1

@Bykunn chyba znowu o różnice płac. Powiedziała, że tenis to dyscyplina w której nie ma aż tak dużej różnicy w poziomie gry tak jak w innych dyscyplinach. Od razu mi się przypomina ten ziomeczek z rankingu +200 który ograł siostry Williams 6:1 i 6:2 xD

0

@KrychaFCB Gaviego też by się przydało zaprogramować na bieganie z sensem.

0

@cules100pro czyli co stawiasz na równi wygranie mistrza w tak mocnej Premier League do obecnie żałosnej Laliga? xD

0

@qbuteqnie ma busiego, nie ma drugiej linii proste xd

5

@Bobo25 Dla kibica z Madrytu są dodatkowe atrakcje. Dla pana z Katalonii zakaz stadionowy i deportacja z kraju xD

1

@HavertzKainie grał w drugim meczu więc może dlatego wydaje ci się, że był jak cień xD w pierwszym meczu dobry występ 6.8 a Lech jak już coś robił to przez skrzydło więc o czym ty piszesz :)

1

@Striker klasyka :D

0

@hayek oglądam z angielskim komentarzem i odbiór nie jest inny niż tutaj. Trochę bardziej kulturalny.

1

Znowu zacznie się gadka że już dawno odpuścili lalige na rzecz ligi mistrzów xD

1

@ikar34 bo on był w Legii pozaziemskiej :D

1

@RivaldoVitorBorba na starość wychodzą te lata gry z Robenem xD

4

Patrząc na małżeństwo Lewandowskich z perspektywy tego co się pojawia na LaRambli wychodzi mi, że to świetnie zbalansowany związek jak yin i yang. Lewy ma jakąś blokadę a Ance puszczają wszystkie hamulce xd

5

@Deviler zrobione zgodnie z innowacyjną technologią półautomatycznego wykrywania spalonego? :D

1

Już sama obecność na boisku Pedriego sprawia że Gavi w końcu stwarza jakieś zagrożenie z przodu xd

0

@kamiVeB do tego dalej zostajemy z jedną 9 w postaci wiekowego Robercik a :D

2

@MOLESTA tak utytułowany zawodnik nie ma żadnej wartości marketingowej powiadasz?

0

@Miko36 nie wiem jak na boisku ale tutaj na pewno będzie show xD

0

@RomanHoffer nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. W każdym środowisku znajdą się takie zakały do utylizacji :)

0

@Striker to jedna z taktyk na powstrzymanie City :D

0

@Faro no ale przecież są aktualnym mistrzem Hiszpanii

0

W tym momencie to na jednej łydce Grealisha jest więcej mięsa niż na dwóch u Dembele.

1

@messi333 zł to nieźle ryzyko :D

0

@Medium armia 13 Latków nie oszczędzi nikogo.

1

Aż się nie mogę doczekać artykułu że składem na mecz xD

1

@Emhyrtrafi się wietrzny dzień i na jedną z połów Dembele straci swój największy atut xd

2

@Kidd to zależy czy Guardiola będzie mu zabierał pół meczu zdejmując go po hattricku :)

0

Jeszcze niech tylko w lidze upadną i sobie ten głupi ryj rozwalą to będzie dopełnienie kompromitacji zarządu Bayernu. Świetna decyzja ze zmianą trenera w takim momencie xD

0

@Coutinho007 piszesz to jakby Grealish był jakimś Fatim xd

1

@Tom_Tom ciesz się meczem nie myśl o naszym cyrku.

0

@wlodek54 u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?