostać szansę. Chcę odejść to będzie się chciał pokazać. Na marca też to dobrze wpłynie

3

@Elro1987 irytuje mnie samą pozycja ter stegena. Chłop w wielu sytuacjach wyglada jakby stał i liczył że go trafia

1

@Kaktus3 sport365live

1

@Messisinio chyba obaj byśmy nie chcieli aby nowo kreowana Barcelona grała z po przyspawanym do obrony :D

7

@Messisinio Z jego szybkością? To już bardziej nadawałby się na nowego busiego. Tempo podobne, fizyczność również, tylko do jego największego atutu "czytanie gry" mam najwięcej wątpliwości xd

3

Patrząc jak często w ostatnich spotkaniach, Alves schodzi do środka pomagając w przesunięciu gry nie dziwię sie, że Xavi chce Roberto. W końcu to nominalny śp. Zarówno on jak i Depay nie mieli okazję pograć u nowego trenera.

2

@AxelF Zgadzam się. Busquets powinien coraz częściej rozpoczynać mecze na ławce. Chociażby ze względu na fakt, formowania drużyny na następne lata z Fdj na pozycji busiego. Moim zdaniem duży wpływ na jego forme ma to, że wygrał już wszystko. Do tego myśl o tym, że zawsze ma pewne miejsce w skladzie. Można wymienić dziesiątki przykładów strat piłek na 20/30 m przez brak koncentracji.

0

Nie rozumiem, jak tak duża liczba osób pisze, że Koeman musi odejść. Chłop z tak wypompowane drużyny, bez żadnych wzmocnień zdobył PK i mimo wszystko walczył o mistrzostwo. Najważniejsze jest to, że w tym sezonie na Barce dało się patrzeć. Momentami wręcz gra porywała, co w poprzednich kilku sezonach zdarzało się sporadycznie. Trenera można będzie osądzać, w połowie następnego sezonu kiedy dostanie zawodników których chce i według niego są potrzebni. Nie oszukujmy się. W drugiej połowie rundy rewanżowej było bardzo dobrze widać zmęczenie u kilku zawodników. Od razu rzuca się w oczy Pedri. Z tak wąska kadrą i z tak małymi nadziejami przed sezonem uznaje ten sezon za udany pod wieloma względami. I co najlepsze jest niedosyt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?