K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZygmuntTrzeciFaza śmiechłem nie powiem. Tylko, że Francuz miał na swojej pozycji Messiego. Griezmana też marnowaliśmy na lewym skrzydle zamiast zrobić z niego pomocnika jak w reprezentacji.
2
@michal26 oznacz jak będziesz pisał przemyślenia.
13
Świetny komentarz angielskiego komentatora. To wygląda jakby Barcelona grała jednego mniej. :D
0
@Rust_Cohle na własnym boisku powinniśmy puszczać tą muzyczkę jak po bramce w Monachium.
0
@SinMistico w ostatnim sezonie 1:0 to był nasz wynik a na 2:0 mówi się, że to niebezpieczny wynik xD
1
@Gaz ale oni tam sportowo walczyli o wszystko zanim go odsunęli. To były sprawy wewnątrz. Z tego co pamiętam jego żona pracuje w jakimś brukowcu i była sprzeczka o wypływ informacji. Do tego w Rb pokazał jak buduje młodzież :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dany9555 mimo to Xavi chyba nie ma jaja żeby go posadzić. Bo wątpię, że jest tak mocno uprzedzony do Sharka :D
0
@aqqi ale przecież zdobyliśmy mistrzostwo i krajowy puchar więc jest git jak to mówią niektórzy.
0
Spokojnie, wejdzie Raphinia i rozbuja naszą grę.
0
@Sapos93 @regatta52 no przecież napisałem, że zmiany ratowały nam wynik. Chodzi mi o słaby warsztat Xaviego i skoro po 3 takich meczach nie potrafi wywnioskować, że trzeba coś zmienić w składzie to uważam że nie ma planu b tylko wpuszcza chłopaków z ławki i liczy, że coś wymyślą.
0
@Geble ma dużo biegać :)
1
@bari_94 ale za to jak już ktoś ruszy za linie obrony to nie dostanie piłki i tak to się kręci.
0
A co myślicie o tych zmianach Xaviego, które do tej pory ratowały nam wynik? Chłopaki wchodzą że wskazówkami i wiedza co grać czy wpuszcza trzech i "rzuca im piłkę" jak na wf i liczy że coś wymyślą? Mi bliżej do tej 2 opcji :D
0
@Xxxbarca4ever #XaviBall
0
@KondiCules @Dembusio123 w to też nie mam wątpliwości ale trzeba wziąć pod uwagę, że gdyby zagrał od początku, debiut, chciałby pewnie wypaść jak najlepiej i kilka zrywów mogłoby spowodować jakieś naderwanie a wiecie, że z naszym sztabem medycznym nie ma co ryzykować :D
0
Wiecie czemu Xavi stawia na ten swój beton w pierwszych połowach i ratuje wynik zmianami? Bo w poprzednim sezonie mieliśmy dobre pierwsze i słabe drugie 45 minut i było straszne narzekanie, że tracimy kontrolę, że zawodnicy są źle przygotowani fizycznie. Tylko zamiast czytania LaRambli by poczytał coś w stylu "jak być lepszym trenerem i nie zabijać potencjału drużyny"
0
@KondiCules Cancelo nie jest w rytmie bo 2 tygodnie siedział w samolocie czekając aż dziwne fundusze wujka Laporty przeleją kasę.
0
@walkerKK bo ma fryzurę podobną do Denzela. Tego od donciu noł pamperap :)
1
@DLFCB nie chciałbym dłubać słonecznika i dostać takim chłodnym podmuchem znad wody po pleckach xD
1
@KamQiX brakuje mi tylko elementu o którym też nie wspomniałeś. Trenerze, który zna fach a nie dopiero się go uczy.
5
@Fake69 pan prezes nie brudzi sobie rąk. Dziewczyny już umówione.
0
@kynio302 ja tam mu życzę jak najlepszych występów. Żeby zbudował sobie jakąś pozycję żeby łatwiej nam się negocjowało sprzedaż.
0
Wszystkiego najlepszego z okazji ostatniego dnia okienka transferowego! Czekam już tylko na Cancelo here we go! i wracamy do normalności :D
0
@kulek22 jak najbardziej.
0
@cules100pro
0
@barcadreed ale co to jakiś poważny temat z transferem Salaha czy ploteczki.
1
@Litman paranoją jest do, że doprowadzili do sytuacji, że on ma dostać tyle pieniędzy.
1
@tristan87ale to wtedy musieli by zapłacić za wypożyczenie a nam bardziej zależy na zejściu z listy płac.
0
@MateuszGotowka99 kiedyś już pisałem, że edit. Był tym który korzystał najbardziej na geniuszu Leo po po prostu chciał z nim grać. Może widział w nim jego spadkobiercę :D Szukał go podaniem. On wtedy miał wykończenie bo strzelał dużo bramek na niskim wskaźniki eG i szybkie odejście na lepszą nogę że strzałem. Też było więcej miejsca bo obroncy głównie się skupiali na Leo.