K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I spoko wróci z rytmem meczowym.
2
@bartas97 poprzeczka z rzutu wolnego :D przeczytałem sobie relacje z tego meczu i nabrałem ochoty, żeby go ponownie obejrzeć.
0
Ja to już mam jakieś skrzywienie. Widzę odpalił, myślę Ferran Torres
15
Według większości ekspertów piłkarz osiąga szczyt formy w wieku 28. To jest aż niesamowite ile ten chłopak potrafi i ile lat gry, rozwoju ma przed sobą :D
4
Specyfika ligi też ma tu duże znaczenie. Serie A jakby nie patrzeć dużo bardziej fizyczna, taktyczna.
1
Fati a szczególnie Ferran nie wyglądają na zawodników którzy swoim wejściem mogą odmienić losy meczu. Czas na repre. Oby chłopaki powracali bez kontuzji.
0
Przede wszystkim zgranie w linii obrony. Słabe liczby skrzydłowych to moim zdaniem skutek tego, że często rozpoczynali swoje akcje na linii środkowej boiska i musieli zdobywać miejsce dryblingiem. Alonso nie pograł z przodu bo miał za sobą Sane a Kounde to przecież śo. Potrzeba bardziej ofensywnych boków obrony żeby zrobić przewagę i pomoc skrzydłom.
2
Jednocześnie najgorszym bo 0:7 mogło by troszeczkę podciąć skrzydła xD
6
Nie oczekujmy fajerwerków od zawodników bez rytmu meczowego. Jeżeli Bellerin zaprezentuje odpowiedni poziom to robi się miejsce dla Kessiego bo z Dembele i Hectorem chociażby z Betisu prawa strona może robić śmigło którego nie mieliśmy od bardzo dawna. A Kessie świetnie zabezpieczy tyły.
14
Mam nadzieję, że po fatalnym poprzednim sezonie w lm chłopaki wjadą na 110 procent. Każdy inny obraz meczu w stylu na chodzonego bo jesteśmy więksi będzie rozczarowaniem.
10
Niby odszedł Luuk ale dalej mamy dwóch De Jongów. Pierwszy pojawia się w podstawie i gra poniżej oczekiwań a drugi wchodzi z ławki i pokazuje niespotykane dla niego zaangażowanie.
1
W PSG co mają rotację w pomocy. Kawał dobrej roboty. No ale przecież ktoś musi nadrabiać km za ofensywne trio ;D
4
Dembele dalej asystuje, Lewy dalej strzela. No i Pedri oby tak dalej. Po trzech pierwszych meczach nowi pokazują się z dobrej strony. Liczę na szybki powrót do formy Alby. Balde fajnie chodzi ale wiek i małe doświadczenie pokazuje, że na pewno zaliczy zjazd. A Jordi w poprzednim sezonie w ofensywie dawał nam dużo.
7
W jego grze najbardziej podobały mi się jego jego wybory przy podaniu, często przyspieszał grę grając bardziej ryzykownie zamiast grać do najbliższego kolegi. Xavi będzie miał spory ból głowy co do Araujo. Gość w obronie jest kozakiem ale wczoraj szczególnie w pierwszej połowie odniosłem wrażenie, że musi mieć 30 m wolnego miejsca między linia obrony a bramkarzem, żeby zagrać długa piłkę do napastnika bo kilka razy Robert świetnie mu wychodził na pozycję a Araujo po chwili zawahania grał do kolegi obok. Gra z piłką przy nodze to jest to na czym musi pracować bo odstaje od Erica i Andreasa w tym aspekcie.
10
Idealne okoliczności na zmielenie rywala na swoim stadionie i rozpoczęcie jakiejś fajnej serii zwycięstw
1
Tylko zwycięstwo! :D
4
Xavi powinien go wprowadzać w drugich połowach kiedy z reguły jest więcej miejsca na boisku żeby złapał rytm i pewność siebie tak jak Fatiego. Żeby się nie zablokował bo znowu bedziemy czekać aż odpali
0
Auba dzisiaj gra na zbicie ceny.
0
@barteq na jego niekorzyść działa fakt, że reszta śo wyprowadza piłkę lepiej od niego co jak widać jest bardzo ważne u Xaviego. Jeżeli to prawda, że kounde nie chcę grać na prawej to przy braku transferu na po Ronald będzie tam przyspawany.
0
Moim zdaniem problem z Sergio jest taki, że mamy kogo wstawić w jego miejsce tylko nikt nie gra w takim stylu jak on przez co jakbyśmy tracili płynność gry w środku pola, ogólnie organizacje. Pjanic niech poczeka. De Jong walczy o życie i widać że gra na 110% więc jeżeli teraz nie sprawdzi się w miejscu Busquetsa to nie powinniśmy mieć złudzeń że zrobi to kiedyś.
0
Fajnie u nich latał ten Isi. Wyglądaliśmy słabiej fizycznie. Za tydzień będzie marudzenie, że w USA średnio wyszło przygotowanie fizyczne... Oby nie
1
Brakuje trochę spokoju w ataku. Dużo lepiej zorganizowana obrona Rayo niż drużyny z Meksyku xD a Jordi wygląda jakby jeszcze nie wypakował walizki po powrocie z wakacji. Garcia rośnie na szefa. Śmiałem się z jego największego atutu czyli czytania gry i jak na ten moment zamyka mi mordę. W przypadku gdy Kounde sprawdzi się na Po lepiej od Araujo to Urugwajczyk będzie walczył z Pique o nr 3 w kolejce do pierwszego składu. Odchodząc od piłki kuriozalnie wygląda flagą Ukrainy przy wyniku i baner dookoła stadionu 1xbet, rosyjskiego bukmachera + plandeka za linią bramkową.
1
Ostatnie sezony pokazały, że powroty z wypożyczeń nie mają u nas miejsca. Liczę, że w jego przypadku będzie inaczej bo kiedy miał zaufanie i minuty u rudego to pokazał, że potencjału mu nie brakuje. Chciałbym żeby był lepiej przygotowana fizycznie wersja Sergio. :D
3
Życzmy sobie efektownego i przekonywującego zwycięstwa. Od razu w komentarzach zrobi się spokojniej :P
0
@Lewandinho apropo nonsensu xd
0
@Matix90 a jeszcze jest Ferran Torres, który w tym sezonie odpali ;D
0
@VanBarca ", ale dla dobra zespołu pewny bramkarz to również bardzo ważny element" podaj mi jeden klub z poważnymi aspiracjami jakie niewątpliwie ma Barca, który w lm gra rezerwowym bramkarzem, bez większego doświadczenia.
0
Początek rozłąki był średnim okresem to fakt. Na szczęście rok później mamy kadrę znacznie mocniejsza niż ta z ostatnich sezonów Leo. Idzie nowe po jednym cracku mamy teraz kilku grajków aspirujących do bycia nim przy czym Dembele to wygląda jakby zaczynał zmieniać się w Leo jeżeli chodzi o sposób grania i wplyw jaki ma naa przebieg akcji ofensywnych.
0
Telles wypożyczony do Sevilli. Było coś o nim wspomniane 2 miesiące temu. Marcos Alonso? Nie wątpię w warsztat trenerski Xaviego za to mam duże wątpliwości co do zawodnika Chelsea, której mecze oglądam systematycznie jak Barce. Oprócz dobrze ułożonej lewej nogi i dobrej gry na małej przestrzeni jego tempo, drybling, nie ma tu mowy o żadnej przebojowości. (Jak ktoś go nie oglądał to półżartem odeśle go do karty Hiszpana z Fify 58 tempa) Teraz pomyśleć że nasza lewa strona linni obrony to Alonso i Eric xd Williamsowie lubią to. Nadrobią ustawieniem się xd. Podsumowując oprócz ładnej klepki, wrzutki na Roberta i może stałego fragmentu nie nadaje się do gry na lewej obronie która ma grać ofensywnej. Do tego często zdążały mu się głupie błędy z spowodowane chyba brakiem koncentracji jak przyjęcie na 5 metrów czy podanie do reboundera za linią boczną. Ja to widzę tak. Alba gra z górną połówka tabeli i puchary a Balde pięknie ogrywa się z resztą ciesząc oko swoimi rajdami :D
0
Motywacja w postaci konkurencji zawsze działa dobrze co nie zmienia faktu że idzie nowe i jeżeli reszta śo będzie prezentowała odpowiedni poziom to powinien dostawać najmniej minut. Wiadomo, stał się tu piłkarzem z topu utrzymując się na nim wiele lat i w poprzednim sezonie bez niego obrona wygladala fatalnie ale teraz mamy duże pole manewru i zastąpienie go nie sprawi tyle problemów co w przypadku Sergio.