2

@ZygmuntTrzeciFaza śmiechłem nie powiem. Tylko, że Francuz miał na swojej pozycji Messiego. Griezmana też marnowaliśmy na lewym skrzydle zamiast zrobić z niego pomocnika jak w reprezentacji.

2

@michal26 oznacz jak będziesz pisał przemyślenia.

13

Świetny komentarz angielskiego komentatora. To wygląda jakby Barcelona grała jednego mniej. :D

0

@Rust_Cohle na własnym boisku powinniśmy puszczać tą muzyczkę jak po bramce w Monachium.

0

@SinMistico w ostatnim sezonie 1:0 to był nasz wynik a na 2:0 mówi się, że to niebezpieczny wynik xD

1

@Gaz ale oni tam sportowo walczyli o wszystko zanim go odsunęli. To były sprawy wewnątrz. Z tego co pamiętam jego żona pracuje w jakimś brukowcu i była sprzeczka o wypływ informacji. Do tego w Rb pokazał jak buduje młodzież :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dany9555 mimo to Xavi chyba nie ma jaja żeby go posadzić. Bo wątpię, że jest tak mocno uprzedzony do Sharka :D

0

@aqqi ale przecież zdobyliśmy mistrzostwo i krajowy puchar więc jest git jak to mówią niektórzy.

0

Spokojnie, wejdzie Raphinia i rozbuja naszą grę.

0

@Sapos93 @regatta52 no przecież napisałem, że zmiany ratowały nam wynik. Chodzi mi o słaby warsztat Xaviego i skoro po 3 takich meczach nie potrafi wywnioskować, że trzeba coś zmienić w składzie to uważam że nie ma planu b tylko wpuszcza chłopaków z ławki i liczy, że coś wymyślą.

0

@Geble ma dużo biegać :)

1

@bari_94 ale za to jak już ktoś ruszy za linie obrony to nie dostanie piłki i tak to się kręci.

0

A co myślicie o tych zmianach Xaviego, które do tej pory ratowały nam wynik? Chłopaki wchodzą że wskazówkami i wiedza co grać czy wpuszcza trzech i "rzuca im piłkę" jak na wf i liczy że coś wymyślą? Mi bliżej do tej 2 opcji :D

0

@Xxxbarca4ever #XaviBall

0

@KondiCules @Dembusio123 w to też nie mam wątpliwości ale trzeba wziąć pod uwagę, że gdyby zagrał od początku, debiut, chciałby pewnie wypaść jak najlepiej i kilka zrywów mogłoby spowodować jakieś naderwanie a wiecie, że z naszym sztabem medycznym nie ma co ryzykować :D

0

Wiecie czemu Xavi stawia na ten swój beton w pierwszych połowach i ratuje wynik zmianami? Bo w poprzednim sezonie mieliśmy dobre pierwsze i słabe drugie 45 minut i było straszne narzekanie, że tracimy kontrolę, że zawodnicy są źle przygotowani fizycznie. Tylko zamiast czytania LaRambli by poczytał coś w stylu "jak być lepszym trenerem i nie zabijać potencjału drużyny"

0

@KondiCules Cancelo nie jest w rytmie bo 2 tygodnie siedział w samolocie czekając aż dziwne fundusze wujka Laporty przeleją kasę.

0

@walkerKK bo ma fryzurę podobną do Denzela. Tego od donciu noł pamperap :)

1

@DLFCB nie chciałbym dłubać słonecznika i dostać takim chłodnym podmuchem znad wody po pleckach xD

1

@KamQiX brakuje mi tylko elementu o którym też nie wspomniałeś. Trenerze, który zna fach a nie dopiero się go uczy.

5

@Fake69 pan prezes nie brudzi sobie rąk. Dziewczyny już umówione.

0

@kynio302 ja tam mu życzę jak najlepszych występów. Żeby zbudował sobie jakąś pozycję żeby łatwiej nam się negocjowało sprzedaż.

0

Wszystkiego najlepszego z okazji ostatniego dnia okienka transferowego! Czekam już tylko na Cancelo here we go! i wracamy do normalności :D

0

@kulek22 jak najbardziej.

0

0

@barcadreed ale co to jakiś poważny temat z transferem Salaha czy ploteczki.

1

@Litman paranoją jest do, że doprowadzili do sytuacji, że on ma dostać tyle pieniędzy.

1

@tristan87ale to wtedy musieli by zapłacić za wypożyczenie a nam bardziej zależy na zejściu z listy płac.

0

@MateuszGotowka99 kiedyś już pisałem, że edit. Był tym który korzystał najbardziej na geniuszu Leo po po prostu chciał z nim grać. Może widział w nim jego spadkobiercę :D Szukał go podaniem. On wtedy miał wykończenie bo strzelał dużo bramek na niskim wskaźniki eG i szybkie odejście na lepszą nogę że strzałem. Też było więcej miejsca bo obroncy głównie się skupiali na Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?