1

@FcPortoFan1999 odejście Leo mnie tak nie bolało jak patrzenie na marnowanie potencjału tej drużyny przez Xaviego.

2

@CatalanDream kiedyś były plany budowy w mojej okolicy. Mieszkańcy protestowali ale na zimna wodę w Bałtyku to każdy narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FcPortoFan1999 są rzeczy ważne i ważniejsze :D

2

@escarabajo może topowe kluby przestają się nabierać na super grajków z Belgii czy Holandii i nie miał nic lepszego na stole albo z rozsądkiem podchodzi do swojej kariery :D

1

@Hawajczyk urugwajski Bednarek? :D ten bez Glika też zapomniał jak się gra w obronie :D

0

@Damian11 najbardziej rasistowskie jest doszukiwanie się we wszystkim rasizmu :D

0

@TR3YWAY w boksie czy k1?

1

@GeneralXavi RollShot z rollmops raz na jakiś czas sobie kupuję. Fajny smaczek, brzoskwinia ale nie powiem ci jak działa stosowany zgodnie z zalecanymi dawkami.

0

@Azi i pomyśleć, że są tu użytkownicy którzy jako następcę typowali deJonga ^^

2

@Lewy952468xx od następnego meczu to już na pewno będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie miałbym nic przeciwko grze na 4 pomocników jeżeli to Fermin zagrałby po lewej stronie.

1

@Rust_Cohle Przyroobbenił.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jak mogłeś pomyśleć żeby wgl coś tam wkładać :D

0

@FcPortoFan1999 zmieniło się coś przez ostatnie kilka lat czy czołówka piłki ręcznej wygląda tak samo? Kogo stawia się w roli faworyta na me?

4

@Comentateiro Ale **** obecnie przetresowałby Barcę. Sponiewieraliby **** Xaviego i spółkę.
**** Wstaw losową drużynę z miejsca 1-5 w top 5 lig w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barti_Blaugrana zdania ekspertów są podzielone.

2

@hayek co robisz wieczorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@bari_94 gapisz mu się na bebech? :D

0

@Cobra303 i co mam zapomnieć co się działo do tej pory?

0

@ziomal88 zawodnik meczu zarówno w redakcji jak i u czytelników.

1

@dominox1998 i łącznie 10 minut dla zawodników z rezerw.

1

@FcPortoFan1999 to jest ten Mental! :p

36

Pierwszy półfinał to była reklama hiszpańskiej piłki jak go powiedział komentator. Dlatego jutro dla równowagi zobaczymy antyreklamę w postaci nudnej Xaviniety...

1

@FcPortoFan1999 on pewnie pedałuje na rowerku, przed telewizorem gdzieś w klubowej salce treningowej :D

0

@TR3YWAY to może nie masz do czynienia z niesłownymi ludźmi tylko ze zwykłymi oszustami? :D

6

@Comentateiro Chodzi o to kogo nie poznałeś osobiscie? To na logikę Czyngis Chan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Danny Gaucho to ten uczeń, który zawsze odrabia pracę domową i daje spisać kolegom. Gratulacje! :D

9

- Do Choroszczy?
- Do Choroszczy
- Na badania?
- Na badania

0

@Cvzx zagadał i znowu się nie udało.

0

@LM10GOAT przeciwnicy kładą się przed nami. Ze śmiechu badum tss :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?