K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Podanie Yamala palce lizać.
0
@Kubsoleon miałem na myśli grabie na ogóraski parkujące autobus przed polem karnym :D
1
Jak już Cancelo rozegra się po kontuzji to chętnie bym go zobaczył na Lo schodzącego do środka i ofensywnie nastawionego Forta na prawej w duecie z Yamalem czy Rafałkiem. Obu skrzydłowym wyszło by to na dobre. Młody już pokazał że słabszą, lewą nogą potrafi dograć lepiej niż Balde (co w sumie nie jest takie ciężkie) to ciekawe co robi prawą :D rozwiązuje to też dwa problemu z Kounde, który ciągle nie widzi, że aktualnie lepszy z niego po niż śo i Balde który ostatnio tylko szybko biega. Bramka niczego nie zmienia :D
5
Potężny El Tiburòn już podgryza lewego w statystykach no i jego współpraca z Felixem wygląda zdecydowanie lepiej niż Polaka, rodaka z Portugalczykiem.
30
@norbi77 mistrzowie propagandy. TVPis to nie ma podjazdu.
13
Nic tak nie łączy jak wspólny wróg. Mam nadzieję, że odbije im się to czkawką bo cała hiszpańska liga traci przez te prześcieradła.
1
@Bartas7VeB i mamy owocowe czwartki.
6
@Pedri16Future no chyba że nic na nas nie ma to niech jedzie z kur**** :D
0
@ProMILs bredzisz
0
@Rust_Cohle no zamyka mi mordę nie powiem.
0
@Huck u mnie niezmiennie od kilku miesięcy :D
21
Cubarsi fajny występ. Mam nadzieję, że to będzie moment przełomowy i Xavi odważniej zacznie stawiać na młodych.
7
@Huck no daj się pocieszyć do następnego meczu noo
0
@Jackazz plus że dochodzi do sytuacji.
1
No dzisiaj wygląda to lepiej, szczególnie do bramki chłopaki wyglądali jakby w końcu chciało im się grać. Szkoda tylko, że cała lewą stronę opieramy na zawodniku, który jest wyraźnie bez formy.
1
@Comentateiro aż mnie ciarki przeszły.
1
@Szmulek ciekawe ile będzie odpoczywał od piłki :D
1
@escarabajo u mnie przeciwnie :D
1
@escarabajo dostaliśmy 2 od drużyny z 4 ligi.
0
Ta weryfikacja to sprawdza tylko ip? Nie widziałem żadnej informacji i zastanawiam się czy mam wyczyścić historię przeglądarki.
1
@Sulimo 21 była ostatnia na którą się dałem nabrać. Teraz jak już gram to tylko z ziomkami w 17. Świetna edycja i można poklepać, strzelić z dystansu, po dośrodkowaniu, zawodnicy się zachowują jakby potrafili myśleć i co najważniejsze nikt nie marudzi, że dostał bramę po wylewie.
0
@daniel32778 nasz ruch nabiera mocy. Za zmianę trenera nic nie robimy! :D
1
@Culer9002 no musisz być bardziej czujny ^^
16
@Culer9002 nie no wyraźnie jest napisane, że to Bebe xD
3
@Kengo ciekawe jakby wyglądał z obrońcą grającym na obieg za plecami. U nas tego nie ma i praktycznie zawsze na skrzydle mamy 1v2.
5
Czyli można się spodziewać pojedynków Araujo z Williamsem na prawej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle zawiodłem się trochę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle dla porównania robisz podobna na stronie kibiców United?
1
@Culer9002 do Napoli to my mamy jeszcze 6 spotkań w lidze ;D
0
@TR3YWAY w plastiku?