K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo jak myślisz a może masz informację czy bez pucharów będą jakieś sprzedaże?
1
@gumaz ale chłop będzie zjedzony przed galą na programach czy konfach. Czy słusznie? Jak najbardziej.
2
@Janas11224 wyłącz ten telefon, kur... wyłącz
2
@cules100pro ale wiesz, że skoro jest tak ustawiany w trakcie meczu to na treningach też tak gra?
1
Jeszcze niech wyjdzie informacja, że do urazu doszło podczas sprintu kiedy grał na po.
0
@Barca1922 warto wspomnieć o sprzęcie wojskowym który zostawili i który dozbroił talibów :D
0
I niech osoby za sterami żółtej łodzi podwodnej nie zmienią zdania.
0
@Herato wujas Brzęczek
0
@Barceloniarz0 łobuzy to podobno najbardziej kochające osoby na świecie :D
1
@marian_konopka Francuz, Londyn
Lenglet
3
@david89 Neymar ma trochę inną wartość marketingową niż szrot wypychany od nas.
0
@Sysia11 bo my nie możemy :/ xD
0
@Dracco Xaviemu ewidentnie pasuje formacja z 4 pomocnikami. 2 miejsca z przodu i do jednego przyspawany lewy bo wątpię, że Xavi zacznie go sadzać. Więc na 1 pozycję mamy. Raphe, Yamala, ansu, torresa i Abde więc dla mnie sprzedaż napastnika jest bardzo prawdopodobna. Trzeba wziąć pod uwagę jak bardzo potrzebujemy normalnego po. To, że dalej nie możemy zarejestrować wszystkich i, z pomocy nikt nie jest do ruszenia. Jak dla mnie poleci Abde.
Edit. Jeszcze młody Brazylijczyk ma przyjść w zimę to już wgl robi się mega ciasno.
2
Nie rozumiem czemu jeszcze nie ma zasady, że faulujący również musi opuścić boisko kiedy przeciwnik nie jest w stanie kontynuować gry. Obecnie prawie łamiesz rywala i w nagrodę po gwizdu masz 30 sekund gry w przewadze. Zawodnicy często leżą 30 cm od linii. Wystarczy się przesunąć. 2 schodzi i jedziemy dalej.
0
@PatrykBarca co do Araujo to była obawa o jego zdrowie a nie poziom więc nie przesadzaj.
0
@MesQueUnClub96 w pełni popieram to co mówisz, mocno jest traktowany dlatego powinien zacząć kilka najbliższych spotkań na ławce rezerwowych.
2
@Comfortable_ just Xavi things.
0
@Katalończyk 99 chłop sobie myślał o mistycznej technicznej laliga jak tu przychodził a co mecz ma przestawiane gnaty :D
0
Miejmy nadzieję, że to co najgorsze do oglądania dostaliśmy na początek. Strasznie szarpany mecz. Mało płynnej gry.
10
Lewy do Bazy. Wgl nieprzydatny dzisiaj. Torres w gazie niech dostanie te 20 minut.
0
@barcelonaLM a już miałem nadzieję, że temat jest zamknięty.
2
@rk on pewnie wierzy, że Fdj da radę na śpd w 433.
0
Człowiek się trochę stęsknił za meczami Barcelony o stawkę ale jest mały niedosyt, że losowanie dało nam tych murarzy z Getafe na pierwszy mecz w sezonie. Liczę, że chłopaki wejdą w mecz jak z Tottenham bo inaczej będzie męczenie buły klepaniem po obwodzie.
0
@mordini123 pewnie drugi skład reprezentacji Danii się ogrywa :D
4
@Dario47 City zdobyło potrójną koronę i ma nieograniczony budżet na transfery w postaci szejków i nie musi nikogo sprzedawać a Barcelona to prawie bankrut mający problem z rejestracją zawodników przed startem sezonu. Taka różnica.
0
Mam nadzieję, że w tym sezonie nasza obrona będzie równie mocna co blokady Xaviego względem niepotrzebnych mu grajków tylko po to żeby mieć dobre relacje z agentami.
1
@MesQueUnClub96 tak z ciekawości, czym ci tak podpadł?
2
@ParlesCuyol5 osobiście to już stawiam go wyżej niż Kanadyjczyka z Monachium. Jest dużo bardziej zwinny i lepiej radzi sobie na małej przestrzeni. Jak z czasem dołoży dośrodkowania jak alba to przy jego umiejętności robienia sobie miejsca da nam dużo asyst :D
1
@kuz wszystkiego dobrego.
0
Liga już ruszyła i jakoś przekonałem się do tego Cancelo. Dla sporej części użytkowników zachowanie Neymara w przeszłości (względem klubu i imprezowy styl życia) no i potencjalne zniszczenie rodzinnej atmosfery w szatni xD to żaden problem więc i z Portugalczykiem drużyna sobie poradzi, nie będzie miał takiego autorytetu w szatni. Już sam fakt, że może zagrać na dwóch pozycjach jest dobrym argumentem, do tego nasz Brazylijski magik w końcu będzie miał kogoś kto będzie mu biegał za plecami a obaj potrafią zagrać bliżej środka i świetnie dograć w pole karne czy za plecy obrońców fajnie, że Torres zaczyna grać na jednej pozycji, bo pokazuje że dobre ma te wyjścia w tempo to i może lewy ruszy tyłek i się skupi na podstawowych rzeczach jak przyjęcie i szybka klepa i na koniec on Marcos Alonso. W końcu będzie mógł zagrać i nie stracimy przy tym całej mocy na skrzydle w postaci Balde a chłopak musi odpoczywać szczególnie, że w przeszłości miał problemy zdrowotne, każdy zna historie. Na lewej to wiadomo jak sobie radzi ale w trójce śo na ogórków w laliga wzrost i co by nie mówić (jak nie odwali babola) to całkiem dobrze się ustawia a i ta lewa nóżka rzuci parę dobrych piłek na mecz. Tylko pytanie czy Fati da sobie radę jako skrzydłowy z cofniętym Alonso i może to być miejsce dla Abde w razie wahań formy ansu do którego mam mieszane uczucia i za dobrą kaskę czemu nie, czysty zysk przy nowej starej dźwigni chłopaki może coś wymyśla. W końcu alemany zapowiadał, że będzie się działo.