K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai odkleiło się troszeczkę przy sobocie widzę
0
@Onlikox jeżeli wraz ze zmiejszeniem ilości meczów zmalały by pensje zawodników to okazałoby się, że zawodnicy wcale nie widzą problemu :D
3
Piłkarze 4-ligowej Arandiny utworzyli listę życzeń koszulek zawodników Realu Madryt. 20 zawodników w składzie.
9 x Modric
3 x Bellingham
2 x Kross, Rodrygo
1 x Kepa, Courtois, Nacho i Vini Jr.
Pieprzeni rasiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@TR3YWAY na camel toe
0
@krajana podpinam się
0
@ranger3120 trufle. Bardzo fajne doświadczenie i tak jak kolega wyżej w jakimś spokojnym miejscu na łonie natury :D jak już schodziły efekty wizualne ale trzymała jeszcze fazka to dokładałem kilka buszków marihuanen. Sativa konkretnie i szedłem na spacer bo temu połączeniu towarzyszyło uczucie jakbym dryfował po ścieżce dostrzegając piękno we wszystkim xD ziomki nazywali to kokaina na sterydach (w pozytywnym sensie) ale nie wiem z doświadczenia bo twardych nigdy nie próbowałem.
0
@Lukikiki z 2/3 razy w miesiącu. Mix ketchupu i sosu czosnkowego :D
0
@betonito starą Niemkę boli, że Polak pobił rekord "nie do pobicia" na ich podwórku. POLSKA GUROM!
1
@matirix20 tym bardziej mając tak zniszczone kolana :D ja tam mega szanuje i jestem ciekaw jak taki nadludzki wysiłek wpłynie na jego zdrowie. Bo przecież teza "sport to zdrowie" średnio pasuje do zawodowych sportowców a co dopiero takiego świra. :)
2
@tbas moim zdaniem ból i ekstremalny wysiłek sprawiał, że myślał tylko o tym i pozwalało mu chociaż na moment odciąć się od przeszłośći aż w końcu stał się niezniszczalny psychicznie i fizycznie :D
1
@Popitek12 masz info wyżej, że wystarczy napisać do @wpwelement na PW i poda ci e-mail na który masz tu konto.
2
@TR3YWAY modern problems require modern solutions :D
0
@Majkel34 nowa seria? Zapowiada się ciekawie!
0
@Popitek12 Ja tam jadę na sylwetce dyskotekowej więc tylko łapy i barki :D
1
@agaFCB czyli kariera deblowa :P
3
Ciężki wybór bo cała 16 robi tutaj dobra robotę (na swój sposób) :D
5 pkt @JarekS
3 pkt @Danny Gaucho
1 pkt @Rastafarnianin
3
On tu nie przychodził jako "specjalne życzenie trenera" ? Dużo ludzi narzeka, że wygląda lepiej z ławki ale jak ma złapać rytm i pewność siebie jak przy słabszym występie od 1 minuty następny mecz zaczyna na ławce czego nie potrafię zrozumieć przy kopiącym się po czole lewym.
0
@zimny_lech środkowe Pomorze :D jak masz jakieś hale sportowe w okolicy to podbij i sprawdź grafik może znajdziesz ekipę żeby się podpiąć.
0
@agaFCB tenis też swietny sport do zabawy :D Kiedyś grałem ale z biegiem czasu stopniowo odstawiłem ze względu na kontuzje kostki bo takie odbijanie bez większej intensywności nie sprawiało już takiej frajdy :) za to w ping ponga to tylko zeszytami w szkole xd
0
@tadzik447 też właśnie gram u siebie w podstawówce/gimnazjum. Dużo wspomnieć wraca jak się łazi tymi samymi korytarzami co 15 lat temu :D
0
@TR3YWAY no też czekam na sezon. U mnie górski że względu na różnorodność nawierzchni i sporo ścieżek leśnych z górkami gdzie można sobie fajnie pośmigać.
0
Nie ma to jak sobie zdrowo ponapierdzielać w siatkówkę przy piątku. Są tu w ogóle jacyś pasjonaci tego sportu, którzy coś odbijają? Bo na LaRambli tylko kilka osób z siłki pręży muskuły a i paru rowerzystów też się znajdzie. Rower też top :D
0
@JimMorrisonFCB z tego co kojarzę to on jakoś 20 lat temu ( może i więcej, nie pamiętam) dostał się na jedną z takich wysp i nagrał elity podczas jakiegoś rytuału. Ognisko, białe stroje podobne do KKK wielki posąg sowy w tle itp. Największy przeciwnik matrixa top G mówi, że chłop jest w 100% legitny, to samo Joe Rogan. Nie wiem na ile dla ciebie te osoby są wiarygodne ale po tej akcji z sądem i przedłużanym na maxa pobycie w więzieniu i areszcie domowym w celu znalezienia kogolwiek kto zezna przeciwko niemu ja tam wierzę w to co mówi :)
4
@Stoiczkow wydaje mi się, że to sprawy pozaboiskowe bo dziwne, że można tak zdziadzieć z dnia na dzień. Kapitan reprezentacji w której jest więcej afer niż stuprocentowych okazji, wojna sądowa z byłym managerem no i tak jak mówisz żonka.
0
@Bartula dlatego zawsze biegają w środku :D
8
@MarioVeB! Strasznie mnie ciekawi co się wydarzyło wyżej.
7
Co to za drużyna?
- gra w "rondo" na najwyższym poziomie
- w trakcie meczu jej zawodnicy nie potrafią wymienić 2 podań z pierwszej piłki
1
@Kitek1640 powiedziałabym coś ale nie chcę być niemiły
1
@LaminekYamal zaproś ja na chatę i ugotujcie coś razem. Fajnie spędzicie czas. Może pierogi ruskie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Może być o to ciężko bo ze słów trenera wynika, że dla Barcelony w Europie nie ma już słabych drużyn.