14

@ACRAB95 i myślisz, że Valladolid weźmie 4 mln pensji Desta?

0

@th@les Tak, Alonso.

0

@martin43 skorzysta na tym piłka nożna w USA. To część promocji mundialu i oczywiście całej ligi. Nigdy nie obejrzałem meczu w MlS a teraz będę śledził :D

1

Lekcja pokory panie meduza xD kości miały strzelać.

0

@talizmo no ale szejkom raczej kasy nie zabraknie no i Barcelona to znacznie większa marka :D

2

@Essos 194 cm. 88 kg

0

@Jacu327 Özil, Salah, Ćech, Piqué, Agüero

0

@barcadreed masz rację idź spać bo głowa widzę rozgrzana od teorii spiskowych :D

1

@MesQueUnClub96 pytanie czy to odgrywanie roli czy dwubiegunówka xD

2

@MesQueUnClub96 nie myślałeś żeby zostać influencerem? Budować wizerunek na kontrowersji umiesz. Atencje lubisz, jesteś "ekspertem" w każdej dziedzinie. Może jakieś fake it till you make it jak janoszek? :D

0

@arasz1819 3 sekundy :D

1

@Sau_Ron regret

0

@Bogan najlepszą obroną jest atak :D

1

@Essos aktualnie różne stronki podają, że w 2023 najlepszym zawodnikiem jest Turek Adis Lagumdzija albo Amerykanin Thomas Jaeschke a za nimi potwór Robertlandy Simon :)

0

@Tomcio a czy wstydem nie byłby już sam brak awansu na turniej? :D

0

@AmigoBlancos no i w obwodzie ten młody Alvaro Rodriguez. Może mieć teraz sporo okazji do gry a z tego co pamiętam już się robiło o nim głośno po bramce w derbach.

1

@Tasde jak przecież w przyszłym roku liga mistrzów wraca do nas ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO kolejny felieton. Nie mogę się doczekać.

0

@LM10GOAT właśnie to mnie trochę tu bawi. Ci którzy marudzą na szejków ignorują chiny i często piszą Włosi. :D

0

@MesQueUnClub96 zdobywając więcej punktów niż rywalki.

1

@Sulimo mam pytanie. Skąd się wzięło to zainteresowanie wulkanami? Makiety z amerykańskich filmów czy może bardziej ta scena z Jackass? :D


0

@Emhyr bez sensu to pytanie. Jakiś mierny grajek z wiecznie opuszczona głową czy Lebron James of soccer :D

0

@PatrykBarca właśnie w pierwszym pogra bo pojedzie na przygotowaniu fizycznym z City. Do tego schematów będzie się uczył na równi z reszta drużyny bo i tak żadnych nie mamy :D

1

@DonCarletto Vini w strachu

0

@Magicc89PL teraz jak zostaliśmy z Balde i Alonso to jestem zwolennikiem transferu Carasco jako budżetowej opcji na wahadło bo liczę, że w przyszłym sezonie będziemy grać na 3 śo. Nie potrafię zrozumieć po co przedłużali umowę z Alonso. Z przodu nie robi różnicy. Przy wysoko ustawionej obronie z automatu jest najsłabszym ogniwem z jego szybkością.

2

@Sulimo ziemia szykuje się do resetu :D

1

@Kapiczek 6.5 mln + 500 tys zmiennych netto :D

0

Już widzę jak Kessie biega od jednego pola karnego do drugie w tempie rozgrywania akcji Premier League :D

1

@Farochyba mix ich słabości :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?