19

@LatajacyHolender z tym ciągle podwajany to bym nie przesadzał. Gdyby szedł od razu w pojedynek szybkościowy a nie stał w miejscu i machał nogą to Kross nie dochodził by tak często a Vini to z każdą minutą stał coraz dalej. :)

1

@takisobiektos jeszcze nie poradzili sobie z myszami.

0

Ciekawe co chłopaki wymyśla w letnim okienku. Raphinia to był gotowy piłkarz ale nie pasujący profilem którego potrzebujemy. A ściąganie tańszych, młodszych i bardziej perspektywicznych to też duża niewiadoma bo Xavi nikogo nie rozwinął a nawet bym powiedział, że cofnął w rozwoju Ferrana. Jeszcze go zblokował tym wystawianiem na lewym skrzydle.

0

@FCB24 coś pięknego!!!

0

@FcPortoFan1999 Perugia jakby trochę spuchła w ostatnim czasie. 2-2 w playoffach ligi włoskiej z Milanem. Mam nadzieję, że na zagrywce zaprezentują się na podobnym poziomie jak w pierwszym meczu z ZAKSA. Tylko dwa wygrane sety dzielą nas od polskiego finału! Tylko lub aż :D

0

Leo Messi jednak nie chce wracać do Barcelony. [Aktualizacja 23:36]

0

@Matan_Zajcevdo tego napisała, że jest ŻONĄ najlepszego napastnika podkreślając swoją pozycję w środowisku wags xD

1

@usztafik DNA Barcelony :D

3

Pora na plan B panie Xavi :)

0

@Faro pomoc w obronie.

2

Dłużej niech te powtórki trzymają...

0

@Barca1992 jak już ma wylecieć to niech weźmie ze sobą Viniego. Na noszach xD

0

@Faro i gdzie byś go wystawił na lewej gdzie jest bezużyteczny?

0

Jak Bayern rzeczywiście zgłosi się po tego Havertza to Chelsea powinna im dopłacić żeby się przypadkiem nie rozmyślili.

0

@Emhyr i przełamany Ferran i Fati xD

0

@th@les lidze przydała by się silna Valencia :)

2

@partymaker ja to mam do nich sentyment przez Santiago Muneza xD

1

@FCKubanczyk89 tak szybko odpłynęła czy babcia wyjęła kosę z torebki? xD

0

@Koziol333 no widzisz. Wynik duuuuuuużo lepszy niż gra. Pierwsza połowa dramat.

1

@Jonyxzawsze się trochę narzeka :D

5

@Faro nie odciągają naszej uwagi od Fatiego.

5

Xavi ile można? Gdzie są młodzi? Kiedy jak nie w tym meczu...

0

@Magicc89PL prawdziwy lider. Wie że młody musi się odblokować xd

14

Ferran w drugiej połowie na pewno będzie bardziej widoczny. Teraz biega bliżej kamery.

0

@Cochise Prawda ale trochę brakuje mi u niego wzięcia odpowiedzialności za rozegranie. Tym bardziej kiedy nie ma Pedriego.

3

@KrwawiaceoczyVEB ale jak to napisał kolega Faro. Dobrze wyglądał na rozgrzewce. Czuję piłkę.

0

Właśnie uświadomiłem sobie, że chłopaki nie żartują. Bo Hiszpanie obchodzą coś takiego 28 grudnia.

2

@Firestone Bori jest tak zdesperowany, że ma agenta na każdym forum dla kibiców Barcy.

0

Dobrze że elche zepchnęło nas do defensywy. Teraz możemy wykorzystać szybkość i przebojowość naszych skrzydłowych.

0

@Antimadridista_WR z takimi parterami w ataku musi grać za dwóch xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?