K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 ja myślę, że mecz na Camp Nou to było pożegnanie bo przecież i tak wisi na liście transferowej. Po co ma grać w tym meczu skoro trener nie widzi go w kadrze na następny sezon.
1
@Survier akurat jest jedno wolne łóżko przy Dembele.
5
@Szmulek każdy się śmiał jak Xavi mówił, że obok City gramy najbardziej ofensywny futboll a mu chodziło o żeńska drużynę Barcelony xd
3
@Crystal37 po którym weekendzie? :D
0
@partymaker widocznie prestiż lke jest tak mały, że zapomnieli o finale xD
9
Słyszałem, że coś za darmo rozdajecie.
0
@Heros11 podobno trzeba siedzieć z lornetka nawet przed telewizorem.
0
Jeszcze "tylko" 48 okrążeń zostało Robertowi do ukończenia wyścigu. Masakrycznie wyglądają te jego nogi na tych relacjach aż ciary człowieka przechodzą.
1
@Bobo25 ale za to będzie pełne ryzyko :D
0
@Emhyr piękny to był piłkarz.
0
@Firestone Brazylijczycy zacierają rączki :D
3
@Kgorecki2500 400 zł :D
0
@MOLESTA Lewy tego nie lubi.
1
@tomek8756 w głowie sceny z RollerCoaster Tycoon :D
1
@DonMatteo901 aż obrońcy się złapali za głowę na widok tego farfocla xd
1
@Sau_Ron grease
60
Może stwierdził, że nie ma szans tego ogarnąć xD
2
@Krystian1588 żywa tarcza :D
0
@Krzysztof1987 Marc jednak wysoka, równa forma. Alonso, Garcia czy zajeżdżamy Kounde popełniają sporo błędów. Dlatego przy podziale Gk u mnie wyżej. Ale razem jako obrona to tak jak mówisz dużo lepsza niż reszta formacji :D
0
@LM10GOAT nie ma to jak rozśpiewani francuscy komentatorzy :D
0
@Krzysztof1987 najlepsze jest to, że naszym największym atutem jest bramkarz ale przecież jesteśmy LIDEREM więc nie można zażartować że stylu gry xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 @Tridente2015 dobrze panowie poważni. Nie każdy komentarz musi być merytoryczny, niektóre mogą być żartobliwe a jak to zostanie odebrane to kwestia indywidualna.
3
Może i nie mamy zbyt wielu słabości za to atutów też nie.
1
@Hosh kolejny polski klub odczuwa skutki gry w europejskich pucharach na początku sezonu. Zbyt wąska kadra xD
1
@LM10GOAT oficjalnie Sergio przedłuża kontrakt 1+1
0
@Kakixbarca będzie trochę łatwiej jak podasz widełki cenowe :D
0
@WiernyCule kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
1
@Medium trochę jak zaha z żeńska drużyna Crystal Palace xD
6
@KrwawiaceoczyVEB czy genialny to się okaże :D
0
@Poro6niec patrząc na sytuację kadrowa dobrze się się tak stało bo moglibyśmy zapomnieć o lidze :D