K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler tylko Orbit spearmint te w listkach! :D
1
@an_di kolega widzę znawca. To było rok temu.
5
Odpoczywaj chłopie. Później i tak zagrasz wszystko od deski do deski.
1
@gregpog siadamy fizycznie w 2 połowach. Xavi jak robi zmiany to w okolicach 80 minuty. Nie wierzę, że tego nie widzi. Raczej nie wierzy w zmienników.
1
Robert wychodzi na prowadzenie w walce o tytuł hamulcowego. Masakra
0
@xavi890 w krótkim doskoku owszem. Następny sezon zacznie z 35 na karku i chyba nie oczekujesz, że nagle zacznie biegać jak Alvarez przy Messim w reprze żeby to miało sens. :D
1
@Niemczyk jak sobie wyobrażasz pressing mając lewego i Messiego na boisku. W ofensywie dałby dużo, temu nie można zaprzeczyć ale tytuły zdobywa się obroną :D
0
A jeszcze Benzema nie wszedł na serwer.
0
@ranger3120 a wg ciebie można strzelić gola reką? :D
0
Pogra sobie chociaż.
1
@Wilku151 ostatnia bramka Roberto to chyba też była dobitka po Robercie :D
1
@andrzejeczek Gavi nie gra w czwartek więc Torre za Kounde, który jest mocno eksploatowany i Roberto na po :)
0
Głupio złapana żółta kartka przez niedoświadczonego Balde. A nie czekaj...
0
@Tasde jak tam wygląda Leo?
1
Przyjemnie się patrzy na to jak rozwija się ten potwór! Oby omijały go kontuzje bo do tej pory nie rozegrał pełnej rundy bez urazu.
5
Wam też tak sędzia laguje z tymi gwizdkami? :D
4
@Hogart później mamy Cadiz i Almeria. Raczej tam dostanie więcej minut.
7
Bundesliga przed laliga pod względem przychodów. Das ist Katastrophe...
6
Co tu może zrobić dział marketingu skoro się nie broni na boisku. Chyba tylko podstawić mu jakiegoś szamana, który go sprowadzi na ziemię i każe zapierdzielać na boisku.
0
Wspaniały to był trener. Nie zapomnę go nigdy. Te 1000 podań na mecz. Coś pięknego xD
4
@insp1re Racja. Dawni tu nie widziałem powrotu na pełnym sprincie takiej liczby zawodników. Szkoda, że to zaangażowanie całej ekipy nie udziela się rezerwowym napastnikom. Ferran po wejściu wygląda jakby mu się nie chciało. W grze w pressingu czy samych powrotach jest przepaść między nim a Dembele czy Raphinia. Fati podobnie z tym że na moje to strasznie gwiazdorzy. Odbudowę powinien zacząć od zmiany numeru. Najlepiej 30 po Gavim, bycie bliżej rezerw może go zmotywuje. Pozdro.
0
@Krzanu10 też chciałbym go w końcu zobaczyć ale po tym co widzieliśmy do tej pory w wykonaniu trenera jedyna szansa na jego wejście to 3.0 do przerwy i może wtedy dostanie z 10 minut...
7
@ousmanedembele10 co to za logika kolego. Mimo choroby musi zagrać bo zaliczył asystę w poprzednim meczu.
3
Wiadomo, że to nie jest dobry czas. Oferty będą rozpatrywane na 30 minut przed zamknięciem letniego okienka transferowego.
23
Kilka minut Fatiego i Ferrrana ale norma strat wyrobiona
0
@Katalonbar zależy ilu z nich wyjedzie do Francji i dostanie obywatelstwo :D
3
@Manypijany ja to odnoszę wrażenie, że trzyma ją troszkę za długo przez co pozwala rywalom na wejście z nim 2 kontakt
29
Taka presja czasu w tych biurach... Żeby przypadkiem zamiast 4 mln nie wpisali 40 xD
8
Ewenement na skalę światową xD
1
@lukasz222 nie tyle wprowadził co nawet dał szansę powąchać murawę xD