K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@LatajacyHolender z tym ciągle podwajany to bym nie przesadzał. Gdyby szedł od razu w pojedynek szybkościowy a nie stał w miejscu i machał nogą to Kross nie dochodził by tak często a Vini to z każdą minutą stał coraz dalej. :)
1
@takisobiektos jeszcze nie poradzili sobie z myszami.
0
Ciekawe co chłopaki wymyśla w letnim okienku. Raphinia to był gotowy piłkarz ale nie pasujący profilem którego potrzebujemy. A ściąganie tańszych, młodszych i bardziej perspektywicznych to też duża niewiadoma bo Xavi nikogo nie rozwinął a nawet bym powiedział, że cofnął w rozwoju Ferrana. Jeszcze go zblokował tym wystawianiem na lewym skrzydle.
0
@FCB24 coś pięknego!!!
0
@FcPortoFan1999 Perugia jakby trochę spuchła w ostatnim czasie. 2-2 w playoffach ligi włoskiej z Milanem. Mam nadzieję, że na zagrywce zaprezentują się na podobnym poziomie jak w pierwszym meczu z ZAKSA. Tylko dwa wygrane sety dzielą nas od polskiego finału! Tylko lub aż :D
0
Leo Messi jednak nie chce wracać do Barcelony. [Aktualizacja 23:36]
0
@Matan_Zajcevdo tego napisała, że jest ŻONĄ najlepszego napastnika podkreślając swoją pozycję w środowisku wags xD
1
@usztafik DNA Barcelony :D
3
Pora na plan B panie Xavi :)
0
@Faro pomoc w obronie.
2
Dłużej niech te powtórki trzymają...
0
@Barca1992 jak już ma wylecieć to niech weźmie ze sobą Viniego. Na noszach xD
0
@Faro i gdzie byś go wystawił na lewej gdzie jest bezużyteczny?
0
Jak Bayern rzeczywiście zgłosi się po tego Havertza to Chelsea powinna im dopłacić żeby się przypadkiem nie rozmyślili.
0
@Emhyr i przełamany Ferran i Fati xD
0
@th@les lidze przydała by się silna Valencia :)
2
@partymaker ja to mam do nich sentyment przez Santiago Muneza xD
1
@FCKubanczyk89 tak szybko odpłynęła czy babcia wyjęła kosę z torebki? xD
0
@Koziol333 no widzisz. Wynik duuuuuuużo lepszy niż gra. Pierwsza połowa dramat.
1
@Jonyxzawsze się trochę narzeka :D
5
@Faro nie odciągają naszej uwagi od Fatiego.
5
Xavi ile można? Gdzie są młodzi? Kiedy jak nie w tym meczu...
0
@Magicc89PL prawdziwy lider. Wie że młody musi się odblokować xd
14
Ferran w drugiej połowie na pewno będzie bardziej widoczny. Teraz biega bliżej kamery.
0
@Cochise Prawda ale trochę brakuje mi u niego wzięcia odpowiedzialności za rozegranie. Tym bardziej kiedy nie ma Pedriego.
3
@KrwawiaceoczyVEB ale jak to napisał kolega Faro. Dobrze wyglądał na rozgrzewce. Czuję piłkę.
0
Właśnie uświadomiłem sobie, że chłopaki nie żartują. Bo Hiszpanie obchodzą coś takiego 28 grudnia.
2
@Firestone Bori jest tak zdesperowany, że ma agenta na każdym forum dla kibiców Barcy.
0
Dobrze że elche zepchnęło nas do defensywy. Teraz możemy wykorzystać szybkość i przebojowość naszych skrzydłowych.
0
@Antimadridista_WR z takimi parterami w ataku musi grać za dwóch xd