1

@Encore za kilka dni zaczyna się szkoła. Teraz będzie miał to co na LaRambli irl.

4

@esem91 mogli to jeszcze przedłużyć wstawką zdjęcia śpiącego Messiego z pucharem za MŚ xD

0

@Transu96 co, że to jakoś zbiega się z przerwą w USA i król wróci na krótki ostatni taniec?

3

@Pawel13sz szczerze ja to się cieszyłem z jego tytułu dla Atletico bo przecież sam mówił, że chce zostać w klubie ale potrzebuje transferu napastnika bo nie daje rady fizycznie to go oddali do jednego z największych rywali jak zwykła kartę zawodnika xD

0

@Bandzior powinni udostępniać rozmowy między sędzią głównym a tymi z budki. Przecież to jest kpina, że można popełniać tyle błędów mając widok z kilku kamer xD

1

@pax luzu troszeczkę :D ja wiem, że wy tu macie napięta atmosferę z niektórymi oceniającymi ale nie każdy negatywny komentarz musi być atakiem :)

0

Moim zdaniem go wypchniemy. Gra ogony. Ostatnio nawet wszedł przed nim Abde a jego sprzedaż to czysty zysk i to przecież zawodnik, który ma dużo czasu żeby odpalić plus wygląda na to, że urazy to no powiedzmy przeszłość więc trochę za niego dostaniemy. Laporta to w ogóle idzie trochę droga poprzednika i chce nam tu wrzucić gwiazdora w postaci Felixa żeby większość kibiców i agenci byli zadowolenj ( ja osobiście jestem na tak jak już kręci się karuzela to lecimy a nie ma nic lepszego na rynku i to dla niego ogromną szansą na uratowanie kariery więc o motywację bym się nie martwił ) z tą różnicą, że płaci trochę mniej ale prowizje mogą trochę nadrobić. Ja byłem zwolennikiem jednego czy dwóch przejściowych sezonów, jeszcze zanim kupiliśmy lewego, raphe i ferrana. Przecież to jakoś 170 mln i pensje edit: "a mogliśmy za to spłacić trochę długów" i kupić kilku dobrze prosperujących małolatów z Ligue 1 czy bundesligi, którzy będą gryźli trawę jak Gavi tylko z pomyślunkiem bo zamiast połamatora, na ławce który jest tu w głównej mierze dlatego, żeby znowu zadowolić część kibiców metoda na legendę klubu ogarnęli by gościa, który świetnie rozwija młodzież bo Pedri i Gavi to dalej małolaty a Xavi nie wykorzystuje ich potencjału a co gorsza ich zajeżdża i nie rozwija. No w skrócie Dortmund style ale w naszym wykonaniu. Musiałem się uzewnętrznić ale na szczęście zaraz koniec okienka xD
#myslipolufie

0

@Sylvinho007 pominąłeś tego buraka Boriego, ojca Ansu. Wzór Hajty. Paradoksalnie mogą sobie wyliczać procentowe szansę na trafienie tego co podali xD

1

@Emhyr 20 października 1957 roku wygrali 9:0 z Las Palmas w Laliga xD

0

Po powrocie do Barcelony, z udanej misji zatopienia żółtej łodzi podwodnej, Xavi udał się bezpośrednio do biura wujka Laporty, w celu złożenia propozycji, zmniejszenia swojego wynagrodzenia, byleby tylko Cancelo trafił do klubu z Katalonii. "Widziałeś te 55 minut Roberto?! a my mu daliśmy opaskę i rok kontraktu" miał powiedzieć zdenerwowany Xavi.
Źródło:tak było nie zmyślam.

0

@MOLESTA wiesz dokładnie jak wyglądała jego rozmowa z trenerem, że od razu chłopak jest tym złym? Gość wie jak ważna jest gra w jego wieku i widzi, że Xavi nie ustawia składu na mecz patrząc na formę tylko swoje widzimisię :D nie popadajmy w skrajności na podstawie tekstu jakieś redakcji.

0

@Rastafarnianin Świetny transfer. Oriol też przechodzi moje oczekiwania. Mam tylko nadzieję, że Gundo wytrzyma cały sezon na przygotowaniu fizycznym z City bo u nas jak z tym jest to każdy widzi.

1

@bartas97 synek się zachowuje jakby matka strajk głodowy to robiła ale będąc w ciąży xD

9

@DragonxNF teraz zacznie się narracja, że gra FIFA jest odpowiedzialna za zwiększenie przypadków molestowania na tle seksualnym wśród młodzieży. Bo jak wiadomo gry powodują przemoc xD

0

@Chlebek23391 a ja chciałbym zauważyć, że to Xavi wybiera taktykę i ustawienie na mecz a w dzisiejszym meczu tak samo jak z Cadizem wybrał fatalnie, bez skrzydeł i musiał ratować wynik w drugiej połowie meczu. Śmiesznie pominąłeś ten fakt bo tak ci zależy na obronie tego trenera amatora :D

8

Robert odpocznij sobie. Szybkiego powrotu do pełnej sprawności i przede wszystkim formy.

1

@martin43 akurat o mecze w lidze mistrzów był największy problem do Dembele. Oprócz takiej oczywistości jak kontuzje :D

0

@Bartula a wszystko w imię wyniku sportowego :D

0

@MesQueUnClub96 czyli git i Robert top

0

Wgl co się stało z naszym presingiem po utracie piłki co było takim znakiem rozpoznawczy Barcy Xaviego. Tak trochę odnoszę wrażenie, że Gavi jest ustawiany na fałszywym skrzydłowym tylko po to żeby dawał maksa w presingu za siebie ale i dodatkowe kilka procent za Lewego. Cieszy jego bramka ale dalej za mało go w grze.

0

@Encore nie no gdyby nie Robert to obrońca nie wyłożył by patelni DeJongowi :D

0

Mam nadzieje, że Xavi przyzna się do błędu szybciej niż ostatnio i zmieni ofensywne trio już po przerwie. W sumie może oprócz Yamala bo i tak wraca Rafa a chłopak ma świetne te dogrania w pole karne. Torres za Roberta i Abde za Gaviego. Potrzeba przebojowości w czym Abde jest lepszy od Ansu.

8

Jak tam panowie dużo było szydery w kierunku krytyków Xaviego po bramce na 2:0? xD

0

@LatajacyHolender to że u Guardioli piłkarze doskonale wiedzą co mają grać, jak mają się ustawić względem kolegów a u nas jest freestyle.

0

Jak zaprezentował się Gvardiol? Często był odpowiedzialny za wyprowadzenie piłki z obrony? Nie mogłem obejrzeć.

1

@macio_944 o jakiej skrajności w krytyce mówisz? Na podstawie grupy ludzi którzy piszą XaviOut bez podawania powodów? To co masz na jego obronę oprócz mistrza, którego można powiedzieć przepchaliśmy bo nawet z dołem tabeli mając 1.0 do końca trzeba było drżeć o wynik bo traciliśmy kontrolę w drugich połowach. Masa szczęścia i klasa naszego bramkarza. Wiadomo mówią, że szczęście sprzyja lepszym ale tego szczęścia było więcej niż pewnych zwycięstw. Do tego jaki sens miała gra Busim i betonem w obronie zamiast nagrodzić zawodników rezerw w momencie kiedy mieliśmy mistrza i było wiadome od kilku miesięcy, że Busi jest zmęczony i prawdopodobnie odejdzie. Idiotyczne zarządzanie kadra jest tym co mnie najbardziej boli bo on kompletnie nie wykorzystuje kadry która ma tylko usilnie próbuje grać coś do czego nie mamy ludzi.
Edit. Nawet nie próbuje grać bo opiera grę na indywidualnych przebłyskach zawodników a wystawia tych bez formy jak Gavi i lewy. Dzisiaj grę opiera na 16 latku xD

8

@macio_944 powoli stajesz się jak Faro w kwestii Ansu. Chłopie piłkarze cofają się w rozwoju przy tym gościu. Nie każdy świetny piłkarz może być dobrym trenerem a od roku stoimy w miejscu.

1

@DIPENSE zarządzanie kadra przez tego połtrenera to jest dramat.

1

@Kamilos84 zależy gdzie będzie miał ochotę się ustawić.

0

@LatajacyHolender ale my nie jesteśmy City czy Arsenalem a Xavi to nie Guardiola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?