1

@korn234 przed kartka strzelił 13 goli w lidze :)

3

@michal1899 idź być głupio mądrym gdzie indziej :)

2

To pewnie pożegnamy się z Jordim po sezonie i zostajemy z Balde w pierwszym składzie i Alonso jako zmiennikiem. Wydaje mi się to logiczne po tym przedłużeniu bo mamy sporo milionów do obcięcia z pensji. No i Alba był już wypychany do Interu pod koniec okienka.

5

Od bycie wygwizdywanym do owacji na stojąco. Sporo ma tu jeszcze do udowodnienia :)

1

@havok1987 tylko tyle, że dostanie to na co zasługuje od dawna.

0

Jak do nas dojdzie to będziemy mieli możliwość stworzenia idealnego skrzydłowego z naszych wszystkich skrzydłowych. Z Dembele szybkość i drybling, strzał z dystansu Asensio długie podanie Raphinii, prostopadle znowu Dembele i świetnie wejścia na wolne pole Ferrrana... Oprócz kilku ładnych bramek to zapadł mi w pamięć jedynie poprzez infekcje nogi po depilacji przez którą opuścił mecz xD

1

@12Cule34 patrząc od strony czysto sportowej Balde nie miał miejsca żeby się rozpędzić bo Getafe świetnie podwajało skrzydła więc zmiana taktyki gdzie Alba mógł dorzucać na wprowadzonego chwilę później Kessiego, strzelił bramkę głową w poprzednim meczu po dobrym wejściu w pole karne. Ważne żeby nic się nie stało bo Alba trochę zniżka formy.

8

Mając 3 dostępnych napastników głupota było by wystawienie wszystkich odbierając sobie możliwość zmiany w trakcie meczu. Tym bardziej, że Fati lepiej wygląda wchodząc z ławki niż w pierwszym składzie a nie wiemy co wypadnie w maszynie losującej dyspozycji Dembele :D

2

Chelsea oczekuje 20 mln a my oczekujemy, że kolejny "odpad" z Premier League magicznie wzniesie się na wyższy poziom.

0

@brd42 komiczny to jest twój komentarz o tych metrach bo przecież jak biegniesz z piłką to zawsze musi być przy tobie przeciwnik stojący twarzą w twarz i nie ma opcji żeby wydarzyła się sytuacja boiskowa w której dwóch źle ustawionych rywali robi ci tunel do wjazdu z piłką w wolna przestrzeń co nie?

0

@slayer takie czasy, że już sobie pomarzyć nie można xD

0

@Adam1986 z tymi transferami to tak nie końca bo jak prowadzisz negocjacje to klub przedstawia ci ile będziesz miał na transfery. U nas wiadomo, że nie ma oczym gadać a w united nie wiadomo co mu na obiecywali.

0

@bartoszek szanuje za optymistyczne podejście :D

0

Już pomijając formę obawiam się, że nas po prostu zabiegają.

2

Plany planami tylko, że sił na intensywne bieganie wystarcza na 25 minut. Kończy się ruch zawodników bez piłki, kończy się gra do tego Pedri... Po ostatnich 120 minutach wyglądał na zajechanego. Dlatego wsadzamy mu Sergio żeby miał jeszcze więcej roboty w obronie xD

0

Robercik chyba jakiś spadek masy mięśniowej. Czy mi się wydaje?

3

@Farojak za niskie. Graliśmy z 16 drużyna chyba 3 ligi i to mocnym składem a nie rezerwami.

2

Cała wina leci na Xaviego a nikt nie bierze pod uwagę, że to nasi zawodnicy z linii pomocy przez których przechodzi gra bardzo rzadko podejmują jakiekolwiek ryzyko tylko rozgrywają do boku. Ostatnim zawodnikiem który potrafił zagrać kilka przyspieszających piłek w jednym meczu był Pjanić xD a najgorsze jest to, że jakiekolwiek zagrożenie na skrzydłach stwarzają młodziutki Balde i maszyna losująca Dembele. Reszta mimo otrzymywanych minut nie robi widocznego progresu. Zrobili przebudowę a się okaże, że trzeba robić kolejna tylko, że bez kasy. No chyba, że przyjdzie zmiana stylu ale na to się nie zanosi. Tym bardziej jak Xavi dostanie swojego SPD.

0

Wydaje mi się, że piłkarsko to Fati stracił najwięcej po odejściu Messiego. Odszedł Goat, który jak pisała prasa lubił z nim grać. Do tego zmiana stylu gry wynikająca z przeciągającej się kontuzji i wychodzi Fati w takiej formie. Trochę już pograł a jakiegoś wyraźnego progresu nie widać.

0

@Dominikus_ Do tego sezonu bez problemów. Nie wiem skąd się wzięła ta opinia, że jest ciągle kontuzjowany.

8

Mocno się zdziwiłem zachowaniem Marokańczyka w czasach kiedy wokół sędziego organizuje się protest z byle czego i oczywiście VAR cały na biało... Niech chociaż ekipa Marciniaka pokaże klasę.

0

@selstei takie przedłużanie sobie ku**** :D

0

@priest9999 2 wielkie kluby kwestia tego, który wybierze. Barcelona daje mu świetne warunki bo miałby okazję uczyć się od najlepszego napastnika świata. Pograć rok jako zmiennik a później walczyłby o pierwszy skład dalej przy Robercie. Obie strony na + :D

0

@liberoFCB no to nie mogłeś tak od razu? Zostawiłeś za dużo miejsca do własnej interpretacji twoich słów :D co do Torre potencjału mu odmówić nie można. Pytanie jak będzie przebiegał jego dalszy rozwój pod wodzą Xaviego. Gavi czy Pedri to jeszcze nie Xavi i Iniesta więc dysproporcja między młodszymi Hiszpanami a Pablo szybko może się zatrzeć jeżeli dostanie on prawdziwą szansę tak jak Gavi i Pedri. Tylko przeraża mnie jego tężyzna fizyczna. Wygląda niewiele lepiej niż riki puć :D

1

@liberoFCBz tym Fabregasem to zrobiłeś losowanie z puli piłkarzy Barcy, którzy nie weszli na poziom Xaviego czy iniesty? Chłop w 3 sezony strzelił prawie 30 bramek. Więc osobiście nie narzekałbym gdyby Torre wszedł w jego buty.

0

Zdrowia panowie!

6

@Campeon87 do zwieńczenia tak wielkiej kariery brakuje mu tylko tytułu MŚ a ty piszesz, że on wcale tego nie potrzebuje xD

2

@Krystian1588 prędkością truchtu Dembele :D

0

@Arczi1991 Ania uspokój się.

8

@Rokidui co ma zagrać kompletnie bezproduktywny Fati czy Dembele, który na lewej traci swoje atuty? Przez ten ból masz chyba problemy ze wzrokiem skoro nie widzisz poprawy dyspozycji Ferrana i że obecnie jest po prostu lepszy niż Ansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?