K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 moim zdaniem nikt normalny w tym momencie nie porównał by nas do ubiegłorocznego finalisty ligi mistrzów xD
0
@Herato z 2 miejsca
0
@Faro myślałem, że dasz sobie spokój do czerwca :D
0
@Rewolucja123 bo w 2 z Felixem lepiej to wygląda z Ferranem.
0
@DonAndrzejos on prowadził amatorów w Katarze jak wgl mogłeś mieć takie zdanie xD
1
@LS tu się nie zgodzę bo niedokładnych zagrań mamy pod dostatkiem xD
4
@PatrychoO FIFA to ewenement. Ja swoją serię od 07 skończyłem na 21.
0
Braciom Joao też by się przydał odpoczynek.
0
@333tricampeones333 fajnie jakby się dogadali na 3 letnie wypożyczenie za jakieś rozsądne pieniądze i dorzucamy im Oriola i Torre jak będą chcieli :D City miało by go po testach na najwyższym poziomie, my grajka na 3 lata a chłopak by skorzystał bo na pewno w jakimś stopniu by się rozwinął :D taka luźna myśl
8
A co do Bellinghama to mega gamechanger. Cieszyłem się patrząc jak Gavi chowa go do kieszeni przez większość meczu ale on i tak odpalił pocisk i znalazł się tam gdzie trzeba.
7
Gundo i dwa dzieciaki zdominowali jak to niektórzy mówią "najlepszy środek pola na świecie" szczególnie cieszy mnie gra Fermina, bo spokojnie może się dzielić minutami z Pedrim, którego mam nadzieję będziemy bardziej oszczędzać.
3
Araujo śni się Viniemu a po tym meczu Bellingham będzie miał koszmary z Gavim. Co gość gra dzisiaj.
1
@Culer9002 taka odległość do bramki, że tylko Dembele dałby radę tak przestrzelić xd
0
@Compadre gra się tak jak przeciwnik pozwala :)
0
@VbamboeB no trochę jednak wnosi bo wardęga dał kilka dowodów a Oskarek przy tym ogromnym zainteresowaniu pokazał, że najgorsze gówno w internecie jest skierowane w dzieciaki plus kilka innych rzeczy, które mogą mieć jakiś dobry wpływ na kontrolę bo i tak jeszcze nie mamy tego co na YouTube w stanach xD i wolę to sobie oglądać przez internet niż przez okno :D jak na przykład rozboje fanów tego kurdupla Kaia sprzed kilku tygodni. Kolor skóry przypadkowy.
1
Lamine daje wskazówki Xaviemu co ma zmienić w taktyce ale on się szybko rozwija xd
0
@Lucerfi mobilny nie daje rady i leci sobie w tle na niskiej jakości. Myślałem, że tym razem postawili na piasek xD
1
@TR3YWAY przed cytowanym przeć ciebie fragmencie ja widzę obecnie.
0
Porto bez podstawowych środkowych obrońców. Liczę na dobry mecz Lewego.
5
@maroon przyszedł pan maruda :D
0
@cchesterr43 w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem...
1
@MesQueUnClub_87 sam to powiedział w klatce, że dostał bardzo dobrą ofertę. Powiedział tylko o tym i że to będą 2 walki w boksie, ja daję 95 procent a pozostałe 5 to namowy Borasa xd
0
@LM10GOAT a może dla odmiany "fajnie, że tworzy się taki projekt jak Girona. La Liga potrzebuje silnych drużyn aby być bardziej konkurencyjną, zasłużyli na to zwycięstwo" taaaaa xDD
8
@Limit_l3ss taaa. Pomyśl trochę szerzej niż o poziomie sportowym który wysmiewasz bo aktualnie na 3 pozycję w ataku mamy 4 zawodników. Yamal nie powinien być tak eksploatowany. Felix też po tylu minutach nie ma tej świeżości z początku jego przygody w Barcelonie a w Madrycie po prostu trenował (chyba nawet nie z pierwszym zespołem ale nie chce mi się sprawdzac) i co Xavi wystawi 4 pomocników to będziesz płakał że beton?
1
@xvcWinterSoldier jest przesyt na rynku to prawda ale Fame poniżej dobrego poziomu nie schodzi. Oczywiście jeżeli nie oczekuje się walk na poziomie zawodowych gal :D
9
Ja to mam tylko nadzieję, że Xavi nie wystawi Araujo na prawej.
1
@Azi i jeszcze ten grajek gospodarzy, który biegł obok, gestykulował jakby tam absolutnie nic się nie stało xD
1
@Medium Lewando Lewando Lewandoooskiiiiiiii :D
1
@bart_azz wcześniej dostawał wskazówki od alby. Teraz od Alonso xD
0
Mam nadzieję, że Xavi poniesie konsekwencje blokowania rozwoju Gaviego na pozycji fałszywego skrzydłowego :D Swietna pierwsza połowa w jego wykonaniu.