K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 tempa to tu za dużo nie ma.
1
@tristan87 zdrajca! Jak on mógł wybrać miejsce inne niż polski, brudny Bałtyk :D
0
https://www.instagram.com/reel/CwX1l0hKIVN/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
I bardzo dobrze. W tej zdziczałej Ameryce nigdy nic nie wiadomo.
2
@Gaz czyli co ma chłopak nie dostać prawdziwej szansy bo miał słaby okres?
3
@macio_944 dużo bardziej zachęcające do obejrzenia meczu niż Bitwa o posiadanie piłki :D
1
@macio_944 z tym bezpodstawnym to trochę na wyrost chyba, że chodzi ci o to, że nie podał żadnego argumentu.
0
@K4tsuuu Po chyba 5 latach od zamknięcia serwerów Eu wraca Skill Special Force 2! Na innej platformie (papayaplay gdzie od chyba 2 tygodni jest opcja pre-rejestracji, po której dostajemy koszulkę z bety jakieś boosty expa, sp i skina) Gierka w stylu Arctic Combat albo popularnego coda. Prosta mechanika, bardzo przyjemna. Nie ma żadnego systemu elo czy rang jak w CS, po prostu zakładamy klan, zbieramy ekipę i pizgamy :D Z minusów jest to gra koreańskiego studia więc jest dużo dziwnych skinów agentów ale była opcja ustawienia zwykłego skina dla enemy i wtedy tylko nasi biegają w kolorowych strojach. Poprzednio wrzucili nawet broń rodem z postala czyli strzelającego kota czy mechaniczna, strzelajacą rękę ale to widok raczej na publiczne pokoje z DM, TDM niż klanówki. No i trochę p2w bo w sklepie można kupić kapsułki i wylosować jakąś specjalną broń z mniejszym recoilem czy strzelającą trochę szybciej a nie tylko skórkę jak w cs (ale to wieksza satysfakcja z ogrania takiego botka) :D gierka rusza w połowie września. Z tego co pisali to mają przygotowane 2 antycheaty bo pod koniec poprzedniej wersji był z tym problem. Gierkę polecam i zachęcam do przetestowania mimo, że graficznie może odbiegać od dzisiejszych standardów bo na YT wrzucili identyczne promo co te chyba 10 lat temu. Osobiście przez to jeszcze bardziej zacieram rączki :D
Wymiotuje już tym cs. Ostatnio to już wgl jest dramat na mm z botami które odpalają się w trakcie meczu kiedy dostają na dziurę. Wczoraj miałem mecz z rodakami na gościa że spinbotem. Oczywiście mecz wygrany bo enemy grał sam odpalony na tanich cheatach a koledzy z Polski mieli wersję droższe. Eq mieli w okolicach 2 k złotych a na pytanie czy nie boją się o bana odpowiedzieli, że grają tak od 2 lat i nie ma żadnego problemu to cytując "pałka się przegła"
Łapcie jakieś losowe fragmovie z esla.
1
Coś dla miłośników gier FPS. Reszta w komentarzu.
0
@DonMatteo901 wgl nie jestem zainteresowany polityka ale oni to pewnie uważali, że za komuny było lepiej?
2
@aspr1me lewy od pierwszej, granie 442 i tag #Xaviout #Xavidogrudnia zapłonie :D
1
@MesQueUnClub_87 człowiek próbuje się buntować a jednak to babcia ma zawsze rację :D
11
Mi się już przelewa. Zobaczę ten beton z 4 pomocnikami i chyba trzeba będzie odpalić Newcastle Liverpool.
0
@PatrykBarca u mnie to babcia robiła obchód chaty. Czy okna pozamykane, komputer wyłączony. Nie udało mi się jej przekonać do skuteczności działania listwy antyprzepięciowej.
1
@Ojciec5tkidzieci Krwisto* :D
0
@MesQueUnClub96 niech zgadnę. Burza idzie?
1
@Herato Pachnie mi tu Salahem
1
@MesQueUnClub_87 Platformówka i trochę RPG bardziej ale obie części Ori. Sympatycznie mi się w to grało.
0
@Tarins czyta. Szczególnie 2 użytkowników dlatego wychodzi do rozegrania bo chce być w czymś lepszy niż potężny Norweg. Większa liczba kontaktów, strat itp.
0
@Mezocyklon87 wszystkich nas nie zamkną!!! xD
0
@koksik2700 to aktualne zdjęcie? Bo kiedyś widziałem zdjęcie w krótkich wlosach, kiczowatym makijażem to wyglądała jak pijana ciotka pod koniec wesela :D
1
@ranger3120 1001 drobiazgów albo wszystko za 5 zł.
0
@Antimadridista_WR no szczerze to nie pamiętam.
0
@Bulbazaur17 w głowie się nie mieści.
4
"Istnieje też opcja, że również za rok klub będzie w trudnej sytuacji finansowej i będzie chciał jeszcze zmniejszyć ewentualną kwotę transferu." No pewnie, że tak. Przecież po raz kolejny trzeba będzie szukać słupa który przejmie dźwignie po Niemcach.
2
https://www.instagram.com/reel/Cv8EBB6uWw6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Tylko po kolei żeby żadna buziaka dwa razy nie dostała... :D
0
@Gwyn albo różnica między fotkami to kilka lat.
10
@Sawik_10 a my jesteśmy krok przed wszystkimi i od lat płacimy więcej :D
0
@GadulkiGembulki_FCB żeby się nie okazało, że dojedzie nas jeszcze wirus FIFA i się chłop przyda.
8
Te nasze ustawienia przypominają mi stare dobre czasy kiedy się pykało w PESA z ziomkami i przesuwało się te kropki w dowolne miejsca udając, że wiem co robię.
0
@Emhyr jeżeli on będzie tym z braci który odważy się posadzić lewego to jak najbardziej.