K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci jak on minimajka to by zmieścił w żołądku:D
1
Ziomek wygląda jak bańka wstańka xD łatwiej przeskoczyć jak obejść.
0
@Quarhodron 1-5-3-2
0
@BulaKG zaprawke to można zrobić samemu w zaciszu domowym :D a potem jak mówisz ahoj przygodo
2
@wasacz coś pisali o przyczepach mięśni brzucha ale nie wiem co to za źródło więc pewnie spekulacja.
0
@AduŚ07 dla nas został koszyk na śmieci :D
1
@Przemek2323 pewnie z portugalskiej biedronki żeby się poczuł swojsko :D
19
@zeko0 bo to kluczowy zawodnik i nawet jak nie dostanie minut to pozna co chce grać trener?
0
@SIWY SIX ale przecież rzuci 3 dobre piłki w meczu :D
1
@_Specjalista lis pola karnego.
0
Tylko nie Lahoz...
1
@fcbarcafan19 ale kibicie dostaną wytyczne żeby nie podskakiwać zbyt energicznie.
5
Lech rozwiązał worek z Bramkami :D
3
Harry i Lindelof na śo. No chociaż jedną to ten Betis musi wcisnąć.
1
Podobno mieśnie Dembele goją się dłużej niż rany po leszczynie.
0
@P33ck i pewnie nie ostatnim. :D
0
@jamesbond6 i tak to się kręci na karuzela xD
0
@12Cule34 ta skrajność co do sprzedaży jest aż zabawna. Jakby go pierwszy raz widzieli na oczy i nie wiedzieli, że to napadzior żyjący z podań a nie zawodnik który sam sobie coś stworzy. Problemem jest to, że ich nie dostaje a po takim okresie pracy Xaviego dalej nie widać żadnych schematów tylko granie po obwodzie i liczenie na błysk któregoś z zawodników. Trochę mnie to zaczyna martwić.
0
@12Cule34 tylko, że przy tej klasie zawodnika zniżka forma trwająca 5 miesięcy trochę nie przystoi :D
0
Bo tytuły zdobywa się "rozpaczliwą" obroną! xD Dobrej nocy!
4
Kessie to trenuje z drużyną czy tylko indywidualnie?
0
Bracia Williams jednak nie tacy straszni.
0
@Chlebek23391 akurat Dembele pracy w obronie odmówić nie można.
6
Najbardziej ofensywnie grający zespół obok City xD
0
@chavez ogólnie w barwach Barcelony czy w dzisiejszym meczu?:D
0
@Granto pewnie będzie grał bliżej środka a Balde będzie miał całe skrzydło dla siebie.
0
@HRYNIU bo my kibice nie dmuchamy już w tv tak mocno jak za Adama :D
0
@require mam tylko nadzieję, że będzie stopniowo wprowadzany do gry.
9
@urbipl ale to trzeba mieć najebane w głowie.
13
@cooen ale tu chodzi o najlepszego a nie o najbardziej utytułowanego.