K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@ACRAB95 i myślisz, że Valladolid weźmie 4 mln pensji Desta?
0
@th@les Tak, Alonso.
0
@martin43 skorzysta na tym piłka nożna w USA. To część promocji mundialu i oczywiście całej ligi. Nigdy nie obejrzałem meczu w MlS a teraz będę śledził :D
1
Lekcja pokory panie meduza xD kości miały strzelać.
0
@talizmo no ale szejkom raczej kasy nie zabraknie no i Barcelona to znacznie większa marka :D
2
@Essos 194 cm. 88 kg
0
@Jacu327 Özil, Salah, Ćech, Piqué, Agüero
0
@barcadreed masz rację idź spać bo głowa widzę rozgrzana od teorii spiskowych :D
1
@MesQueUnClub96 pytanie czy to odgrywanie roli czy dwubiegunówka xD
2
@MesQueUnClub96 nie myślałeś żeby zostać influencerem? Budować wizerunek na kontrowersji umiesz. Atencje lubisz, jesteś "ekspertem" w każdej dziedzinie. Może jakieś fake it till you make it jak janoszek? :D
0
@arasz1819 3 sekundy :D
1
@Sau_Ron regret
0
@Bogan najlepszą obroną jest atak :D
1
@Essos aktualnie różne stronki podają, że w 2023 najlepszym zawodnikiem jest Turek Adis Lagumdzija albo Amerykanin Thomas Jaeschke a za nimi potwór Robertlandy Simon :)
0
@Tomcio a czy wstydem nie byłby już sam brak awansu na turniej? :D
0
@AmigoBlancos no i w obwodzie ten młody Alvaro Rodriguez. Może mieć teraz sporo okazji do gry a z tego co pamiętam już się robiło o nim głośno po bramce w derbach.
1
@Tasde jak przecież w przyszłym roku liga mistrzów wraca do nas ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO kolejny felieton. Nie mogę się doczekać.
0
@LM10GOAT właśnie to mnie trochę tu bawi. Ci którzy marudzą na szejków ignorują chiny i często piszą Włosi. :D
0
@MesQueUnClub96 zdobywając więcej punktów niż rywalki.
1
@Sulimo mam pytanie. Skąd się wzięło to zainteresowanie wulkanami? Makiety z amerykańskich filmów czy może bardziej ta scena z Jackass? :D
0
@Emhyr bez sensu to pytanie. Jakiś mierny grajek z wiecznie opuszczona głową czy Lebron James of soccer :D
0
@PatrykBarca właśnie w pierwszym pogra bo pojedzie na przygotowaniu fizycznym z City. Do tego schematów będzie się uczył na równi z reszta drużyny bo i tak żadnych nie mamy :D
1
@DonCarletto Vini w strachu
0
@Magicc89PL teraz jak zostaliśmy z Balde i Alonso to jestem zwolennikiem transferu Carasco jako budżetowej opcji na wahadło bo liczę, że w przyszłym sezonie będziemy grać na 3 śo. Nie potrafię zrozumieć po co przedłużali umowę z Alonso. Z przodu nie robi różnicy. Przy wysoko ustawionej obronie z automatu jest najsłabszym ogniwem z jego szybkością.
2
@Sulimo ziemia szykuje się do resetu :D
1
@Kapiczek 6.5 mln + 500 tys zmiennych netto :D
0
Już widzę jak Kessie biega od jednego pola karnego do drugie w tempie rozgrywania akcji Premier League :D
1
@Farochyba mix ich słabości :D