K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pioz123 na rozgrzewce fajnie piłkę podbijał xD
0
Spokojnie, zaraz się rozkręci.
0
@BulaKG w nocy nie potrzebuje latarki. Ząbki oświetlają mu drogę.
4
@Messiah10 Kartki.
1
@Deviler 23 znaki
2
@Pawel13sz czytanie ze zrozumieniem się kłania.
1
@Kessie aż mi dzwoni w uszach jak na nie patrzę :D
1
@sk13 biorę w ciemno xD
6
Świderski w wywiadzie powiedział że jeżeli w finale siatkarskiej ligi mistrzów zagrają dwie nasze ekipy to wystąpią o zmianę miejsca rozegrania finału z Turynu na Katowice. Ależ to mogło by być widowisko!
1
@MarcelNJ11masz coś z najlepszego bramkarza na świecie xD
4
@Medium jedwabiście to wygląda.
1
Panowie wykonują świetna robotę! Prasa na całym świecie rozpisuje się o Lalidze. Ale nie tak jak by chcieli marketingowcy xD
2
@Faro ja coś czuję, że Barcelona zapewni nam jeszcze trochę emocji w końcówce obecnego :D
0
@Chucky w sztabie nawet nie wiedzą a co dopiero tu :D
15
Chyba najrówniej grający zawodnik w tym sezonie. Nie wliczając tych co grają słabo ale stabilnie.
0
@FCB24 fajnie by było zobaczyć polski finał :D tylko kaliber rywala trochę większy
0
@Rust_Cohle średnia ta zabawa bo zarówno u białych jak i tutaj są normalni i odklejeni :D
0
@Gappeqwiadomo że od nich trzeba zacząć. Skąd ta pewność co do Fatiego? Dla mnie jest bardziej prawdopodobne że to jego kolano z galarety (operowane kilka razy) puści przy mocniejszym obciążeniu liczbą spotkań niż że będzie topowym skrzydłowym za 150 o których wspomniałeś :D Źle chłopakowi nie życzę, wiadomo ale przy tej sytuacji finansowej i presji sportowej jaka u nas występuje Fati jest dla mnie jednym z pierwszych do pożegnania bo przykładowo torresa się nie opłaca sprzedać bo go jeszcze go nie spłaciliśmy.
0
@Gappeq na samej sprzedaży dużo nie zarobimy to prawda ale ma kontrakt do 2027 z zarobkami 13.9 mln co jest chore. Idealny kandydat do odpalenia kiedy musimy mocno obniżyć wydatki na pensje.
1
@shahman to jeden z tych momentów kiedy asysta ekscytuje cię bardziej niż sama bramka :D
1
Występy drużyny prawie 50% powyżej oczekiwań? Raczej wyniki są powyżej oczekiwań, sam styl grania nie. Chyba że ankietowani przywykli do przepychania 1:0 tracąc kontrolę w 2 połowach z byle ogórkami.
0
@Emhyr zadaniem trenera jest doprowadzić do sytuacji bramkowej. Reszta zależy już od zawodników :D
0
@kiper09 tak skakali że aż tynk ze wzmocnień dachu się posypał.
0
@Donnie_Darko Świderski>Lewandowski>Babayang. To może świdra ściągniemy? xD
2
@SteuerFreiMoney a później w ogłoszeniu stan igła, babcia jeździła 3 km do kościoła xD
0
@Faro ja za to mam nadzieję, że Olmo zagra słabo żeby znowu komuś nie przyszło do głowy ściągnięcie go.
0
@GdefnyMU na razie to trenuje :D
3
Kolega Szymański to pierwszy do zmiany.
0
@taris swoje wygrał do tego więcej czasu na regenerację i rodzinkę.
0
Holandia też dobry start.