11

@blakkudium także temu panu już podziękujemy.

1

@lucas/catalan nawzajem!

0

@PrawdziwyMadryciarz życie pisze pojebane scenariusze. Probierz awansuje po barażach a Jagiellonia będzie mistrzem Polski. Czemu nie :D

0

@Rewolucja123 ostatnie lata nie dały ci do myślenia w kwestii kompetencji naszego sztabu medycznego?

1

@Comentateiro kolego pchasz się w gips widzę xD

0

@Kengo sweat home Alabama! :D

2

@Comentateiro dziwne połączenie. Ja jem tylko z chlebem bo bez chleba się nie najem.

3

@MesQueUnClub96 to aplikuj stary :D

0

@tristan87 tworzy się kolejne potężne trio. Taylor Suarez Messi :D

0

@tristan87 o ile spadła wartość lewego?

1

@icon3520w innych grach pad działa normalnie?

0

@Kamiloza91 co wy macie z tym Ferranem na lewym skrzydle.

1

@RoberDzik bez makijażu wygląda jakby mieszkała po środku lasu w chatce na kurzej nóżce :D

0

@Pawel13sz i jeszcze ten Xavi, który krzyczy na nich i każe im biegać jak świnie. Co on nie wie, że z niewolnika nie ma pracownika.

0

A może trener spróbuję sądząc na ławie graczy pod formą? Nie jestem ekspertem ale dla takiego ego topa jak lewy mogła by to być świetną motywacja.

0

Powiem wam, że od tego gadania o TVP, Tusku i innych Braunach wolę już weekend z F1 na La rambli.

5

Mecz towarzyski pomiędzy Fc Barcelona a Club America odbędzie się na stadionie Cotton Bowl. Szkoda, że nie ma już z nami @Kessie zaangażowania i intensywności na pewno by mu nie zabrakło.

1

Ale bym sobie poogladał Barcelonę, która zamiast wydawać 200 mln na 4 grajków, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei postawiła by na długofalowy projekt i zainwestowała w kilku perspektywicznych zawodników z czarnego lądu i francuskim paszportem np. Takich co by zostawiali serducho na boisku chcąc się pokazać. Nie oszukujmy się. Nie jest ciężko znaleźć dzieciaka, który kibicuje i chciałby grać w naszych barwach. (Gdzie nawet jak by się nie sprawdzili to sezon w Barcelonie na pewno nie obniżyłby ich wartości rynkowej) Korzystać na maksa ze szkółki co przecież nie tak dawno pozwoliło nam stworzyć drużynę uważana za najlepszą w historii. No i konkretny sztab składający się z fachowców znanych ze świetnej pracy z młodzieżą. Wiadomo, po fakcie sobie można gdybać ale minęły 2 lata i zmierza to delikatnie mówiąc chuj wie gdzie w sumie xD a przypomnę, że ta decyzja pokazała, że nie ma okresu przejściowego i walczymy o najwyższe cele a gramy jak równy z równym z jedną z najgorszych drużyn Laliga w 21 wieku. Połączenie młodości i free transferów jak ostatnio nie taki piękny Duńczyk... Dobra trzeba zejść na ziemię i iść się przewietrzyć :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 jak tam u ciebie ze skutecznością? Czy nie bawisz się statystykami? :D

8

@Ptasior w taki upał bez zmrożonej, gęstej wódeczki? Nie do pomyślenia :D

1

@bari_94 jak to leci w popularnej piosence? "Cieszmy się z małych rzeczy" :D

0

Xavi wpuszczaj młodych. Chociaż będziesz miał jakąś bardziej sensowną wymówkę niż to co biadolisz do tej pory.

1

Jak my dalej będziemy się tak wylewać w obronie to Kvara z kokoskiem nam zrobią to co przez lata robił Messi z Suarezem obronie rywali.

0

Współpraca bocznego obrońcy ze skrzydłowym. Nie znam, jestem kibicem Barcelony. Jedynie jak Kounde gra z Raphinia na stronie to są jakieś zalążki gry na obieg.

0

@krycha2201 to żaden skrzydłowy tylko prawy pomocnik. Nasz trener go sobie takiego wymyślił.

1

To co panowie. Mecz z 20 zespołem ligi to idealna okazja na wystawienie Roberto i Oriola żeby mogli zatrzeć złe wrażenie po wyjeździe do Belgii? :D niewystawienie Casado czy Garrido na 90 minut (ewentualnie po 45) będzie kryminałem ale wgl nie będę zaskoczony jeżeli tak się stanie. Lepiej wypożyczyć jakiś odpad z innego klubu ;)

0

@MESSIah16 Bałkanski temperament :D

3

@kubix05 myślę Alexis Sanchez w głowie podcinka z 18 m na 2:0 z Realem.

0

@ikar34 sprawdzają reakcje czatu

2

No po tych słowach pana prezesa jestem spokojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?