3

I co mu daje ta gra z kontuzją jeżeli to prawda. Chcę zrobić z siebie bohatera? Wszyscy "eksperci" zarówno ci mediów jak i Larambli jadą z nim równo. Zasłużenie zresztą. Więc wizerunkowo dużo traci. Do tego traci cały zespół i naciągając można powiedzieć że to sabotaż xD nic nowego, że chłop sam meczu nie wygra ale miał kończyć to co ma w polu karnym a do strzału zbiera się jak transporter drewna w błocie. Jeszcze ta piętką w dogrywce gdzie świetnie nabiegał kessie mając sporo miejsca i mógł na spokojnie złożyć się do strzału. Kiedy prawdziwa szansę dostanie Torre czy Alcaron którzy z pierwszym zespołem trenują już od dłuższego czasu więc chyba poznali te niezwykle skomplikowane schematy Xaviego. A najlepsze są w tym wszystkim są komentarze ludzi którzy piszą że za dużo się tu marudzi bo przecież mamy dużą przewagę w lidze no XD przepychanie męczy z ogórkami gdzie gdyby nie Marc i nasi śo którzy często wybijali piłkę z linii bramkowej to bylibyśmy dużo niżej. Oczywiście odzyskanie mistrzostwa będzie cieszyć. Ale tu wgl nie widać poprawy, rozwoju. Wiadomo wypadło 2 kluczowych piłkarzy Pedri i Dembele ale to tym bardziej trener powinien szukać nowych rozwiązań a nie dalej liczyć na błysk indywidualności kiedy większość kopie się po czole.

0

@prokofiew lepszym określeniem niż miażdżymy będzie przepychamy.

4

@revolution33 Twój komentarz przebija głupota ruchy transferowe Chelsea :)

2

Najgorsze, że na horyzoncie pojawia się widmo kolejnej kompromitacji na Camp Nou tym razem z będącym w dobrej formie Atletico.

4

Żarcik sytuacyjny.
Przychodzi Robert do lekarza. Panie doktorze, bolą mnie plecy jak gram w piłkę.
To proszę w nią nie grać odpowiada lekarz. 200 zł.

0

@ACRAB95 no i środkowy obrońca na boku

1

Araujo podsumował tą mizerie z przodu.

0

Ckw czy Alba zjeb... Roberta za to że zabrał mu taką okazję.

3

L jak Roberciiiiiik

0

Gavi nie przeczytał raportu, że przy Lahozie się nie macha rekami z niezadowolenia.

0

@PatrykBarcelona w sumie piłka odskakuje im tak samo xD

0

Raphinia to ma chyba więcej spotkań bez udanego dryblingu niż takich z chociaż 2.

0

Może i przeciwko bardziej ofensywnym zespołom nie broni się nam łatwiej ale za to atakuje równie ciężko

0

@Kamilos84 ale za zmianę w przerwie pewnie byłby obrażony do końca sezonu :D

3

Panie Castellanos bo nasz urus na pana zaczeka na parkingu!

1

@Pogba no jak na jednym skrzydle mamy gościa, który nie wchodzi w pojedynki a na drugim przegrywającego wszystkie podejmowane to nie może być inaczej.

2

@zTx za gola z Realem będzie grał w przyszłym sezonie. Teraz ciągle jedzie na bramce z Psg

0

@Rust_Cohle biega, dużo biega.

0

@Macio93 być może mamy takich kapitanów, że musi być ich 3 na boisku żeby stworzyć jednego potężnego lidera.

0

@karszun wszystko zależy od indywidualnych odczuć połamanych :D

2

Lahoz jakoś podejrzliwie uśmiechnięty w stronę Sergio. On już wie, że będzie ciekawie xD

1

@Rhaan co łaczy obie te sytuacje? Słaba postawa ansu. Chociaż ostatnio widziałem sporo pozytywnych komentarzy bo po kilku miesiącach gry i treningów zaczyna szybciej biegać :D

0

@slayer jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o browarki na zgrupowaniu.

0

@takisobiektos bo nie pasuje do koncepcji trenera. Oficjalne stanowisko Holendrów.

0

@michal26 no tak. Ogarnij sobie przeglądarkę opera gx.

3

No i git. Dzięki panie Salah.

0

@Bernard777 chamskiej? xD

0

@Medium obrońcy jak kołki. Zero ruchu xd

1

@Medium mogli by wziąć pod uwagę, że obrońca go delikatnie popchnął :D

0

@agaFCB ważne to odejść zdobywając jakieś trofeum szczególnie po takiej karierze. Mam nadzieję, że mistrzostwo wystarczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?