1

@arasz1819 ja myślę, że mecz na Camp Nou to było pożegnanie bo przecież i tak wisi na liście transferowej. Po co ma grać w tym meczu skoro trener nie widzi go w kadrze na następny sezon.

1

@Survier akurat jest jedno wolne łóżko przy Dembele.

5

@Szmulek każdy się śmiał jak Xavi mówił, że obok City gramy najbardziej ofensywny futboll a mu chodziło o żeńska drużynę Barcelony xd

3

@Crystal37 po którym weekendzie? :D

0

@partymaker widocznie prestiż lke jest tak mały, że zapomnieli o finale xD

9

Słyszałem, że coś za darmo rozdajecie.

0

@Heros11 podobno trzeba siedzieć z lornetka nawet przed telewizorem.

0

Jeszcze "tylko" 48 okrążeń zostało Robertowi do ukończenia wyścigu. Masakrycznie wyglądają te jego nogi na tych relacjach aż ciary człowieka przechodzą.

1

@Bobo25 ale za to będzie pełne ryzyko :D

0

@Emhyr piękny to był piłkarz.

0

@Firestone Brazylijczycy zacierają rączki :D

3

@Kgorecki2500 400 zł :D

0

@MOLESTA Lewy tego nie lubi.

1

@tomek8756 w głowie sceny z RollerCoaster Tycoon :D

1

@DonMatteo901 aż obrońcy się złapali za głowę na widok tego farfocla xd

1

@Sau_Ron grease

60

Może stwierdził, że nie ma szans tego ogarnąć xD

2

@Krystian1588 żywa tarcza :D

0

@Krzysztof1987 Marc jednak wysoka, równa forma. Alonso, Garcia czy zajeżdżamy Kounde popełniają sporo błędów. Dlatego przy podziale Gk u mnie wyżej. Ale razem jako obrona to tak jak mówisz dużo lepsza niż reszta formacji :D

0

@LM10GOAT nie ma to jak rozśpiewani francuscy komentatorzy :D

0

@Krzysztof1987 najlepsze jest to, że naszym największym atutem jest bramkarz ale przecież jesteśmy LIDEREM więc nie można zażartować że stylu gry xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 @Tridente2015 dobrze panowie poważni. Nie każdy komentarz musi być merytoryczny, niektóre mogą być żartobliwe a jak to zostanie odebrane to kwestia indywidualna.

3

Może i nie mamy zbyt wielu słabości za to atutów też nie.

1

@Hosh kolejny polski klub odczuwa skutki gry w europejskich pucharach na początku sezonu. Zbyt wąska kadra xD

1

@LM10GOAT oficjalnie Sergio przedłuża kontrakt 1+1

0

@Kakixbarca będzie trochę łatwiej jak podasz widełki cenowe :D

0

@WiernyCule kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

1

@Medium trochę jak zaha z żeńska drużyna Crystal Palace xD

6

@KrwawiaceoczyVEB czy genialny to się okaże :D

0

@Poro6niec patrząc na sytuację kadrowa dobrze się się tak stało bo moglibyśmy zapomnieć o lidze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?