K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@blakkudium także temu panu już podziękujemy.
1
@lucas/catalan nawzajem!
0
@PrawdziwyMadryciarz życie pisze pojebane scenariusze. Probierz awansuje po barażach a Jagiellonia będzie mistrzem Polski. Czemu nie :D
0
@Rewolucja123 ostatnie lata nie dały ci do myślenia w kwestii kompetencji naszego sztabu medycznego?
1
@Comentateiro kolego pchasz się w gips widzę xD
0
@Kengo sweat home Alabama! :D
2
@Comentateiro dziwne połączenie. Ja jem tylko z chlebem bo bez chleba się nie najem.
3
@MesQueUnClub96 to aplikuj stary :D
0
@tristan87 tworzy się kolejne potężne trio. Taylor Suarez Messi :D
0
@tristan87 o ile spadła wartość lewego?
1
@icon3520w innych grach pad działa normalnie?
0
@Kamiloza91 co wy macie z tym Ferranem na lewym skrzydle.
1
@RoberDzik bez makijażu wygląda jakby mieszkała po środku lasu w chatce na kurzej nóżce :D
0
@Pawel13sz i jeszcze ten Xavi, który krzyczy na nich i każe im biegać jak świnie. Co on nie wie, że z niewolnika nie ma pracownika.
0
A może trener spróbuję sądząc na ławie graczy pod formą? Nie jestem ekspertem ale dla takiego ego topa jak lewy mogła by to być świetną motywacja.
0
Powiem wam, że od tego gadania o TVP, Tusku i innych Braunach wolę już weekend z F1 na La rambli.
5
Mecz towarzyski pomiędzy Fc Barcelona a Club America odbędzie się na stadionie Cotton Bowl. Szkoda, że nie ma już z nami @Kessie zaangażowania i intensywności na pewno by mu nie zabrakło.
1
Ale bym sobie poogladał Barcelonę, która zamiast wydawać 200 mln na 4 grajków, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei postawiła by na długofalowy projekt i zainwestowała w kilku perspektywicznych zawodników z czarnego lądu i francuskim paszportem np. Takich co by zostawiali serducho na boisku chcąc się pokazać. Nie oszukujmy się. Nie jest ciężko znaleźć dzieciaka, który kibicuje i chciałby grać w naszych barwach. (Gdzie nawet jak by się nie sprawdzili to sezon w Barcelonie na pewno nie obniżyłby ich wartości rynkowej) Korzystać na maksa ze szkółki co przecież nie tak dawno pozwoliło nam stworzyć drużynę uważana za najlepszą w historii. No i konkretny sztab składający się z fachowców znanych ze świetnej pracy z młodzieżą. Wiadomo, po fakcie sobie można gdybać ale minęły 2 lata i zmierza to delikatnie mówiąc chuj wie gdzie w sumie xD a przypomnę, że ta decyzja pokazała, że nie ma okresu przejściowego i walczymy o najwyższe cele a gramy jak równy z równym z jedną z najgorszych drużyn Laliga w 21 wieku. Połączenie młodości i free transferów jak ostatnio nie taki piękny Duńczyk... Dobra trzeba zejść na ziemię i iść się przewietrzyć :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak tam u ciebie ze skutecznością? Czy nie bawisz się statystykami? :D
8
@Ptasior w taki upał bez zmrożonej, gęstej wódeczki? Nie do pomyślenia :D
1
@bari_94 jak to leci w popularnej piosence? "Cieszmy się z małych rzeczy" :D
0
Xavi wpuszczaj młodych. Chociaż będziesz miał jakąś bardziej sensowną wymówkę niż to co biadolisz do tej pory.
1
Jak my dalej będziemy się tak wylewać w obronie to Kvara z kokoskiem nam zrobią to co przez lata robił Messi z Suarezem obronie rywali.
0
Współpraca bocznego obrońcy ze skrzydłowym. Nie znam, jestem kibicem Barcelony. Jedynie jak Kounde gra z Raphinia na stronie to są jakieś zalążki gry na obieg.
0
@krycha2201 to żaden skrzydłowy tylko prawy pomocnik. Nasz trener go sobie takiego wymyślił.
1
To co panowie. Mecz z 20 zespołem ligi to idealna okazja na wystawienie Roberto i Oriola żeby mogli zatrzeć złe wrażenie po wyjeździe do Belgii? :D niewystawienie Casado czy Garrido na 90 minut (ewentualnie po 45) będzie kryminałem ale wgl nie będę zaskoczony jeżeli tak się stanie. Lepiej wypożyczyć jakiś odpad z innego klubu ;)
0
@MESSIah16 Bałkanski temperament :D
3
@kubix05 myślę Alexis Sanchez w głowie podcinka z 18 m na 2:0 z Realem.
0
@ikar34 sprawdzają reakcje czatu
2
No po tych słowach pana prezesa jestem spokojny.