K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn chyba znowu o różnice płac. Powiedziała, że tenis to dyscyplina w której nie ma aż tak dużej różnicy w poziomie gry tak jak w innych dyscyplinach. Od razu mi się przypomina ten ziomeczek z rankingu +200 który ograł siostry Williams 6:1 i 6:2 xD
0
@KrychaFCB Gaviego też by się przydało zaprogramować na bieganie z sensem.
0
@cules100pro czyli co stawiasz na równi wygranie mistrza w tak mocnej Premier League do obecnie żałosnej Laliga? xD
0
@qbuteqnie ma busiego, nie ma drugiej linii proste xd
5
@Bobo25 Dla kibica z Madrytu są dodatkowe atrakcje. Dla pana z Katalonii zakaz stadionowy i deportacja z kraju xD
1
@HavertzKainie grał w drugim meczu więc może dlatego wydaje ci się, że był jak cień xD w pierwszym meczu dobry występ 6.8 a Lech jak już coś robił to przez skrzydło więc o czym ty piszesz :)
1
@Striker klasyka :D
0
@hayek oglądam z angielskim komentarzem i odbiór nie jest inny niż tutaj. Trochę bardziej kulturalny.
1
Znowu zacznie się gadka że już dawno odpuścili lalige na rzecz ligi mistrzów xD
1
@ikar34 bo on był w Legii pozaziemskiej :D
1
@RivaldoVitorBorba na starość wychodzą te lata gry z Robenem xD
4
Patrząc na małżeństwo Lewandowskich z perspektywy tego co się pojawia na LaRambli wychodzi mi, że to świetnie zbalansowany związek jak yin i yang. Lewy ma jakąś blokadę a Ance puszczają wszystkie hamulce xd
5
@Deviler zrobione zgodnie z innowacyjną technologią półautomatycznego wykrywania spalonego? :D
1
Już sama obecność na boisku Pedriego sprawia że Gavi w końcu stwarza jakieś zagrożenie z przodu xd
0
@kamiVeB do tego dalej zostajemy z jedną 9 w postaci wiekowego Robercik a :D
2
@MOLESTA tak utytułowany zawodnik nie ma żadnej wartości marketingowej powiadasz?
0
@Miko36 nie wiem jak na boisku ale tutaj na pewno będzie show xD
0
@RomanHoffer nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. W każdym środowisku znajdą się takie zakały do utylizacji :)
0
@Striker to jedna z taktyk na powstrzymanie City :D
0
@Faro no ale przecież są aktualnym mistrzem Hiszpanii
0
W tym momencie to na jednej łydce Grealisha jest więcej mięsa niż na dwóch u Dembele.
1
@messi333 zł to nieźle ryzyko :D
0
@Medium armia 13 Latków nie oszczędzi nikogo.
1
Aż się nie mogę doczekać artykułu że składem na mecz xD
1
@Emhyrtrafi się wietrzny dzień i na jedną z połów Dembele straci swój największy atut xd
2
@Kidd to zależy czy Guardiola będzie mu zabierał pół meczu zdejmując go po hattricku :)
0
Jeszcze niech tylko w lidze upadną i sobie ten głupi ryj rozwalą to będzie dopełnienie kompromitacji zarządu Bayernu. Świetna decyzja ze zmianą trenera w takim momencie xD
0
@Coutinho007 piszesz to jakby Grealish był jakimś Fatim xd
1
@Tom_Tom ciesz się meczem nie myśl o naszym cyrku.
0
@wlodek54 u siebie