0

@Joe_Pesci jak on minimajka to by zmieścił w żołądku:D

1

Ziomek wygląda jak bańka wstańka xD łatwiej przeskoczyć jak obejść.

0

@Quarhodron 1-5-3-2

0

@BulaKG zaprawke to można zrobić samemu w zaciszu domowym :D a potem jak mówisz ahoj przygodo

2

@wasacz coś pisali o przyczepach mięśni brzucha ale nie wiem co to za źródło więc pewnie spekulacja.

0

@AduŚ07 dla nas został koszyk na śmieci :D

1

@Przemek2323 pewnie z portugalskiej biedronki żeby się poczuł swojsko :D

19

@zeko0 bo to kluczowy zawodnik i nawet jak nie dostanie minut to pozna co chce grać trener?

0

@SIWY SIX ale przecież rzuci 3 dobre piłki w meczu :D

1

@_Specjalista lis pola karnego.

0

Tylko nie Lahoz...

1

@fcbarcafan19 ale kibicie dostaną wytyczne żeby nie podskakiwać zbyt energicznie.

5

Lech rozwiązał worek z Bramkami :D

3

Harry i Lindelof na śo. No chociaż jedną to ten Betis musi wcisnąć.

1

Podobno mieśnie Dembele goją się dłużej niż rany po leszczynie.

0

@P33ck i pewnie nie ostatnim. :D

0

@jamesbond6 i tak to się kręci na karuzela xD

0

@12Cule34 ta skrajność co do sprzedaży jest aż zabawna. Jakby go pierwszy raz widzieli na oczy i nie wiedzieli, że to napadzior żyjący z podań a nie zawodnik który sam sobie coś stworzy. Problemem jest to, że ich nie dostaje a po takim okresie pracy Xaviego dalej nie widać żadnych schematów tylko granie po obwodzie i liczenie na błysk któregoś z zawodników. Trochę mnie to zaczyna martwić.

0

@12Cule34 tylko, że przy tej klasie zawodnika zniżka forma trwająca 5 miesięcy trochę nie przystoi :D

0

Bo tytuły zdobywa się "rozpaczliwą" obroną! xD Dobrej nocy!

4

Kessie to trenuje z drużyną czy tylko indywidualnie?

0

Bracia Williams jednak nie tacy straszni.

0

@Chlebek23391 akurat Dembele pracy w obronie odmówić nie można.

6

Najbardziej ofensywnie grający zespół obok City xD

0

@chavez ogólnie w barwach Barcelony czy w dzisiejszym meczu?:D

0

@Granto pewnie będzie grał bliżej środka a Balde będzie miał całe skrzydło dla siebie.

0

@HRYNIU bo my kibice nie dmuchamy już w tv tak mocno jak za Adama :D

0

@require mam tylko nadzieję, że będzie stopniowo wprowadzany do gry.

9

@urbipl ale to trzeba mieć najebane w głowie.

13

@cooen ale tu chodzi o najlepszego a nie o najbardziej utytułowanego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?