5

@patriczix wczoraj czy przedwczoraj był jakiś artykuł o problemach innych drużyn więc może zamiast narzekać, że nie piszą o niczym sensownym zacznij czytać to co publikują xD

0

@Barcasub piłka to biznes a w biznesie raczej unika się współprac z ludźmi, którzy cię pozywają po zakończeniu poprzedniej współpracy.

1

@creativeopinion wykorzystywanie łuk prawnych nie jest łamaniem prawa :D

1

@MesQueUnClub96 i na sam koniec dobry wynik przed rewanżem u siebie.

2

@ciawa94 tam pracują specjaliści. Świeżość ma przyjść na fazę pucharowa ligi mistrzów xD

0

@ShawnC tam trawa bywa sucha w tym okresie.

1

@HighestInTheRoom no o to mi chodziło :D

0

@HighestInTheRoom no nie widziałeś jak rozstrzelali Bate?xD

1

@Kapitan hawk Thiago Messi już taki wyrośnięty?

4

@Medium powie wzruszającą historyjkę napisana przez ludzi od wizerunku i pewna, liczna grupa ludzi będzie się zachwycać.

1

@cchesterr43 potwierdzam w okolicach polskiego dubaju cały dzień zimno, pada i mocno wieje.

0

Jeszcze niech tylko złapie kontuzje na pierwszym treningu to już wgl byłby kabaret xD

0

@Kvothe07 się okaże bo oni płacą bo gali po przeliczeniu ppv a wczoraj ciężko było znaleźć pozytywny komentarz o transmisji. No może oprócz Instagrama clout bo tak wrzucali storki jak ktoś się chwalił, że udało mu się kupić

1

@Gaz no ale panowie szanujmy się. Wypiął się na nas kilka lat temu i dla mnie na tym się kończy temat jego powrotu. Zaraz zlecą się obrońcy Fatiego że trener dawał mu mało szans xd

0

@TR3YWAY przy takich stratach nie byłbym tego taki pewny :D

2

@adi7adi8 pozdrawiam z zachodniopomorskiego. Trzymajcie się tam.

0

@sgrzesiek nikt nie kupił Cancelo z City za 15 bo powiedzieli, że nie puszcza go za mniej niż 40. 10 mln miało kosztować nas wypożyczenie go na sezon. Nie wliczając w to pensji +12 brutto. To, że City chce się go pozbyć też nie do końca jest prawda. Sprawia trochę problemów ale to zawodnik który daje dużo jakości z prawej jak i lewej strony.

0

@TR3YWAY jego walka z Pudzianowskim najlepsza walka na karcie?

0

@PolskiBarcelonista10 z lewej fajnie schodził do środka i często uderzał z dystansu.

0

@Cuksonktoś cię o to prosi? Mała docinka ze strony kibica największego rywala także wyluzuj. Zresztą sam teraz piszesz o specyfice meczów przedsezonowych a jarasz się, że chodzi to niesamowicie. Może tobie trzeba to wytłumaczyć? Pozdro xd

0

@BordowyPtak wiesz jak jest. Przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej. No chociażby po to żeby na własne oczy widzieć jak upadają i sobie ten głupi łeb rozwalają zaraz po fazie grupowej lm :D

6

@barteksuchy85 niektóre odlepy już chcą straszyć 16 letnim Yamalem :D

2

@Cukson no to jak jesteś taki zadowolony to życzę utrzymania średniej traconych goli na poziomie dwóch ostatnich meczów :)

1

@Firestone bredzisz xD

1

@Technik na wchodzącego w pole karne Sergiego Roberto :D

0

@barteq Gundo spoko. Co miał piłkę to starał się przyspieszyć akcje ale reszta średnio nadążała za tempem ex kapitana maszyny City :D była wstawka na transmisji jak sprawdza okolice pachwiny.

0

@Pedri16Future no uściślając próbował ukraść bo podszedł ktoś z obsługi i mu to oddali. Też ciekawe, że nie robili afery, obyło się bez policji. Widziałem shota jak wychodząc z budynku umył ręce w wodzie święconej. Jest już nawet informacja, że jakąś organizacją już to zgłosiła do ekipy Ziobry.

1

@escarabajo i cyk Francja na 6 miejscu.

0

@joloskyy chyba stanowski i kolejny materiał o tej janoszek

10

@malicinho no ale to ma być odpowiednik Kounde. Prawa strona jest bardziej defensywna a na lewej lata Balde. Zobacz o kim pisali wcześniej w kontekście transferu. Foyth i Pavard obaj grali na śo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?