K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 odejście Leo mnie tak nie bolało jak patrzenie na marnowanie potencjału tej drużyny przez Xaviego.
2
@CatalanDream kiedyś były plany budowy w mojej okolicy. Mieszkańcy protestowali ale na zimna wodę w Bałtyku to każdy narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FcPortoFan1999 są rzeczy ważne i ważniejsze :D
2
@escarabajo może topowe kluby przestają się nabierać na super grajków z Belgii czy Holandii i nie miał nic lepszego na stole albo z rozsądkiem podchodzi do swojej kariery :D
1
@Hawajczyk urugwajski Bednarek? :D ten bez Glika też zapomniał jak się gra w obronie :D
0
@Damian11 najbardziej rasistowskie jest doszukiwanie się we wszystkim rasizmu :D
0
@TR3YWAY w boksie czy k1?
1
@GeneralXavi RollShot z rollmops raz na jakiś czas sobie kupuję. Fajny smaczek, brzoskwinia ale nie powiem ci jak działa stosowany zgodnie z zalecanymi dawkami.
0
@Azi i pomyśleć, że są tu użytkownicy którzy jako następcę typowali deJonga ^^
2
@Lewy952468xx od następnego meczu to już na pewno będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie miałbym nic przeciwko grze na 4 pomocników jeżeli to Fermin zagrałby po lewej stronie.
1
@Rust_Cohle Przyroobbenił.
0
@FcPortoFan1999 nie wiem jak mogłeś pomyśleć żeby wgl coś tam wkładać :D
0
@FcPortoFan1999 zmieniło się coś przez ostatnie kilka lat czy czołówka piłki ręcznej wygląda tak samo? Kogo stawia się w roli faworyta na me?
4
@Comentateiro Ale **** obecnie przetresowałby Barcę. Sponiewieraliby **** Xaviego i spółkę.
**** Wstaw losową drużynę z miejsca 1-5 w top 5 lig w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barti_Blaugrana zdania ekspertów są podzielone.
2
@hayek co robisz wieczorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@bari_94 gapisz mu się na bebech? :D
0
@Cobra303 i co mam zapomnieć co się działo do tej pory?
0
@ziomal88 zawodnik meczu zarówno w redakcji jak i u czytelników.
1
@dominox1998 i łącznie 10 minut dla zawodników z rezerw.
1
@FcPortoFan1999 to jest ten Mental! :p
36
Pierwszy półfinał to była reklama hiszpańskiej piłki jak go powiedział komentator. Dlatego jutro dla równowagi zobaczymy antyreklamę w postaci nudnej Xaviniety...
1
@FcPortoFan1999 on pewnie pedałuje na rowerku, przed telewizorem gdzieś w klubowej salce treningowej :D
0
@TR3YWAY to może nie masz do czynienia z niesłownymi ludźmi tylko ze zwykłymi oszustami? :D
6
@Comentateiro Chodzi o to kogo nie poznałeś osobiscie? To na logikę Czyngis Chan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Danny Gaucho to ten uczeń, który zawsze odrabia pracę domową i daje spisać kolegom. Gratulacje! :D
9
- Do Choroszczy?
- Do Choroszczy
- Na badania?
- Na badania
0
@Cvzx zagadał i znowu się nie udało.
0
@LM10GOAT przeciwnicy kładą się przed nami. Ze śmiechu badum tss :D