2

@pioz123 na rozgrzewce fajnie piłkę podbijał xD

0

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

@BulaKG w nocy nie potrzebuje latarki. Ząbki oświetlają mu drogę.

4

@Messiah10 Kartki.

1

@Deviler 23 znaki

2

@Pawel13sz czytanie ze zrozumieniem się kłania.

1

@Kessie aż mi dzwoni w uszach jak na nie patrzę :D

1

@sk13 biorę w ciemno xD

6

Świderski w wywiadzie powiedział że jeżeli w finale siatkarskiej ligi mistrzów zagrają dwie nasze ekipy to wystąpią o zmianę miejsca rozegrania finału z Turynu na Katowice. Ależ to mogło by być widowisko!

1

@MarcelNJ11masz coś z najlepszego bramkarza na świecie xD

4

@Medium jedwabiście to wygląda.

1

Panowie wykonują świetna robotę! Prasa na całym świecie rozpisuje się o Lalidze. Ale nie tak jak by chcieli marketingowcy xD

2

@Faro ja coś czuję, że Barcelona zapewni nam jeszcze trochę emocji w końcówce obecnego :D

0

@Chucky w sztabie nawet nie wiedzą a co dopiero tu :D

15

Chyba najrówniej grający zawodnik w tym sezonie. Nie wliczając tych co grają słabo ale stabilnie.

0

@FCB24 fajnie by było zobaczyć polski finał :D tylko kaliber rywala trochę większy

0

@Rust_Cohle średnia ta zabawa bo zarówno u białych jak i tutaj są normalni i odklejeni :D

0

@Gappeqwiadomo że od nich trzeba zacząć. Skąd ta pewność co do Fatiego? Dla mnie jest bardziej prawdopodobne że to jego kolano z galarety (operowane kilka razy) puści przy mocniejszym obciążeniu liczbą spotkań niż że będzie topowym skrzydłowym za 150 o których wspomniałeś :D Źle chłopakowi nie życzę, wiadomo ale przy tej sytuacji finansowej i presji sportowej jaka u nas występuje Fati jest dla mnie jednym z pierwszych do pożegnania bo przykładowo torresa się nie opłaca sprzedać bo go jeszcze go nie spłaciliśmy.

0

@Gappeq na samej sprzedaży dużo nie zarobimy to prawda ale ma kontrakt do 2027 z zarobkami 13.9 mln co jest chore. Idealny kandydat do odpalenia kiedy musimy mocno obniżyć wydatki na pensje.

1

@shahman to jeden z tych momentów kiedy asysta ekscytuje cię bardziej niż sama bramka :D

1

Występy drużyny prawie 50% powyżej oczekiwań? Raczej wyniki są powyżej oczekiwań, sam styl grania nie. Chyba że ankietowani przywykli do przepychania 1:0 tracąc kontrolę w 2 połowach z byle ogórkami.

0

@Emhyr zadaniem trenera jest doprowadzić do sytuacji bramkowej. Reszta zależy już od zawodników :D

0

@kiper09 tak skakali że aż tynk ze wzmocnień dachu się posypał.

0

@Donnie_Darko Świderski>Lewandowski>Babayang. To może świdra ściągniemy? xD

2

@SteuerFreiMoney a później w ogłoszeniu stan igła, babcia jeździła 3 km do kościoła xD

0

@Faro ja za to mam nadzieję, że Olmo zagra słabo żeby znowu komuś nie przyszło do głowy ściągnięcie go.

0

@GdefnyMU na razie to trenuje :D

3

Kolega Szymański to pierwszy do zmiany.

0

@taris swoje wygrał do tego więcej czasu na regenerację i rodzinkę.

0

Holandia też dobry start.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?