2

@DragonxNF srogo wypuściłem powietrze nosem :p

2

@Firestone No witam. Coś czuję, że niedługo się uda panowie.

2

Gdyby zorganizowano mecz z naszymi rezerwami to Laporta musiałby ich opłacić żeby podłożyli się tym patałachom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@krajana gramy z czwartoligowcem. Oni nie powinni wychodzić z 16 :D to kiedy jak nie teraz

0

@TR3YWAY quedema zelipapa le kontra a brazilja

1

@Ptasior jeszcze na tym kartoflisku.

0

@JarekS Moje 5 punktów poszło na Ciebie to poproszę o szczerą opinie na temat składu wybranego przez trenera. :D

0

0

@Essos XIAOMI Redmi Note 12 Pro 6/128GB 5G 6.67" 120Hz kumpel niedawno kupił w tej cenie i chodzi zadowolony.

0

@barcowy1899 przepłacony 75 + 25 patrząc ile sytuacji im marnował ale wyżej pisane półżartem.

0

@Rust_Cohle w pojedynkach 1na1 z obrońcą w polu karnym to Firmino go zjada :) a Nunez nawet nie próbuje minąć tylko obija obrońców :D

0

Pod koniec grudnia była informacja, że Firmino chce wrócić do Europy. Jest okazja żeby wymienić go na to drewno Darwina i przyznać się do błędu. @Rust_Cohle co myślisz?

1

Trzeba przyznać, że Alvarez świetnie wykorzystuje nieobecność Haalanda. 4 ostatnie mecze i średnia 8.3 na flashscore,
5 bramek i 2 asysty. Dokładając to jak mocno pracuje w pressingu, potężny norweg może mieć ciężko o skład. Co pepcio ma napadziorów to tylko pozazdrościć.

2

@Arkon specjalna akcja no more red która ma uświadomić Anglików, żeby nie wychodzili z domu po 22 bo już nie są u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 Margot Robbie z aliexpres :D

1

@MesQueUnClub96 pisałeś niżej o jakimś cyklu. Krótki czy długi? Pośladek czy udo?

6

@ViscaelBarca2007 Peter Crouch mi się przypomniał. Kim byś był gdyby nie piłka?
Prawiczkiem :D

0

Patrząc na ten filmik prezentujący stan murawy na stadionie naszego dzisiejszego rywala to zastanawiam się co będzie gorsze. Nasza gra czy ustawienie kamery na tym stadioniku. Fajnie, że kluby z niższych lig mają możliwości rywalizacji z tymi największymi ale dla kibica przyzwyczajonego do nowoczesnych stadionów i realizacji na najwyższym poziomie te mecze to katorga do oglądania patrząc czysto z technicznej strony. Tym bardziej, że była opcja na mecz w innym miejscu.

0

@fotohobby co dostałeś mandacyik i będziesz się sądził o pół metra? :D

0

Jaki jest wasz ulubiony tekst, który często pada na La Rambli? U mnie zdecydowanie "bredzisz"

0

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Barcelonę ,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci.

0

1

Przecież te przewidywane składy to jakiś żart :D liczyłem, że w każdej formacji pojawi się ktoś z rezerw na mecz z Czwartoligowcem a zapewne szansę dostanie tylko Fort i to z powodu kontuzji Cancelo... ale to tylko pokazuje, że gazety widzą szansę na przegraną batalię taktyczna przez Xaviego xD

2

Xavi już nie kręć, że martwi cię stan murawy. Wszyscy wiemy, że po cichu na to liczysz żeby mieć gotowa wymówkę. Zresztą do grania długich piłek z pominięciem linii pomocy oraz taktyki tysiąca i jednej wrzutki nie potrzeba "stołu" a tak na poważnie to jak nasze asy nie wyjdą z wyraźną chęcią zatarcia złego wrażenia jakie po sobie zostawiają w ostatnim czasie to już chyba do końca będę wypłukany z emocji jeżeli chodzi o ten sezon. Bo jeszcze przed każdym meczem mam cichą nadzieję, że będzie lepiej ale na tą beznadziejna grę to patrzę jakbym był martwy w środku xD

1

@FcPortoFan1999 spokojnie zmiescilbys się w czasie który poświęciłeś na napisanie dwóch komentarzy powyżej :D

1

@FcPortoFan1999 wchodzisz z linka w artykule, wpisujesz adres email i zaznaczasz 3 kropki :D

1

@Danny Gaucho widzisz tak myślałem żeby cię oznaczyć a nie bawić się w detektywa xD a te 9 finałów to się chociaż zgadza czy ktoś sobie wyliczył te "bardziej istotne" żeby pasowało do narracji?

1

@K4tsuuu 2002 CL group stage. Arsenal vs Juventus. If Arsenal win, they go through.
Henry missed a tap in, a penalty and didn't lay it off in a 3 v 1. Arsenal go out group stages 2nd year in a row because Henry choked.
2004 Champions League QF. Chelsea vs Arsenal. Henry failed to score in both legs and Invincibles knocked out because Henry choked
2006 Champions League final. Henry missed 2 big chances. The most embarrassing when he was 1v1 with Valdes. He choked. Arsenal lost because he missed.
Henry was notoriously terrible in big games. You can't be "great" and not be clutch. You can't think of any player in any sport that isn't clutch but is great.
Co myślicie? Ja mam do gościa ogromny sentyment. Rok 2003, ja 7 letni gówniarz, który jedyny kontakt z profesjonalnym futbolem miał poprzez starszego kolegę, fana Arsenalu, który przynosił na boisko na wsi a właściwie to na plac za przystankiem gazetkę Bravo Sport a w tym okresie potężnego Arsenalu było tam pełno z Francuzem na pierwszym planie. Pierwsze koszulki piłkarskie kupione na bazarku rozkładającym się w co drugą sobotę przy remizie z nazwiskiem Henry (reprezentacyjne) Jedynym meczem po którym płakałem był finał mistrzostw świata 2006 w składzie Henry, Vieira i porażka po karnych z Włochami. Do dziś pamiętam spanikowana twarz mamuśki, której nie mogłem wyjaśnić co się dzieje bo nie byłem w stanie wydusić z siebie słowa :D ale co ważniejsze wraz z jego transferem do Barcelony stałem się kibicem tego klubu (Arsenal dalej w serduszku) i mogłem oglądać najlepszą drużynę w historii nazywając się jej kibicem. Dobrze, że już była na chacie poważniejsza telewizja niż naziemna :D Troszkę burzy mi to jego pomnik ale nie zmienia to faktu że był kotem, jednym z najlepszych napastników w historii premier league ale dla przykładu Drogba 10 finałów i 10 strzelonych bramek.

0

Trafiłem na rolkę w której chłop nazywa Thierry'ego Henry najbardziej przereklamowanym napastnikiem w historii. Pierwsza myśl "co ty gadasz gościu" ale jako argument podaje, że w 9 rozegranych przez niego finałach strzelił uwaga 0 goli. Znalazłem artykuł, który to potwierdza ale i dodaje kilka faktów, które wzmacniają powyższa tezę. Reszta w komentarzu niżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?