0

No nic panowie. W niedzielę Barbastro zapłaci rachunek. Łapcie uśmiechniętego Messiego odbijającego sobie piłeczkę z Searezem żeby pozytywnie zacząć piąteczek :)


0

Balde jeszcze młody. Może niech pomyśli nad zmianą dyscypliny na 100m.

0

@Rewolucja123 i nawet mamy jedną kłodę na 9 do dźwigania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jedno podanie i cała linia pomocy wyprowadzona w pole...

0

To na pewno Sandro? Bo dzisiaj gra i wygląda jak Isi Palazon.

1

@ToWinaSedziego *plus to co doliczy arbiter :D

0

Ja chciałbym nominować użytkownika @strumyk19 bo dzięki niemu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w ogóle nie oglądam telewizji.

0

@Arn3th no jeżeli skupiasz na tych rozgrywkach to masz rację ale w dłuższej perspektywie to Tottenham jest większym memem niż Utd

1

@Arn3th z deszczu pod rynnę ;D

0

@tristan87 Xavi im kazał trenować w nowy rok żeby lewy miał więcej czasu na nagrywki tego wolnego.

0

@Volk ja słyszałem, że to wulkanizator. To tak jakbyś nazwał dentystę lekarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kahlua stare i tak wrzucę do szuflady z kablami. Na pewno się kiedyś przydadzą :D

0

@TR3YWAY jak to co. Ania z automatu wskoczyła by na czołowe miejsce w rankingu najbogatszych Polek xD

6

@MarioVeB! Makowiec ci został po świętach?

10

@tristan87 jak widzimy na załączonym obrazku zwierzęta wcale nie boją się petard :D

2

@Gaz ten jego dołek trwa już tyle, że zapomniałem ile radości mi sprawiały bramki Polaka rodaka w Barcelonie.

4

@HighestInTheRoom to zależy bo widziałem jakieś z Hollywood i niektórym wychodzi świetne ujęcie a tu patrzę na Lewandowskich gdzie po kilku miesiącach śmiania się z nich na LaRambli rzeczywiście czuje cringe :D

1

@jakub1906 to może pisałeś kompletne bzdury xD no ale nie czytałem regulaminu więc nie wiem jak działa ta maszyna :D

4

Jak tam La Rambla palce całe? :D ale uczciwie muszę przyznać, że ponieśliśmy porażkę z ojcem. Somsiad dał w tym roku lepszy pokaz ;)

3

@matirix20 powoli do przodu. Klubowi lekarze czekają na raport od zawodnika dotyczący jego odczuć.

1

@VegetaPolska ale co mają do tego koszulki polo?

1

@Explode ale chociaż dzieci nie są przez niego spasione xD

0

@BlackJack66 co nie zmienia faktu, że napisane w punkt.

0

@Pedri16Future a co się stało?

1

@Rewolucja123 "Zdaniem dziennikarza Xavi jest zdecydowany na rozpoczęcie nowego etapu w roli trenera, który polegałby w większym stopniu na jego interwencji i stymulowaniu zawodników." Xavi całe święta spędził przed lustrem ćwicząc darcie ryja na tych grajków. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tego efekty xD

7

@MarioVeB! Jak ty nawet nie wiesz jak on ma na imię.

2

@Popitek12 ja bym postawił na kangurka Kao.

0

@MESSIah16 z ku***mi nie tańczę. Gra małego, polskiego studia :D

34

"Najbardziej boję się wódki z colą, bo po wódce z colą niczego się już nie boję" Kucharek święta 2k23

1

@jedrek7000 u Xaviego nikt się nie rozwija. Szczególnie trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?