K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie mało miejsca mieli w przedziale podczas podróży. Grają jakby 3 godziny jechali z podkulonymi nogami.
3
Ale Ronald dzisiaj rzuca kartofle xd
0
@KrwawiaceoczyVEB nie lekceważ jednego z naszych kapitanów i jednocześnie zdobywcy 2 bramek przeciwko PSG i Realowi Madryt.
0
Dzisiaj lewy będzie się przepychał z trzema stoperami to może zamiast opasek uciskowych włoży sobie poduszkę pod koszulkę na te obolałe plecki?
6
@Firestone znamy już jedną nominacje do Oscarów.
1
@Faro jeszcze im napisz, że się nie znają na piłce jak masz w zwyczaju.
1
@Herato kluczowe na pozycji napastnika jest też posiadanie wokół siebie zawodników którzy potrafią ci wykreować sytuację. Z tego zestawienia to Lewandowskiego można nazwać 9 starego typu przy tych technikach.
1
@Adran360 w najgorszym momencie. Ale plus że wrócił Oshimen.
0
Przepisy tak zagmatwane, że sami nie wiedzą jak to ma działać w praktyce. Ostatnio była jakaś wzmianka o proteście klubów laliga przeciwko tym ich przepisom. To już jest taka abstrakcja, że nie wiem jak to nazwać inaczej niż działanie na szkodę ligi.
1
@zodiak_10 jedna ocena poniżej 8. To pewnie stąd te gwizdy.
2
@AdiKingu96 Dno to ty już widzisz w butelce chyba xD
1
@Castro pewnie chcą pokazać, że nie podoba im się takie perfidne tankowanie :D Tym Bardziej, że to zespół na miejsce w playoffach. Przynajmniej byli przed bezsensownymi wymianami/transferami jakich dokonali.
1
@haryveb944 Veratti to ten któremu często odcina prąd i prezentuje bramki swoimi błędami jak chociażby ostatnio z Bayernem?
2
Z jego perspektywy to podpisał kontrakt bez pewności czy wgl zostanie zarejestrowany.
1
@BorzyKrzys podobnie z Zielińskim u nas w reprze xD
0
@Medium Niemców to nie szkoda xD
0
@Emhyr zabezpieczył się i napisał nie do końca xd
0
Ale kapitalnie się ogląda obrone city. Czyszczą, blokują. Xavi może powiedzieć, że mamy najlepsza obronę obok City i to nie będzie aż tak naciąganie jak ta wzmianka o ataku xd
0
@koziar do tego dojdzie zjebka od tego świra Khan to już w ogóle może być dramat xd
0
Piękny mecz się trafił i topowa strona że streamami mnie zawiodła po raz pierwszy. Tnie na każdej jakości a równoległy meczyk śmiga aż miło. Macie jakieś inne w zapasie?
2
@AlexDark00 @pikass14 zgadza się panowie. To była ironia xd i postawmy się w pozycji takiego alcarona który nie powąchał murawy a za rywala do składu miał prawie kalekę :D
2
@Kinginiesta takie czasy, że nic się nie może zmarnować. Tym bardziej jak w grze jest taka kasa :D
0
Robert Lewandowski o uderzniu Militao: "Kiedy wstałem, nie mogłem chodzić. W ciągu dnia pracowałem z fizjoterapeutami i było lepiej. To część futbolu. Nie jestem jednym z tych, którzy nie grają, bo odczuwają ból.
Lewy jak Mike Tyson który odczuwał dyskomfort podczas swojej codziennej rutyny o łącznej objętości 3500 powtórzeń mając pęknięty kręgosłup. Do lekarza poszedł jak nie mógł wstań z łóżka nastepnegodnia. Co za polska maszyna.
1
@Cotutajsiedzieje w końcu mógłby nie wychodzić ze swojego naturalnego środowiska czyli pola karnego a i piłeczki by dostawał lepsze niż w Bayernie.
1
@Deathwing112 ważne żeby kliknięcia się zgadzały a Messi to gorący temat.
0
@takisobiektos jak masz gościa z takim doświadczeniem to raczej rozmawia z trenerem o swoich odczuciach. Jeżeli nie jest to kontuzją wykluczającą z gry i Lewy powiedział że może zagrać to go wystawia. Powiedziałby że jest na tyle źle że potrzebuje odpocząć to raczej trener nie osłabia drużyny na własne życzenie i daje mu odpocząć.
19
@Ojciec5tkidzieci jak to ktoś wczoraj napisał. Wywalamy grube miliony na modernizację stadionu żeby kibicom spało się wygodniej xd
1
@Derean where Araujo?
1
@IrekPOL leżaki plażowe te materiałowe i pochodnie. Ogólnie do takich miejsc przyciąga mnie hawajski klimacik, chillowa muza żadnej łupanki.
2
@Faro no właśnie chyba te odczucia zawodników o których się dużo mówiło co jest idiotyczne bo jak masz ambitnego piłkarza jak Pedri (który zagrał ligę i 2 turnieje w jednym sezonie xd) to wiadomo że będzie chciał wrócić do gry jak najszybciej. Był nawet artykuł już jakiś czas temu że trenuje na dużym obciążeniu. Wiele się na to składa od ambicji przez idiotów w sztabie medycznym aż po presję wyniku i to że bez Pedriego nie ma szybkiej gry do przodu.