K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@patriczix wczoraj czy przedwczoraj był jakiś artykuł o problemach innych drużyn więc może zamiast narzekać, że nie piszą o niczym sensownym zacznij czytać to co publikują xD
0
@Barcasub piłka to biznes a w biznesie raczej unika się współprac z ludźmi, którzy cię pozywają po zakończeniu poprzedniej współpracy.
1
@creativeopinion wykorzystywanie łuk prawnych nie jest łamaniem prawa :D
1
@MesQueUnClub96 i na sam koniec dobry wynik przed rewanżem u siebie.
2
@ciawa94 tam pracują specjaliści. Świeżość ma przyjść na fazę pucharowa ligi mistrzów xD
0
@ShawnC tam trawa bywa sucha w tym okresie.
1
@HighestInTheRoom no o to mi chodziło :D
0
@HighestInTheRoom no nie widziałeś jak rozstrzelali Bate?xD
1
@Kapitan hawk Thiago Messi już taki wyrośnięty?
4
@Medium powie wzruszającą historyjkę napisana przez ludzi od wizerunku i pewna, liczna grupa ludzi będzie się zachwycać.
1
@cchesterr43 potwierdzam w okolicach polskiego dubaju cały dzień zimno, pada i mocno wieje.
0
Jeszcze niech tylko złapie kontuzje na pierwszym treningu to już wgl byłby kabaret xD
0
@Kvothe07 się okaże bo oni płacą bo gali po przeliczeniu ppv a wczoraj ciężko było znaleźć pozytywny komentarz o transmisji. No może oprócz Instagrama clout bo tak wrzucali storki jak ktoś się chwalił, że udało mu się kupić
1
@Gaz no ale panowie szanujmy się. Wypiął się na nas kilka lat temu i dla mnie na tym się kończy temat jego powrotu. Zaraz zlecą się obrońcy Fatiego że trener dawał mu mało szans xd
0
@TR3YWAY przy takich stratach nie byłbym tego taki pewny :D
2
@adi7adi8 pozdrawiam z zachodniopomorskiego. Trzymajcie się tam.
0
@sgrzesiek nikt nie kupił Cancelo z City za 15 bo powiedzieli, że nie puszcza go za mniej niż 40. 10 mln miało kosztować nas wypożyczenie go na sezon. Nie wliczając w to pensji +12 brutto. To, że City chce się go pozbyć też nie do końca jest prawda. Sprawia trochę problemów ale to zawodnik który daje dużo jakości z prawej jak i lewej strony.
0
@TR3YWAY jego walka z Pudzianowskim najlepsza walka na karcie?
0
@PolskiBarcelonista10 z lewej fajnie schodził do środka i często uderzał z dystansu.
0
@Cuksonktoś cię o to prosi? Mała docinka ze strony kibica największego rywala także wyluzuj. Zresztą sam teraz piszesz o specyfice meczów przedsezonowych a jarasz się, że chodzi to niesamowicie. Może tobie trzeba to wytłumaczyć? Pozdro xd
0
@BordowyPtak wiesz jak jest. Przyjaciół trzymaj blisko a wrogów jeszcze bliżej. No chociażby po to żeby na własne oczy widzieć jak upadają i sobie ten głupi łeb rozwalają zaraz po fazie grupowej lm :D
6
@barteksuchy85 niektóre odlepy już chcą straszyć 16 letnim Yamalem :D
2
@Cukson no to jak jesteś taki zadowolony to życzę utrzymania średniej traconych goli na poziomie dwóch ostatnich meczów :)
1
@Firestone bredzisz xD
1
@Technik na wchodzącego w pole karne Sergiego Roberto :D
0
@barteq Gundo spoko. Co miał piłkę to starał się przyspieszyć akcje ale reszta średnio nadążała za tempem ex kapitana maszyny City :D była wstawka na transmisji jak sprawdza okolice pachwiny.
0
@Pedri16Future no uściślając próbował ukraść bo podszedł ktoś z obsługi i mu to oddali. Też ciekawe, że nie robili afery, obyło się bez policji. Widziałem shota jak wychodząc z budynku umył ręce w wodzie święconej. Jest już nawet informacja, że jakąś organizacją już to zgłosiła do ekipy Ziobry.
1
@escarabajo i cyk Francja na 6 miejscu.
0
@joloskyy chyba stanowski i kolejny materiał o tej janoszek
10
@malicinho no ale to ma być odpowiednik Kounde. Prawa strona jest bardziej defensywna a na lewej lata Balde. Zobacz o kim pisali wcześniej w kontekście transferu. Foyth i Pavard obaj grali na śo.