12

Moim zdaniem Tottenham włączy się w walkę o top 3 w następnym sezonie. Nie widziałem do tej pory żadnej plotki na temat odejścia Kane'a co może świadczyć, o sporych ambicjach klubu. Rok temu chciał odejść bo nie widział już szans na trofea w północnym Londynie. Okienko pokaże. Jeżeli Conte odbuduje pewność siebie u Lengleta to będzie miał z niego wiele pożytku.

0

@AxelF dzięki za dyskusje. Fajnie wymienić kilka zdań z kimś kto ma większą wiedzę niż ta oparta na doniesieniom z dzienników jak marca. Tak jak pisałem dyskusja w takim formacie nie ma sensu bo obaj mijamy się ze swoimi intencjami i możemy sobie tak pisać w nieskończoność. Bo na przykład nie obarczam wina Busquetsa za stracone bramki bo tytuł artykułu nosił nazwę poranne doniesienia transferowe które go nie dotyczą i pisałem o transferze dr Jonga grze United i ten Haagu. Jutgle wpisałem bo nie będę tęsknił za Holendrem a jak przejrzysz moje wcześniejsze komentarze w profilu to wspominałem że nie dostał należytego pożegnania (za liczbę goli i grę w pierwszym składzie) i że ogólnie nagrsdzania graczy rezerw w momencie kiedy mieliśmy zapewniona ligę mistrzów a o 2 miejscu i tak nikt nie będzie pamietal natomiast szansę zagrać ostatni mecz dostał Adama za kilka dobrych polówek i riqi za oddanie klubowi xd
Jeżeli naprawdę nie dostrzegłeś jak wiele spotkań po prostu przechodził to serio oglądasz mecze zgrywając eksperta na La rambli a bramki oglądasz z powtórek.
Ok, to wywalmy obu. Jeden popełnia błędy i drugi. Dla mnie optymalne mieć tam graczy, którzy ich nie popełniają, a nie takich, którzy mogą, bo są starzy.
Dalej pchasz temat Sergio mimo, że dyskusja zaczęła się i do momentu kiedy się nie pojawiłeś dotyczyła głównie Jonga s Busquets wspominany był jako reszta pomocników. Co do pensji to myślałem że po obniżce ma mniej. Dzięki za informacje w takim razie.
Zgadzam się co do sympatii. Polubiłem tego chłopaka dlatego napisałem coś takiego i to moja prywatnia opinia."
I to jest "argument" o słabej grze De Jonga. Ok, ale to ja się zachowuje "dziwnie".

Argumentem to miało być tylko w twojej głowie. To było w charakterze dodatku do komentarza. Tak jak pisałem wyżej pokazanie że jestem zwolennikiem transferu de Jonga i trochę żałuję że w obliczu niepewnej sytuacji z lewym może dobrze by było zostawić Jutlge. Tak jak pisałem moim zdaniem. Moim zdaniem. Chłopie po co dalej to pchasz? Xd to te idiotyzmy których się czepiasz i starasz się zyskać przewagę tak jak mówiłem.

Na 3 punkty odpowiedziałem, ale gdyby policzyć xd z twoich wypowiedzi, trochę demaskuje to fakt że z czym dyskutować nie mam.
Po tym odeśle cię na początek do tego o czym pisałem że nie możemy sobie do końca wyjaśnić w komentarzu.

Dalej nie dostałem odpowiedzi co do unikalnych umiejętności których będzie nam brakować.

Stawiasz tezy, które mają być przez wszystkich uznane za prawdziwe, bo ty tak mówisz, a ty sie znasz. Ok. Tyle z tego zostaje.

Ty naprawdę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Sam ci to napisałem mówiąc że masz klapki na oczach i że stawiasz sobie tezy. Bądź orginalny. xD
Chyba że jak odpisywałeś to przypomniał ci się fajny tekst szkoda tylko że z mojego komentarza wyżej xd
Zresztą rozwijam ci w poprzednich komentarzach narzucanie mi swojego myślenia a ty wykazujesz z takim tekstem dla mnie to bycie hipokryta.
I nie doszukują się moich przykładów bo pewnie takie znajdziesz co nie zmienia faktu że jedyne co potrafisz to skupić się na mniej ważny temat o o tych cechach to jest 3 komentarz w którym o to dopytuje xd zresztą teraz to już na pewno tu nie wrócę :D szkoda czasu na klikanie. Wszystkiego dobrego.

0

@AxelF # "Przypomnę Ci także, że na pozycji DP a więc gracza który powinien łatać dziury, gra u nas niejaki Busquets i czy ta liczba bramek wspomniana wyżej, jakimś dziwnym trafem została stracona tylko przy wspomnianego Busquetsa nieobecności ?"

Nie mam pojęcia o co ci tu chodzi. Po co ta wzmianka. Nigdzie nie napisałem o tym, że nie gra na swojej pozycji do czego zapewne zmierzałeś. Swoją drogą zarzucasz mi, "że wpisujesz się w modną ostatnio mantrę powtarzania tej formułki" a sam prubujesz naprowadzic mnie pytaniem na formułke o grze de Jonga na nie swojej pozycji xD chłopie prosze cie ;D . Tak jak w głownym komentarzu oceniam go jako zawodnika box to box i pisałem o holendrze nie o Busquetsie. W przypadku Sergio można już mu wybaczać jakieś błędy. Wiadomo wiek, brak zmiennika,grał najwięcej ale usprawiedliwiać de Jonga w taki sposób z jego błedów nie można.

(wgl jak poruszyłem temat dużyn o europejskich ambicjach miałem na myśli drużyny z La Liga jak Betis, Sociedad, Villareal czy Celta i to z teraźniejszości a ty przypominasz blamaże sprzed kilku lat wspominajać Livepool Rome i Bayern. . o tym mogleś nie wiedzieć co nie zmienia faktu ze poleciałeś ostro, co po raz kolejny pokazuje to co pisałem wczesniej, stawiasz sobie tezę i idziesz w to ślepo z nastawieniem jakbyś chciał zmienić moje podejście a nie podyskutować na dany temat )
# Teraz wzmianka o twoim kolejnym dziwnym zachowaniu bo po raz kolejny czepiasz sie czegoś co ma bardzo małe znaczenie. Po co?


napisałem "To uważam że Jutgla powinien dostać lepsze pożegnanie niż on."



"To w kwestii kierowania się sympatią i upartością."



Zgadzam się co do sympatii. Polubiłem tego chłopaka dlatego napisałem coś takiego i to moja prywatnia opinia.



"A co do Jungli to zobacz jakie liczby wykręcił w tym sezonie w rezerwach. Nie mozna pominąć faktu że gdy Koeman wystawiał go na boisko chłopak nie pękał i pokazywał więcej chęci do gry niz holender." (tutaj delikatnie argumentuje dlaczego osobiscie bede lepiej wspominal Jutgle od De Jonga) a ty wyskakujesz z tekstem.



Ach, to znaczy że powinien dostać godne pożegnanie, a Holender który gra u nas 3 lata i grywał wszędzie od obrońcy, po fałszywą 9 zajeżdżany tysiącami minut, zasługh...



Płynne przejście od mojej prywatnej opinii do twojego niepotrzebnego wywodu. Biorąc po uwage moje pytanie o to p i twoją odpowiedz "Nie wiem nawet jak mam to skomentować..." oraz to w jak dziwnie agresywny sposób wchodzisz w dyskusje nie rozumiejąc tego co pisze (temat Jutgli) narzucając mi w pewnien sposób swoje myślenie i tą twoją niepotrzebną argumentacją o grze wszedzie liczbie minut bla. bla. pozwala mi patrzeć na ciebie kategoriach pseudo eksperta, który próbuje zyskać przewagę nad rozmówcą takimi głupimi pułapkami jak to ciągle pisanie o linku mimo, że rozwijałem myśl z każdym kolejnym komentarzem.


Mam teraz kilka pytań do ciebie. Bo raz, że nie odpowiedziałeś na wszystkie moje pytanie tylko odniosłęś się to tych pierdół o o których mogłeś coś powiedzieć. a dwa że też chce abyś rozwinął kilka wątków o które zapytam punktowo tak zebyś nie pominął żadnego. Bo ciekawi mnie co napiszesz.



1. Ja opisałem ci o co mi chodziło kiedy napisałem o "porażającej ilości sytuacji w których (zamula)" więc chce usłyszeć o tych " De Jong ma kilka unikalnych umiejętności, które będzie trudno zastąpić." jak pisałem śledzę go uważnie więc prosze o dokładny opis co masz na myśli. ja się wypowiedziałem o przebłyskach raz na kilka spotkań i to nie z rzedu. ale unikalne umiejętności? Widzisz to jakoś inaczej? czy możę to ukryte zdolności których jeszcze nie pokazał? co sprawia ze jego umiejetności są unikatowe na tle naszych pomocników do któych cały czas go porównywałem w komentarzach wyżej. Tylko nie wrzucaj linku z kompilacja z 3 lat jego gry w Barcelonie... zeby pokazac mi ze mozna xD





2."ale prostackie zwalanie odpowiedzialności za stracone bramki na De Jonga, tylko tym zaowocuje, że się zdziwisz jak każdy kolejny zawodnik będzie miał problem by być efektywnym w ofensywie, i rajdami do defensywy łatać dziury.

Co więcej takie amatorskie rozliczanie zawodników z domniemanych zadań, choć bawi, to nie przybliża do prawdy kto faktycznie jakie zadania ma i za co odpowiada.



muszę ci powiedzieć kawał wpisu xD czytałem kilkanaście razy. . Zaczne od tego, że we wcześniejszych wpisach nie zrzucałem całej winy na de Jonga tylko wyszczegolniłem jego wady pisząc w kontekscie jego odejścia do Man Utd. To zwalanie całej odpowiedzialności na niego to twój kolejny wymysł i gratuluje logiki. Nie krytykjujmy zawodników którzy popełniaja błędy i nie są wystarczająco zaangażowani w gre defensywną bo zablokujemy ich jeszcze bardziej i kazdy zawodnik bedzie miał problem z efektywną grą do przodu i rajdami do defensywy ;D

Czy twoim zdaniem powrót za przeciwnikiem czy asekuracja kolegi z linii pomocy to domniemane zadanie pomocnika grającego box to box? To moje pytanie na które nie odpowiedziałeś.



3.Z jakich zadan w takim razie mamy rozliczać de jonga? pytam bo może zmienisz moje zdanie na jego temat za sprawą ciekawej argumentacji o tych jego unikanych umiejętnościach?



Co do tych bzdur o problemach z byciem efektownym zarowno z przodu i z tylu. To że on ma takie problemy to nie znaczy ze mają je czołowi zawodnicy na pozycji box to box. Do czołowki zaliczano go gdy grał w Ajaxie. Teraz nawet nie jest blisko a wspominałem o zastąpieniu go młodzieża która będzie gryzła trawę i nadąrzała z asekuracją. Nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko poziomem swojej gry czy samego zaangażowania.



"To ciekawią, czy szkoda ci czasu? Popłynąłeś chłopie, Jesteś tak niespójny, że nawet nie wiesz czy się na mnie obrazić czy usiłować dyskutować."



Obrazić czy dyskutować. Chcesz to bez problemu możemy sie zgadać na discord czy ts. Bo i tak nie napisałem ci tego co mógłbym ci powiedzieć i o co zapytać. Meczy mnie to pisanie a widzę ze masz bardzo ciekawe teorie i pojecie o futbolu xd a to mi zarzucasz popłynięcie i brak spójności. Nie chciałem marnować czasu na tą dyskusje bo nie widze w niej sensu dlatego pisałęm ze się nie cofne ale nie mogłem zostawić tej dyskusji z twoim ostatnim słowem. Mam nadzieje, że uszanujesz poświęcony przeze mnie czas i odpowiesz mi na te 3 punkty. z rozwinieciem swojej wypowiedzi oczywiście.

0

@AxelFPoprzednio pisałem, że już nie odpowiem no ale niestety nie moge pozostawić tego bez komentarza xD i odpowiem ci jeszcze raz tylko, że tym razem opisze szerszą perspektywę bo widzę, że masz taktyke przyczepienia się do jednej rzeczy do której możesz się w jakiś sposób odnieśc i zakończyć rozmowę stawiając na swoim pomijając kilka istotnych szczegółów z moich wypowiedzi lub zostwiając pytanie bez odpowiedzi. Ogolnie to pisze z telefonu wiec zeby nie przewijać wklejam z notatnika więc to będzie kilka komentarzy bo nie wiem czy są tu jakieś limity znaków.
# Co do tej porażającej liczby straconych bramek w których z szerszej kamery widać, że często jest spoźniony i zostawia wolną opcje do zagrania w polu karnym czy ogólnie po jego stratach (napisałem w komentarzach wcześniej tylko o tych sytuacja w polu karnym żeby się nie rozpisywać) ogólnie to jest problem komentarzy. W małej liczbie znaków musisz zawrzeć jak najwięcej treści przez co nie piszesz wszystkiego tylko to co najbardziej pasuje do tego o czym pisze w poprzednich komentarzach w danej dyskusji. Co doprowadza do takich sytuacji kiedy jeden z rozmówcow patrzy na swoje przekonania jak koń z klapkami na oczach i dyskutuje o przemysleniach tego drugiego.

-nie ogladam meczy jak + - 65 % kibiców ślepo podąrzając wzrokiem za piłką przy podaniu czy za zawodnikiem kiedy robi rajd tylko staram się patrzeć na więcej rzeczy jak przesuwanie linni w obronie czy jak zachowują się poszczególni zawodnicy w presingu czy podczas ataku pozycyjnego. Poświęcam mu dużo uwagi bo to nasz najlepiej opłacany pomocnik ale także chłop wobec którego oczekujemy najwięcej i od którego po 3 latach gry (jak słusznie zauważyłeś) na różnych pozycjach oczekuje czegoś więcej niż kilku przebłysków w sezonie a przede wszystkim stania się liderem. Więc sytuacji w których jest spóźniony, źle ustawiony czy wchodzi między linie nie w tempo widziałem mase. Wgl nie bierzesz pod uwagę kogo on ma za konkurencję w składzie w linii pomocy xD nie widzisz żę powinien być od reszty conajmniej poziom wyżej biorąc pod uwage wiek, doswiadczenie i 3 lata w systemie gry a tymczasem wszystko wskazuje na to , że oddamy go bez żalu? Oglądasz wgl mecze Barcelony, że nie widzisz jak często zamula z kryciem czy ogólnie powrotami za przeciwnikami? Bo uczepiłeś się tylko tych sytuacji w których bezpośrednio tracimy bramke) i nalegasz na te linki jakbyś chciał na siłe pokazać, że nie mam racji.

0

@SirChuckBarcelona po mistrzowsku rozegrała tylko końcówkę obniżając proponowana pensje. Perez zrobił lepszy manewr z Ramosem :D moim zdaniem Dembele i jego agent to bardzo słabi szachiści. Ślepo wierzyli, że jakikolwiek dobrze prowadzony klub zapłaci mu tyle ile oczekiwał, liczyli też pewnie, że w jakiś sposób plotki o zainteresowaniu Chelsea, PSG i Bayernu wywrą presję również na Barcelonę ale to tylko domysły. Nikt nie wiee o czym oni dyskutują przy Fifie :D pozdro.

0

@AxelF to nie jest tak, że zwalam całą winę na niego i każda sytuacja o której mówię dotyczy bezposredniej winy de Jonga za utratę bramki. W wielu sytuacjach w których tracimy bramkę widok de Jonga który nie nadążył pokryć swojego zawodnika czy to podczas akcji czy stałym fragmencie jest częstym zjawiskiem o którym mówię, pisząc o linkowaniu video.

"Co więcej takie amatorskie rozliczanie zawodników z domniemanych zadań, choć bawi, to nie przybliża do prawdy kto faktycznie jakie zadania ma i za co odpowiada.
De Jong ma kilka unikalnych umiejętności, które będzie trudno zastąpić."

Piszesz mi o prostactwie a wgl czytałeś co ty tu napisałeś? W sumie to cała twoja odpowiedź nasuwa mi pytanie co znaczy to p obok twojego nicku bo wychodzi na to że twoim zdaniem
powrót za przeciwnikiem czy asekuracja kolegi z linii pomocy to domniemane zadanie pomocnika grającego box to box?
A co do Jungli to zobacz jakie liczby wykręcił w tym sezonie w rezerwach. Nie mozna pominąć faktu że gdy Koeman wystawiał go na boisko chłopak nie pękał i pokazywał więcej chęci do gry niz holender.

"To uważam że Jutgla powinien dostać lepsze pożegnanie niż on."
To w kwestii kierowania się sympatią i upartością.

To samo mogę powiedzieć o twojej sympatii do de Jonga po tych bzdurach które napisałeś. Tylko ja mówię o graczu rezerw który dawał z siebie wszystko i któremu życzę jak najlepiej w karierze a ty o przereklamowanej gwieździe która nie potrafi wejść w rolę lidera, który pobiera jedna z większych pensji a 75 procent meczów w jego wykonaniu jest do zapomnienia bo je głupio przebiegał. Zresztą Xavi się wypowiadał że jego problemem są złe decyzje o wejściach między linie. Więc oprócz kilku rajdów z piłką, paru ładnych bramek z dystansu ciężko napisać o nim więcej pozytywów. Ciekawia mnie te unikalne umiejętności o których piszesz ale nie wrócę tu bo szkoda mi czasu na dyskusję z gościem, który w swojej głowie układa tezę i ślepo się nią kieruje. Pozdrawiam.

1

@AxelF co do 3 jestem pewien że mógłbym ci je zalinkować bo miały miejsce w ostatnich 2 miesiącach sezonu kiedy grali piach. Nie zrobię tego bo upierasz się przy swoim założeniu nie patrząc na nie z szerszej perspektywy. To nasza największa gwiazda linii pomocy (przewaga doświadczenia oraz braku kontuzji nad Pedrim) zarabia najwięcej. A jego koledzy to 3 świetnych dzieciaków o których brakach nie możemy zapominać, Riki tiki puc. i wywołany przez Ciebie Sergio Busquets, który gra wszystko i ten sezon dobitnie pokazał, że bez niego nie mamy czego szukać w starciu z drużynami o europejskich ambicjach. Weź pod uwagę jego wiek i że normalnie może być zmęczony i nie ma siły zawsze się perfekcyjnie ustawić. A tempem tego nie nadrobi. De Jong powinien ciągnąć ten zespół. Stać się jego liderem. A ostatnie mecze Ligi Narodow pokazaly, że de Jong gra dobrze tylko kiedy zespół gra dobrze. A biorąc pod uwagę jego wartość i to ile możemy zyskać na samym pozbyciu się gracza który do oczekiwań zbliżył się tylko w kilku spotkaniach. I to nie z rzędu. To uważam że Jutgla powinien dostać lepsze pożegnanie niż on.

0

@stepkovski patrzę na grę zawodnika a nie na statystyki jakie robi. Zestawileś je na tle naszych zawodników czy porównałeś je z najlepszymi na świecie na jego pozycji? To że odstajemy od topowych klubów jest oczywiste. Liczba straconych bramek w których de Jong nie robi nic oprócz przyglądania się sytuacji we własnym polu karnym jest porażająca. W Barcelonie nie ma na niego pomysłu bo z niego taki zawodnik box to box że biega od linii 16 metra do linii 16 metra sporadycznie wchodząc w oba. Natomiast każde udane wejście jest wychwalane przez jego zwolenników. Szkoda że ma miejsce raz na 10 spotkań. Co do biegania za niego miałem na myśli jego prime w ajaxie gdzie grali 4-2-3-1 gdzie miał obok siebie drugiego SPD który go asekurował kiedy Jong wybiegał do przodu. I to jest jego główną formacja i wychodzi na to że tak chcę grać Manchester Haaga.

2

@Qaz123jak to się ma do siebie? Jeżeli w miejsce gościa który miał być nowym Busquetsem nie przyjdzie kozak z ekipy Guardioli usposobiony do ciągnięcia gry zespołu do przodu to będzie to błędem? Mamy Kessiego i Nico. Nie zapominając o conajmniej 1 sezonie Sergio. Co do tego, że na jego odejściu zyskamy więcej niż stracimy jestem pewien. Zresztą jak najmniej zaangażowany zawodnik ze środka pola który za konkurencję ma dziadka i 3 dzieciaków a sam jest w kwiecie wieku może dostawać jeden z największych kontraktów w ekipie?

13

Jak dobrze, że to ten Haag objął Manchester. Sam trener naciska na transfer a z United stoimy ramie w ramie jeżeli chodzi o bycie naciąganym przez inne kluby przy okazji transferów. To najlepsza okazja żeby się go pozbyć nie będąc stratnym na transferze. Tak jak kiedyś pisałem. Wolę 2 mniej doswiadczonych, gryzących trawę niż gwiazde, która żeby pokazać coś więcej musi mieć gościa, który będzie za niego biegał czy asekurował go w obronie. To jeden z głównych powodów dlaczego nie widzę w nim następcy Busquetsa.

0

Chłop co dał się ponieść ambicji. Chyba odbijał sobie niepowodzenia w dzieciństwie a największe oszczędności chciał zrobić na zmniejszeniu muszli klozetowej bo pamiętał swoje niemiłe historię z tym związane. Pozdro :D

1

@JarekS dzięki za odpowiedź. Nagradzania graczy rezerw zabrakło mi w końcówce sezonu gdzie mieliśmy zapewniona ligę mistrzów. Ludzie argumentowali to podziękowaniem dla tych którzy odchodzą ale w takim razie czemu szansy nie dostał Jutgla, który nastrzelał bramek w rezerwach do tego wytrzymywał kiedy dostawał szansę w pierwszym zespole za to grał Adama, który zagrał kilka dobrych połówek.

0

@K4tsuuu zmienili stosunek bo dostawał brawa a nie gwizdy. Nie mówię o tych którzy ślepo piszą o miłości do klubu itp

1

@zibiku patrzysz na to zbyt zero-jedynkowo. To jest piłkarz, to jest jego praca i źródło dochodu. Nie wiesz dokładnie co się dzieje u nich w obozie i kto tam podejmuje decyzję ale z całokształtu można stwierdzić że agent. A co gdybyś ty podpisał umowę o pracę na przykładowo 10 k a przy rozmowach o przedłużeniu umowy zaproponowali by ci 4k? Nikt oprócz Dembele nie wie co siedzi mu w głowie i jakie ma intencje wobec klubu a na pewno nie możesz wykluczyć że nie chce zostac. Xavi pokazał mu że chce oprzeć na nim grę jeżeli chodzi o napastników. Dał mu zaufanie i Dembele zobaczył że kibice zmienili stosunek. Polecam spojrzeć szerzej niż tylko na to co przeczytasz z artykułu z dziennika Marca xd

0

@Emerald ale wygląda to jak wygląda i obaj nie mamy pojęcia jak to działa wewnątrz ich układu. Może ma na niego jakieś taśmy i Dembele musi go spłacić prowizjami z transferu :D

1

@JarekSjaki profil środkowego obrońcy jest obecnie poszukiwany w starszych grupach Juvenilu i rezerwach? Klaruje się wgl coś takiego? Jak nie to mamy więcej Ericow Garcii czy Ronaldów Araujo? :D

1

@zibiku przecież jest napisane, że Dembele naciska na pozostanie. Co do tego, że jego agent to pijawa nie ma wątpliwości. A to co myśli Dembele i to czy artykuł MD jest rzetelny to dla nas 50/50.

2

Niższa oferta dla Dembele to znaczy ile? Ma ktoś konkretną liczbę? Niezależnie od sytuacji z dźwigniami dobrze by było gdyby on i Depay zostali. Fati to obecnie znacznie większą niewiadomą niż Dembele. A jeżeli dzięki temu będziemy mieli dodatkowe 50 zaoszczędzone na raphinii to może w końcu Jordi doczeka się konkurencji na odpowiednim poziomie.

4

No i git. Wszystko będzie dobrze. Świetny artykuł.

1

@SenoX piłkarz robiący różnice.

0

W ataku pozycyjnym Roberto może grać bliżej środka jak Alves. Teoretycznie daje nam to możliwość takiej gry na drużyny stawiające autobus a Dest na bardziej otwarte mecze gdzie tempo ma większe znaczenie.

0

@KrwawiaceoczyVEB nie można zapomnieć jak dużą rolę w jego pozostaniu może mieć brak możliwości sprowadzenia za gotówkę gracza w miejsce Dembele.

0

Pół miliarda nie mając żadnego grajka z topu xd

0

Żeby nie okazało sie, że oprócz transferów bezgotówkowych nie przyjdzie do nas nikt i będziemy zdani na PSG czy zapłacą Dembele tyle ile chce. Wyjdzie tak, że pozbędziemy się kilku niechcianych i uzbierają na lepszą ofertę na Dembele bo to jedyny zawodnik z linii ataku który potrafi zrobić różnice... Chociaż prezes Mbappe podobni chce Dembele u siebie w klubie.

0

Puchacz pokazuje czemu nie łapał się do składu w Niemczech, fatalny. Liczyłem na taki mecz Krychowiaka, powinien conajmniej odpocząć od repry. Jego największym atutem jest zastawianie się, nawet jak ma ma opcję odegrać piłkę do boku to woli poczekać i się położyć. Jak patrzę na coś takiego to staje się zwolennikiem skrócenia meczu i zatrzymywania czasu jak w ręcznej.
Co wy wgl o tym myślicie?

2

Ja również chce aby Pan Robert dołączył do nas w ciągu 15 dni!

1

Mądrego to aż miło posłuchać.

1

@Greenalley gdzieś było napisane, że powołuje go żeby obył się z reprezentacją na nowo. Ma to być też swego rodzaju nagroda czy nawet zachęta. Jakoś tak.

0

@stepkovski przyszedł po długiej kontuzji i do momentu wypalenia fizycznego co poskutkowało i psychicznym prezentował się dobrze i dawał liczby. Teraz mają cały presezon, dojdą jakieś wzmocnienia i powroty po kontuzjach. Jeżeli wejdą na intensywność sprzed 2/3 miesięcy gdzie wygrywaliśmy przekonywująco i w dobrym stylu to przełoży się na dobrą formę. Na to liczę. Pozdro

0

@Janek_7sry kolego za wywołanie. Miało być do Bulos11 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?