0

@HavertzKai odkleiło się troszeczkę przy sobocie widzę

0

@Onlikox jeżeli wraz ze zmiejszeniem ilości meczów zmalały by pensje zawodników to okazałoby się, że zawodnicy wcale nie widzą problemu :D

3

Piłkarze 4-ligowej Arandiny utworzyli listę życzeń koszulek zawodników Realu Madryt. 20 zawodników w składzie.
9 x Modric
3 x Bellingham
2 x Kross, Rodrygo
1 x Kepa, Courtois, Nacho i Vini Jr.
Pieprzeni rasiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@TR3YWAY na camel toe

0

@krajana podpinam się

0

@ranger3120 trufle. Bardzo fajne doświadczenie i tak jak kolega wyżej w jakimś spokojnym miejscu na łonie natury :D jak już schodziły efekty wizualne ale trzymała jeszcze fazka to dokładałem kilka buszków marihuanen. Sativa konkretnie i szedłem na spacer bo temu połączeniu towarzyszyło uczucie jakbym dryfował po ścieżce dostrzegając piękno we wszystkim xD ziomki nazywali to kokaina na sterydach (w pozytywnym sensie) ale nie wiem z doświadczenia bo twardych nigdy nie próbowałem.

0

@Lukikiki z 2/3 razy w miesiącu. Mix ketchupu i sosu czosnkowego :D

0

@betonito starą Niemkę boli, że Polak pobił rekord "nie do pobicia" na ich podwórku. POLSKA GUROM!

1

@matirix20 tym bardziej mając tak zniszczone kolana :D ja tam mega szanuje i jestem ciekaw jak taki nadludzki wysiłek wpłynie na jego zdrowie. Bo przecież teza "sport to zdrowie" średnio pasuje do zawodowych sportowców a co dopiero takiego świra. :)

2

@tbas moim zdaniem ból i ekstremalny wysiłek sprawiał, że myślał tylko o tym i pozwalało mu chociaż na moment odciąć się od przeszłośći aż w końcu stał się niezniszczalny psychicznie i fizycznie :D

1

@Popitek12 masz info wyżej, że wystarczy napisać do @wpwelement na PW i poda ci e-mail na który masz tu konto.

2

@TR3YWAY modern problems require modern solutions :D

0

@Majkel34 nowa seria? Zapowiada się ciekawie!

0

@Popitek12 Ja tam jadę na sylwetce dyskotekowej więc tylko łapy i barki :D

1

@agaFCB czyli kariera deblowa :P

3

Ciężki wybór bo cała 16 robi tutaj dobra robotę (na swój sposób) :D
5 pkt @JarekS
3 pkt @Danny Gaucho
1 pkt @Rastafarnianin

3

On tu nie przychodził jako "specjalne życzenie trenera" ? Dużo ludzi narzeka, że wygląda lepiej z ławki ale jak ma złapać rytm i pewność siebie jak przy słabszym występie od 1 minuty następny mecz zaczyna na ławce czego nie potrafię zrozumieć przy kopiącym się po czole lewym.

0

@zimny_lech środkowe Pomorze :D jak masz jakieś hale sportowe w okolicy to podbij i sprawdź grafik może znajdziesz ekipę żeby się podpiąć.

0

@agaFCB tenis też swietny sport do zabawy :D Kiedyś grałem ale z biegiem czasu stopniowo odstawiłem ze względu na kontuzje kostki bo takie odbijanie bez większej intensywności nie sprawiało już takiej frajdy :) za to w ping ponga to tylko zeszytami w szkole xd

0

@tadzik447 też właśnie gram u siebie w podstawówce/gimnazjum. Dużo wspomnieć wraca jak się łazi tymi samymi korytarzami co 15 lat temu :D

0

@TR3YWAY no też czekam na sezon. U mnie górski że względu na różnorodność nawierzchni i sporo ścieżek leśnych z górkami gdzie można sobie fajnie pośmigać.

0

Nie ma to jak sobie zdrowo ponapierdzielać w siatkówkę przy piątku. Są tu w ogóle jacyś pasjonaci tego sportu, którzy coś odbijają? Bo na LaRambli tylko kilka osób z siłki pręży muskuły a i paru rowerzystów też się znajdzie. Rower też top :D

0

@JimMorrisonFCB z tego co kojarzę to on jakoś 20 lat temu ( może i więcej, nie pamiętam) dostał się na jedną z takich wysp i nagrał elity podczas jakiegoś rytuału. Ognisko, białe stroje podobne do KKK wielki posąg sowy w tle itp. Największy przeciwnik matrixa top G mówi, że chłop jest w 100% legitny, to samo Joe Rogan. Nie wiem na ile dla ciebie te osoby są wiarygodne ale po tej akcji z sądem i przedłużanym na maxa pobycie w więzieniu i areszcie domowym w celu znalezienia kogolwiek kto zezna przeciwko niemu ja tam wierzę w to co mówi :)

4

@Stoiczkow wydaje mi się, że to sprawy pozaboiskowe bo dziwne, że można tak zdziadzieć z dnia na dzień. Kapitan reprezentacji w której jest więcej afer niż stuprocentowych okazji, wojna sądowa z byłym managerem no i tak jak mówisz żonka.

0

@Bartula dlatego zawsze biegają w środku :D

8

@MarioVeB! Strasznie mnie ciekawi co się wydarzyło wyżej.

7

Co to za drużyna?
- gra w "rondo" na najwyższym poziomie
- w trakcie meczu jej zawodnicy nie potrafią wymienić 2 podań z pierwszej piłki

1

@Kitek1640 powiedziałabym coś ale nie chcę być niemiły

1

@LaminekYamal zaproś ja na chatę i ugotujcie coś razem. Fajnie spędzicie czas. Może pierogi ruskie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Może być o to ciężko bo ze słów trenera wynika, że dla Barcelony w Europie nie ma już słabych drużyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?