K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 jak będziemy im oddawać piłkę na 25 m od bramki to całkiem możliwe :D
1
@YoungMan 35 lat. 9 meczów z rzędu po 90 minut i klasycznie nasze legendarne przygotowanie fizyczne do sezonu. Do tego sam mówił w wywiadzie, że potrzebuje więcej odpoczynku żeby zachować świeżość. Kolega nie przesadził. :D
3
@Kamil689i tak liczba zmian nie umożliwia wprowadzenia wszystkich, którzy siedzą na ławce więc jest kilka opcji jak np nagroda za pracę na treningach czy brak jakościowych zmienników którzy mogli by zabezpieczyć inne pozycje lub po prostu pokazanie, że zawodnik jest w orbicie pierwszego składu, żeby nie myślał o zmianie klubu :D
0
@michal26przynajmniej na fazę grupową? Mocno
2
@Rastafarnianin asystent trenera to rozstawia tyczki i rozdaje koszulki :D
5
@PatrychoO albo robić na stacji w jakim wygwizdowie. Znajomy tak robił tylko, że grał w plemiona.
0
@Uukasz_93 no doświadczenia w lidze mistrzów to oni w ogóle nie mają :D ale czy to wymówka skoro zrobili bardzo dobre wrażenie w tamtym sezonie. Liczyłem, że będą mieli ciekawsze okienko.
0
@kanver_ mieliśmy wygranego mistrza i Xavi grał Busim kiedy było wiadome, że odejdzie więc troszkę słabo u ciebie z wyobraźnią ;D
0
@Zbyszard mecz gramy z nimi w przyszłym tygodniu?
0
@walkerKK 100 % zgoda. Nie wiem czy chcieli być w czymś najlepsi i doprowadzić do sytuacji w której wszystkie kluby mają całego excela na zielono ale sportowo to rujnuje ligę, jeszcze te ciągłe afery...
2
@rasta212 może świadomie wziął pod uwagę pojemność stadionu. Na Legii 30, Widzew 20 a Ruch ile ma pojemności? Kojarzę, że chyba 8500. Oczywiście nie ujmując kibicom z Chorzowa bo pewnie mając większy stadion też by się wypełniał.
0
@kulek22 Jest napisane, że to "najbardziej prawdopodobne ścieżki barażowe" a mamy jeszcze 3 kolejki a potencjał piłkarski obu ekip chyba większy u Włochów.
1
@GeneralXavi ciekawe ile papierosów już spalił xd
0
@kamyk_23 może ocenili na podstawie materiałów video publikowanych przy promocji.
1
@FcPortoFan1999 patrząc na grę i co się odjaniepawlało w dotychczasowych meczach to odnoszę wrażenie, że na zwolnienie to grają od początku :D
0
@FcPortoFan1999 piłkarze grają o jego posadę czyli walizki ma już spakowane :D edit. Jakie walizki jak on tu z bagażem podręcznym wpada na zgrupowanie xD
2
@LS czyli większość kibiców NBA zadowolona :D
0
@CPuyol Fati jednak wchodził w buty Messiego bezpośrednio przy nim :D w przypadku rekordów młodego częsciej pojawia się Gavi.
0
Ty no nie wiem też tak macie? Na chromie od 4 dni mogę tylko wejść w artykuł. Przeczytać i cofnąć i wywala mi 404 na jakieś 20 minut. Wszedłem teraz na operę. Zalogowałem się zadowolony mówię gamingowa przeglądarka będzie git. A tu jeszcze większą imba bo jak pisze to pasek zadań napierdziela mi góra doł a że mam biały motyw to ostro ciśnie po oczach. Jakbym miał epilepsje to mielibyście użytkownika na sumieniu xD
#wtrosceoużytkiwnika :D
Edit. Na telefonie jak coś.
1
Dla jego dobra niech Raphinia wystrzeli z formą. Aż mi się przypomniało pierwsze zajechanie Pedriego. Może Felix będzie grał więcej skoro na prawej stronie możemy zostawić Cancelo i to będzie śmigać nawet z Ferranem. Hype się robi na tego dzieciaka większy niż na Fatiego.
1
@Rust_Cohle tak po niej jedziecie ale sama doszła do wszystkiego uporem i ciężka pracą xD
0
Komentarz usunięty
2
@blakkudium ale to klub nastawiony na produkcję i sprzedaż zawodników. Duży projekt może go szybko przekonać. Szczególnie Madryt.
2
@4drian0 Furrasi to mogli by sobie zrobić takie wyzwanie jak w USA z jedzeniem kapsułek do prania tylko że z tymi szczepionkami na lisy xD Widziałem kiedyś relacje jakiegoś anglojęzycznego streamera z takiego zlotu. Grupa bardzo specjalna.
0
@tristan87 gdyby nie trafił się w rękę to byłoby to najgorsze dośrodkowanie w historii. 15 metrów w górę i 3 w kierunku pola karnego xd
0
@45M4R miałem to w głowie ale na ten moment go zbyt duża abstrakcja xD
2
@DLFCB niektórzy to są tak zapatrzeni w tych przebierańców, że jak by im z ambony kazali rozstawić dyby i w niedzielę po kościele obrzucać niewiernych pomidorami to byśmy mieli bojówki emerytów wyspecjalizowane bardziej niż wojska obrony terytorialnej xD
14
Katar sprytnie to wymyślił. Puścili do nas Xaviego na około 3 letni staż. Wróci trochę bardziej siwy ale za to o ile bardziej doświadczony. Na poważnie to o nowym kontrakcie powinni rozmawiać w końcówce tego sezonu żeby się nie okazało że podpis będziemy świętować meczami w lidze Europy. Co przy tej grupie jest niemożliwe ale obawiam się, że dla Barcelony to aktualnie nic nie jest niemożliwe.
0
@MesQueUnClub96 oprócz małolata dla którego to może być fajna dawka motywacji do cięższej pracy.
1
@FutbolFan fascynujące i jednocześnie trochę przerażające :)