K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@slayer skorzystali by na tym nasi środkowi obrońcy, którzy nie musieli by biec bez sensu w pole karne rywala :D
0
@waletpl zgadza się. Osobiście uważam, że to Arsenal byłby cięższym rywalem niż Utd a co za tym idzie ten mecz nazwałbym przedwczesnym finałem, który tak jak w 1/16 może mieć miejsce w 1/8 :)
0
@626 mundial w środku sezonu może wywrócić wszystko do góry nogami :D
0
@626 zapomniałeś o Arsenalu który jest w nieporównywalnie lepszej dyspozycji od Utd :)
2
@LatajacyHolender pracownik klubu?
3
Ciśnie się klasyk po tej główce Dembuza. Po co panu głową? "Jem niom" xD
3
@Bartek_C Pique pokazał, że Lewy ma strzelać. Było widać na jednej z powtórek.
0
Który to już rzut rożny po którym wycofujemy piłkę do Bramkarza. Wgl nie widać progresu w tym elemencie.
1
Kawał historii Barcelony.
1
@hazo428 wspomnianej 2 też tego życzmy :D
0
@Kessie następnym razem chociaż kontakt z przeciwnikiem żeby to jakoś wyglądało :D
0
@Pstryk cieszmy się z małych rzeczy :D
0
Bellerin wychodzi na Bayern, świeżo po kontuzji i teraz siada na ławce przeciwko drużynie bez formy. Jak on chce go odbudować.
3
@Korek365 po co miałby przechodzić do słabszej ekipy :D
1
@pluszek 22 pkt po 11 meczach w Bundeslidze głównie przez słabą skuteczność :D
4
Walczymy o wszystko będąc uzależnionym od błysków Dembele... Ckw na jak długo to wystarczy w La Liga.
0
Dojdą jeszcze jedenastki. Ale by było zajebiście jakby zakręcił się pod 40. Swoją drogą liczę że zaczniemy grać bardziej kombinacyjnie z dwoma napastnikami. Depay w Lyonie grając podwieszonego kręcił dobre liczby. Cieszy powrót do formy Alby. Ckw co pokaże Balde.
2
Nie no aż mi się słabo zrobiło. Jako piłkarz stracił bym wiarę w trenera. Kombinuje jak może ale nie jest to kaliber na taki klub w takiej sytuacji. Przed Guardiola ludzie chcieli Mourinho to ja chcę Tuchela. Może wystarczy kaski z dźwigni...
0
Chłopaki dzisiaj na przedtreningówce.
1
@stepkovski przejrzałem jego statystyki i wychodzi, że w lidze strzela bramkę co 5 spotkań. Strzelał w końcówkach na którą dzisiaj wejdzie. Dzisiaj jest 5 spotkanie :D
0
@Bogan bo Raphinia potrafi błysnąć i przy słabszej dyspozycji na 5 prób z jednej coś wyjdzie . Torres odgrywa tylko piłkę w 2 kierunkach. Do boku i do tylu. Ilości prób dryblingów nie ma co porównywać. Co nie zmienia faktu, że potrzebuje gry czego nie rozumie większość narzekających na niego.
0
Nie wiedziałem, że w tym sezonie Fati dobrze radzi sobie w pojedynkach 1v1 robiąc przewagę na skrzydle.
3
Socios compromitacion
0
Osobiście zawiodłem się na Albie. Wydawało mi się, że gdy dostanie kogoś z kim miałby rywalizować o miejsce w kładzie to będzie gryźć trawę a wyszło ziewanie... Swoją drogą te ostatnie godziny okienka mogły mu mocno podciąć skrzydła.
23
Świetny start w jego wykonaniu jak i całego klubu. Paradoksalnie może zajść dalej w LM niż my :D
3
Ckw sytuacja z tym gościem zza monitora. Przypadek? :D var miał wyeliminować kontrowersje a nie dokumentować je z kilkunastu kamer.
0
Wracamy na swoje miejsce! Benzema zmarnował 5 z 7 ostatnich 11. Ze sportowego punktu widzenia szkoda, że miał kontuzję. Byłem ciekaw ich pojedynku bo przyjście Roberta na pewno jakoś by na niego podziałało :D
18
Te ostatnie 20 minut to chaos jak za Koemana.
0
@mikke znalazł jeden prosty trik jak oglądać mecze za darmo bez wychodzenia z domu. Wystarczy odpalić przeglądarkę i cieszyć się transmisjami w 5 językach, w dowolnej jakości.
10
Mam nadzieję, że brak powołania dla Ansu zadziała jak zapalnik i że zacznie pokazywać coś więcej. Wypadł na chwilę Depay i zostajemy z Fatim i Ferranem z którym jak jest to każdy widzi. O zmianach z grze Ansu i częstszym schodzeniu do środka był artykuł a Ferran (łącznik między linią pomocy a napadem) ani nie zrobi wiatru a tym bardziej nie weźmie na siebie gry. Nie pamiętam kiedy składałem ręce do modlitwy ale za zdrowie Dembele i Raphinia chyba strzelę parę zdrowasiek.