K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nic panowie. W niedzielę Barbastro zapłaci rachunek. Łapcie uśmiechniętego Messiego odbijającego sobie piłeczkę z Searezem żeby pozytywnie zacząć piąteczek :)
0
Balde jeszcze młody. Może niech pomyśli nad zmianą dyscypliny na 100m.
0
@Rewolucja123 i nawet mamy jedną kłodę na 9 do dźwigania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jedno podanie i cała linia pomocy wyprowadzona w pole...
0
To na pewno Sandro? Bo dzisiaj gra i wygląda jak Isi Palazon.
1
@ToWinaSedziego *plus to co doliczy arbiter :D
0
Ja chciałbym nominować użytkownika @strumyk19 bo dzięki niemu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w ogóle nie oglądam telewizji.
0
@Arn3th no jeżeli skupiasz na tych rozgrywkach to masz rację ale w dłuższej perspektywie to Tottenham jest większym memem niż Utd
1
@Arn3th z deszczu pod rynnę ;D
0
@tristan87 Xavi im kazał trenować w nowy rok żeby lewy miał więcej czasu na nagrywki tego wolnego.
0
@Volk ja słyszałem, że to wulkanizator. To tak jakbyś nazwał dentystę lekarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Kahlua stare i tak wrzucę do szuflady z kablami. Na pewno się kiedyś przydadzą :D
0
@TR3YWAY jak to co. Ania z automatu wskoczyła by na czołowe miejsce w rankingu najbogatszych Polek xD
6
@MarioVeB! Makowiec ci został po świętach?
10
@tristan87 jak widzimy na załączonym obrazku zwierzęta wcale nie boją się petard :D
2
@Gaz ten jego dołek trwa już tyle, że zapomniałem ile radości mi sprawiały bramki Polaka rodaka w Barcelonie.
4
@HighestInTheRoom to zależy bo widziałem jakieś z Hollywood i niektórym wychodzi świetne ujęcie a tu patrzę na Lewandowskich gdzie po kilku miesiącach śmiania się z nich na LaRambli rzeczywiście czuje cringe :D
1
@jakub1906 to może pisałeś kompletne bzdury xD no ale nie czytałem regulaminu więc nie wiem jak działa ta maszyna :D
4
Jak tam La Rambla palce całe? :D ale uczciwie muszę przyznać, że ponieśliśmy porażkę z ojcem. Somsiad dał w tym roku lepszy pokaz ;)
3
@matirix20 powoli do przodu. Klubowi lekarze czekają na raport od zawodnika dotyczący jego odczuć.
1
@VegetaPolska ale co mają do tego koszulki polo?
1
@Explode ale chociaż dzieci nie są przez niego spasione xD
0
@BlackJack66 co nie zmienia faktu, że napisane w punkt.
0
@Pedri16Future a co się stało?
1
@Rewolucja123 "Zdaniem dziennikarza Xavi jest zdecydowany na rozpoczęcie nowego etapu w roli trenera, który polegałby w większym stopniu na jego interwencji i stymulowaniu zawodników." Xavi całe święta spędził przed lustrem ćwicząc darcie ryja na tych grajków. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tego efekty xD
7
@MarioVeB! Jak ty nawet nie wiesz jak on ma na imię.
2
@Popitek12 ja bym postawił na kangurka Kao.
0
@MESSIah16 z ku***mi nie tańczę. Gra małego, polskiego studia :D
34
"Najbardziej boję się wódki z colą, bo po wódce z colą niczego się już nie boję" Kucharek święta 2k23
1
@jedrek7000 u Xaviego nikt się nie rozwija. Szczególnie trener.