0

@stepkovskiodpali w przyszłym sezonie

1

@Janek_7 akurat przy Xavim jego inteligencja boiskowa poszybowała w górę. W tym sezonie jedyny zawodnik z linii ataku, który potrafił zrobić różnice. Paradoksalnie z najsłabszym wykończeniem bo nawet bomby Adamy w bramkarza sprawiały lepsze wrażenie niż te jego techniczne strzały 3 m nad bramką.

19

@Kvothe07bo robią z nim lepsze kompilacje na YT z objeżdżania ogórków w lidze holenderskiej?

20

Trzeba docenić, że pomógł Leeds w utrzymaniu i kulturalnie chce się pożegnać a nie jak wielki dembele strzelający fochy i zlewajacy klub żeby wymusić odejście.

6

Luuk de Jong. Fajna przygoda. Sam żartowałem z niego jak przychodził co było poparte jakimiś śmiesznymi kompilacjami a okazał się wielkim profesjonalista. Zaakceptował pozycję i dawał bramki w ważnych momentach.
Ktoś widział jak duże dostał owacje? Wyłączyłem mecz wraz z ostatnim gwizdkiem.

1

@Gandalf55 nie przekonuje mnie ten argument. Z wyżej wymienionych zawodników tylko Dembele, Depay i de Jong pozostawili u mnie jakieś pozytywy ale nie można zapomnieć o problemach z Dembele. Co do de Jonga do wolę pieniądze i w jego miejsce 2 mniej doswiadczonych, którzy będą gryźli trawę jak Gavi bo de Jong w większości meczów poruszał się jak wóz z węglem. Zresztą do tej pory nie ma na niego jakiegoś skutecznego pomysłu. Czy Riki, który prawie wgl nie grał. Lenglet, którego babole i karne w niedorzecznych sytuacjach zasługują na grę kosztem nagrodzenia zawodnika rezerw po dobrym sezonie? I od razu napiszę że nie ma co mówić o ewentualnym promowaniu zawodników przed sprzedażą, w naszej sytuacji i tak oddajemy za grosze. Też pieniądze jakie zarabia Lenglet nie ułatwiają negocjacji.

2

W najlepsze po meczu powinni wstawić, że kończy się najcięższy okres pracy Xaviego w roli trenera Barcelony. Przynajmniej mam taką nadzieję. Najgorsze jest to, szansy nie dostał żaden młody zawodnik w meczu o pietruszkę. Zmiany to oprócz Fatiego zawodnicy którzy prawdopodobnie odejdą z klubu.

2

Adama pokazuje dlaczego Xavi na niego nie stawiał.

0

@Harnas2Ronaldo popsuł grę zarówno Juve jak i United gdzie wyglądało to na przyjście króla który jest najważniejszy na boisku. Najbardziej to było widać za Solskjaera. Pisząc poprzedni komentarz miałem głowie Barce która dominuje, tworzy dużo okazji i taki strzelec, który jak mało kto potrafi się odnaleźć w polu karnym odnalazłby się kapitalnie.

0

@Harnas2stawianie Auby obok Pana Roberta? Z całym szacunkiem ale my potrzebujemy golleaadora a jego dokonania strzeleckie są niepodważalne. Cały presezon i przypudrowany skład pozwoli utrzymać intensywność gry jak 2/3 miesiące temu gdy nie byli zajechani. Wtedy stwarzaliśmy ponad 20 sytuacji bramkowych w meczu tylko szwankowała skuteczność co da Robert. W jego przypadku wiek to tylko liczba. Fizycznie jest w mega formie. 2 lata spokojnie na najwyższym poziomie a 3 rok kontraktu będzie przygotowywał następcę. Patrząc na to jak niewiele możemy działać na rynku 30 mln za takiego zawodnika na 3 lata? Świetny deal.

3

Tak jak lubiłem Leeds Bielsy teraz życzę im spadku tylko ze względu na wspaniałego Brazylijczyka xd Czytając artykuł o 42 mln Dembele jakich rzekomo oczekuje od Bayernu to musiałem się oprzeć...

0

Tyrtumpyrtum. Moi drodzy nieuchronnie zbliża się czas ploteczek transferowych. Czas wyjąć popkorn i papcie z szafy.

7

Nasi pomocnicy pięknie dokręcają te podania do boku. Szkoda, że nie potrafią zagrać prostopadłej piłki za linię obrony a te balony Busquetsa na skrzydło to mają rozciągać grę? Żeńskie drużyny zdążyły by się przesunąć jak piłka leci 10 sekund.

0

Mingueza i Ferran na jednej strony = zero akcji ta strona

1

W takim zestawieniu obrony strzelić jedna więcej niż rywal.

1

3-5-2 i gra z kontry z Dembele, Auba i Traore pod grę z kontry. Z tyloma niepewnymi punktami w obronie trzeba będzie się trochę cofnąć.

0

Ferran patrząc na swoją grę powinien sam się wykartkować skoro Xavi nie chce dać mu odpocząć. Strasznie ciężkie nogi. Nie daje nic jako skrzydłowy. Powinni sie zamienić pozycja z Auba. Niech sobie drepcze na środku.

2

@Semafor80 ja odebrałem to jako wyszczególnienie mankamentów które powtarzają się od kilku spotkań. Ale kto wie co autor miał na myśli.

0

@krs84 zgadzam się ale oprócz dobrego poczatku wpadł w przeciętność. Nawet jak dostawał szansę to ich nie wykorzystywał. Jeżeli ktoś powinien dostawać więcej minut to Luuk.

0

@K4tsuuu na nim zresztą wgl nie mogłem przeskoczyć reklam.

0

@Donwolak Lenovo i Xiaomi. Apropo Lenovo też nie polecam. Tablet Lenovo TAB 10 dokładnie 1.5 miesiąca po gwarancji zgasł mi w rękach przy pełnym naładowaniu. Zero reakcji na przyciski czy ładowarkę :D

1

Adama się trochę podsumował tym dośrodkowanio-strzalem

1

@MasterKrzaku ciemne czasy ciemnego zarządu :D

0

@Donwolak a bo niedawno zmieniałem telefon i na obu mi lagowało mimo dobrego internetu. Zmiany przeglądarek też nic nie dawały.

0

@Warszawiak86 ironia? :D

0

@OsamaDembele ale oni ci się łatwo dają wplątać w idiotyczną dyskusje co? Rzycze ci znalezienia lepszej rozrywki w soboty wieczór.

0

Ale nie polecam na telefonach.

0

@okomistrza vipleague im

0

Z czysto sportowego punktu widzenia szkoda mi Big Sama. W prime przed kontuzjami wydawał się już gotowym produktem w porównaniu do Araujo, który mimo wszystko ma nad czym pracować. Sam jak już coś grał to poruszał się jak wóz z węglem. Wydaje mi się że po prostu boi się wejść na maksymalną intensywność np przy ostrym zwrocie. A co zarobił to jego :D

0

@kejdzizgadza się na papierze to wygląda dobrze. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że przez przywiązanie do 433 i nacisk na posiadanie nie do końca wykorzystujemy potencjał niektórych zawodników. Gra z kontry to u nas zjawisko rzadko spotykane. Depay grający pod napastnikiem w formacji z 10. Ajj można popuścić wodze fantazji xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?