3

@Comentateiro ja to mam nadzieję, że serio się coś zmieni jak za pociągnięciem magicznej różdżki bo na ten moment to ta słaba grupa jest jak pudrowanie trupa.

0

@Tasde próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer? ;)

0

@Stinger_ zaczyna walkę o tryplet na tej samej zasadzie jak my obecnie liczymy się w walce o 4 trofea? :D

4

@koksik2700 dzisiaj za takie zdjęcie przyjebaly by się 4 ośrodki pomocy rodzinnej i wnioskowano by o odebranie praw rodzicielskich :D

1

W tym sezonie nie oglądam zbyt dużo piłki oprócz Barcy i już przyzwyczaiłem się do takiego paździerzu, że przeglądając flashscora przeszła mi myśl o obejrzeniu Piasta że Stalą. Czy tak rodzą koneserzy ekstraklasy?!

0

@Ojciec5tkidzieci mnie to śmieszą takie opinie jak wyżej xD pewnie pisane z urządzenia Apple (nieludzka praca przy wydobyciu w kopalniach) i w dresie Adasia (wykorzystywanie dzieci w produkcji) xD

0

@bartekvisca dla mnie takie starcia mocno działają na niekorzyść boksu co pokazały walki Conora a szczególnie ostatnie Furego z Nganou.

8

@Cule1234 "w jakiś sposób zrekompensuje stratę" tak jak Oriol w jakiś sposób zastąpił Busiego :D

0

Paradoksalnie Dembele to jedyny piłkarz, który przy Xavim zaliczył zwyżkę formy.

0

Gundo jak pokaże sportową złość po swoim słabym występie to będzie trzeba im szatnie remontować.

0

@Riguelme na pierwszym treningu załamała by go forma fizyczna piłkarzy i zrobiłby odwrót jak Probierz w Niecieczy :D zobaczyć taka intensywność w Barcelonie jak w drużynach trenowanych przez niego to marzenie :)

1

@HypeR musiałem aż oczy przetrzeć xD

0

@cisman każdy zalicz spadki, to prawda. Tylko przypomnij mi ile już trwa ten jego spadek bo z tego co pamiętam to zaczął się przed mundialem już ponad rok temu xD

1

@PatrychoO i mocniej utkwi to w jej pamięci :D

1

@Culer9002 o faktycznie xD kiedyś mieszkałem chwilę w Holandii i oczywiście z szacunku coś się sprawdziło na temat tego kraju tylko, że w głowie został pomarańczowy barwnik używany wcześniej :D

0

@Culer9002 Holendrzy mają pomarańcz.

0

@Khajio no rozumiem tylko, że młody miał się od kogo uczyć bo Carlo miał już ok 10 lat doświadczenia w poważnej piłce a tu nie ma mowy o jakimkolwiek doświadczeniu w przypadku obu braci.

1

@Ojciec5tkidzieci następny krok przejście do służby więziennej xD

1

@Khajio taka, że Carlo przed osg trenował Chelsea Juve i Milan

0

@Kamiloza91 mogliby wprowadzić challange na żądanie :D

1

@hayek gdzieś latała informacja, że jak ktoś wyłoży 60 to nie będą robić problemów.

1

@Rust_Cohle może alissonowi zmarzły stopy ;D

0

@Cvzx pojedzie na operację do jakiegoś speca z Finlandii. Operacja jak operacja ale najtrudniejsze to monitorowanie i wdrożenie w trening w odpowiednim momencie a u nas najważniejsze jest odczucie zawodnika xD a Gavi to pewnie chciałby grać 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala :)

0

@KrwawiaceoczyVEB za to jak chłop się za babę przebierze to boki zrywać :D

3

Rozpatruje to w kategorii karnego jeża za brak schylenia się po łatwe pieniądze w meczu z Ukraińcami.

0

@Faro wystarczy się przyjrzeć i młody zrobił 2 zdjęcia przed i po zasłonięciu.

7

Ale babeczki z Chelsea okradzione w meczu z Realem Madryt. W 95 strzelają na 3:2, sędzia podnosi chorągiewkę tylko, że zawodniczka w momencie podania jest 2 metry przed linią spalonego. Nawet w żeńskiej...

0

@P33ck dodać szczęście i wypisz wymaluj większość mistrzowskiego sezonu.

0

O Felix już zaczyna pokazywać to z czego był znany, jeszcze nam brakowało kwasu od niego.

0

@Maynard666 to przez to, że gramy bardziej ofensywnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?