K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Squer_FCB jak tebas nawet na goal line oszczędza
0
@Azrik to idealnie obrazuje taktykę Xaviego opartą na indywidualnych błyskach.
2
@lukking bo Ferran jest jeszcze nie spłacony. Była ostatnio informacja, że zalegamy z ratą dla City. Nie dostaniemy za niego 30 mln więc nie ma żadnej korzyści z jego sprzedaży. Do tego z zawodników z ataku którzy walczą o miejsce w 11 prezentuje się najlepiej na początku sezonu.
0
@slayer "Według Lluisa Miguelsanza z dziennika Sport Barça wie już, że Atlético Madryt da zielone światło na wypożyczenie João Felixa z opcją wykupu i nie będzie robić żadnych przeszkód."
Łatwo będzie się go można pozbyć kiedy skończy się wypożyczenie.
1
@HighestInTheRoom Balde zabrał koszulkę młodemu.
1
@4drian0 niech ten Ferran dostanie szansę. Jest w gazie a lewy od dawna w dołku. Niech się jeszcze dobrze przygotuje do sezonu na salce i wchodzi na 20 minut. Najlepsze rozwiązanie na ten moment.
3
@Greenalley i myślisz że to wybór zarządu że nikt nie chce go kupić. Oddać go za darmo i zrzucić go z listy płac i zapomnieć o tym ambitnym grajku.
0
@Tarins zasłużył na dostanie prawdziwej szansy. Kiedy jak nie teraz bo w tych kilku spotkaniach zrobił więcej niż nasz rodak w pół roku.
0
@Janas11224 może w tym sezonie beznadziejna będzie jesień a na wiosnę się obudzi. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy grać w Europie :D
2
To teraz jeszcze poproszę bramkę Ferrana na podgrzanie dyskusji o trzymaniu bezproduktywnego lewego na boisku.
0
@RaptusS nawiązanie do tekstu z filmu.
0
@Emhyr freestyle
3
Jeżeli regres Gaviego będzie postępował w takim tempie to za pół roku będzie biegał z palców na piętę.
3
@mekston Fani Spurs go nienawidzą!
2
@TaughtMule czyli jak zniechęcić grubasków do wychodzenia do tego parku.
1
@Deviler on akurat wygląda na takiego zakompleksionego co wyładowuje frustrację na słabszych.
6
Codziennie pojawiają się tu informacje o kolejnych piłkarzach którzy są coraz bliżej Barcelony a ja dla odmiany przypomnę, że coraz bliżej święta. Miłego weekendu.
3
Dolegliwości dotyczą bólu głowy spowodowanego podjęciem fatalnej decyzji o transferze do Atletico.
0
@przemo77 to, że Xavi nie może sobie z tym poradzić to jedno, ale to od naszych pomocników zależy czy zagrają piłkę za linie obrony czy między liniami. Bardzo mało gry na jeden kontakt, przyspieszających zagrań i nie mówię tego tylko na podstawie ostatniego meczu ale też poprzedniego sezonu. Mało podejmują ryzyka i praktycznie tylko deJong podejmuje kilka prób w meczu wyjścia spod presingu dryblingiem zdobywając kilkanaście metrów. Wina leży gdzieś pośrodku ale uważam, że Xavi nie jest gotowy dźwignąć ten projekt. Za szybko tu przyszedł mając doświadczenie w pół amatorskiej lidze. Nawet trenerzy rezerw zdobywają większe doświadczenie w takiej drugiej lidze. Pozdrawiam.
0
@Criss18Barca ja z uwagi na warunki fizyczne zawsze sobie kopałem jako śpd albo śo i chętnie bym przychodził dla Araujo, Kounde i Andreasa w 3 śo ojjjjj. Ale Xavi nam marnuje Araujo na po i skręca mnie jak widzę go ustawionego przy linii bocznej na wysokości środka boiska...
0
@betonito na 10 minut w spotkaniu takim jak to z Getafe :D
0
@626 ale mają na zachodzie
6
@Bogan po pierwsze to w Benfice. Po drugie zarabia tyle co ansu i co do tego, że się nigdzie nie sprawdził to błędem był wybór drużyny Simeone gdzie więcej musiał pracować w obronie niż w ataku a Chelsea to był burdel w tamtym sezonie. Na mś grał bardzo dobrze. W Chelsea mimo nie najlepszych liczb robił dużo dobrego w kreacji czy zdobywaniu przestrzeni rajdami z piłką. Jak uda się go wypożyczyć opłacając sama pensje to będzie bardzo dobry ruch bo to będzie dla niego duża szansa na odbudowanie kariery, więc motywacji do zapierdzielania nie powinno brakować :) ale w pierwszej kolejności po.
0
@Stasik91 kiedyś korzystałem z DeltaMediaPlayer, było wszystko w śmiesznych pieniądzach ale od 1.5 roku nie miałem styczności.
1
@Soetie a może wyjdzie mu to na dobre jeżeli go wypożyczymy i będzie się ogrywał w średniaku laliga.
0
Wie ktoś ile on zarabia w Madrycie?
0
@FCB24 no pewnie. Za rok może dwa... :)
0
@przemo77 co z tego, że nie potrafimy wykreować zbyt wielu sytuacji dla napastnika w polu karnym. Potrzebny kolejny żeby nie dostawał piłek.
0
@barcelonaLM dalej wiara w to, że deJong to będzie naszym śpd na lata? :D
4
Układy ukladziki. A później info, że ktoś przychodzi grać za niższe pieniądze a po roku czy 2 pensja magicznym sposobem czy tam aneksem w umowie o której nic nie było wspomniane przy ogłaszania transferu wzrasta.