1

Auba na ławkę. Depay lewa. Ferran daje tylko rozegranie więc niech sobie drepta na 9. Potrafi czasami wyjść na pozycję. Auba strzelał może i on tam zacznie. Dembele niech odda strzelanie innym a sam niech więcej kreuje bo ostatnio pod tym względem wygląda dobrze.

0

Mam nadzieję, że te 2 porażki na Camp Nou to był tylko protest piłkarzy przeciwko akcji z Eintrachtem. Już wystarczy xd

0

@K4tsuuukupno przykładowo skrzydłowego który ciągnie drużynę walcząca o utrzymanie, pasuje profilem, ciekawy repertuar zagrań ale koledzy nic nie trafiają a samemu ciężko minac 6 zawodników.

0

Może kiedyś doczekamy się rozsądnego zakupu dobrze prosperującego piłkarza za jakieś drobne że średniaka z top 5 lig wobec którego nie będzie dużych oczekiwań a odpali bo poniesie go gra w większym klubie. Szczególnie teraz kiedy trzeba chuchać na każde euro. Ostatnie lata to 3 x ponad 100 i chuj z tego wyszedł.

0

Mark mimo babola na spokojnie ocenił jak leci piłka, spojrzał czy ma kogoś na plecach i jeszcze celnie dograł do Alby. Co nie zmienia faktu że to nie powinno mieć miejsca.

0

@K4tsuuu "kreatorów"

1

Przecież Ferran daje nam tyle opcji w rozegraniu i ta jego łatwość w dochodzeniu do sytuacji... Szkoda tylko że wykończenie wola o pomstę do nieba a o jakiekolwiek przebojowości na skrzydle nie ma tutaj mowy a tu jeszcze ploteczki transferowe o Olmo za podobne pieniądze. No mega pomysł. Będziemy mieli wielu kreatorów i żadnego strzelca z krwi i kości.

1

@Galldzieki ziomek za to pytanie. Też nie czytałem a ciekawiło mnie to. Pozdro

0

@Magicc89PL Po powrocie Pedriego przegrał konkurencję co poskutkowało zmniejszeniem liczby minut do właśnie końcówek. A końcówki w naszym wykonaniu to nie jest miejsce dla młodego chłopaka który ma się rozwijać i potrzebuje gry :D 5 zawodnik w hierarchii 3 osobowej linii pomocy.

0

@Putin99 tak jak zauważyłeś w komentarzu pisałem o śo którzy wystąpią w dzisiejszym meczu a 4 karny był Alvesa czyli po. Więc naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

Wszyscy zawodnicy z linii obronny popełniali rażące błędy w ostatnich spotkaniach. 3 karne w ostatnich 2 meczach to bilans naszych dzisiejszych śo. Spodziewam się męczarni jak z Levante.

0

Auba może być zmęczony. Wychodzi końcówka pobytu w Arsenalu gdzie nie grał w ogóle. Teraz gra praktycznie wszystko.

1

@JarekS Nie powinni przesadnie ryzykować w sprawie Pique. Lenglet prezentuje dobry poziom poza granicami naszego pola karnego;D do tego świetnie wyprowadza piłkę a Garcia gra ostatnio znakomicie. Na Camp Nou to będzie zdecydowanie inny mecz w naszym wykonaniu a Frankfurt utrzymuje tą samą, mizerną formę w Bundeslidze. Do tego różnica w jakości płyty na obu stadionach.

0

Kłuje w oczy to najskuteczniejsze Atletico. To biali mają 3 bramki więcej.

1

Jeżeli nie poniosą ich trybuny to forma w jakiej się obecnie znajdują nie wystarczy. To powinna być łatwa przeprawa ale pierwszy mecz z galata trochę tonuje nastrój.

0

Jako, że jestem Polakiem nie nazywam Benzemy najlepszą 9 na świecie. Dla mnie to najlepsze 9.5 na świecie. Niesie ich na barkach jak nas Messi w ostatnich latach. Dużo większa wszechstronność w porównaniu do Roberta.

0

@Mihcim ponadto Pedri w ciągu kilku miesięcy po kontuzji zrobił większy progres pod względem fizycznym niż pszczółka przez kilka lat. W sumie nie jestem pewien czy można mówić tu o jakimkolwiek progresie :D

1

@kinioo on rośnie już od ładnych kilku sezonów xd

1

@monsterrize Dokładnie tak grał w Lyonie, mając przed sobą napastnika. Był głównym rozgrywającym. Wydaje mi się, że będzie jak z Cou i Griezzem. Po prostu nie pasuje do obecnej Barcelony.

0

Torres jeszcze odpali...

0

@Gacu95 zdąży wrócić ?

3

@Alistar74podejrzewam, że jesteś w ogromnej mniejszości ludzi, którzy wgl pamiętają cały okres przed wyborami. Biorąc pod uwagę w jakiej sytuacji aktualnie jesteśmy. Wyniki, gra zespołu, ogromny entuzjazm wśród kibiców. Wszyscy są zadowoleni. Co do odejścia Messiego. Jestem jego wielkim fanem ale jego odejście oceniam w 90% pozytywnie. Te 10 procent to obawy przed utrata kasy z kontraktów w związku z jego odejściem przy słabych finansach klubu. Ludzi to nie rusza bo żyjemy w Polsce gdzie politycy walą wały obywatelowi przed oczami. Laporta i Alemany top ;)

1

W życiu staram się myśleć pozytywnie ale czytając o jego powrocie miałem przed oczami przyszły artykuł z informacją o odnowiu kontuzji na treningu.

6

@wicek11Pod względem wszechstronnośći zjada Adame. Do tego cena jaką trzeba było by zapłacić za Brazylijczyka byłaby dużo wieksza, gdyby nie obecna sytuacja Leeds. Spodobała mi się wzmianka, że gra lepiej gdy ma wokół siebie lepszych zawodników (w kadrze).

1

@ArcziArtt a najlepsze jest to, że w meczach gdzie będziemy mieli więcej miejsca może nam dać jeszcze więcej

1

@JohnBarçazgadzam się.
Gdyby Dembele potrafił rozegrać pełne spotkanie na odpowiednim poziomie, Adama powinien być zadaniowcem w parze z Luukiem. W ostatnich spotkaniach jego dogrania czy dośrodkowania z linni nie stanowią większego zagrozenia. Czasami mam wrażenie, że zagrywa w ciemno.

1

@masik86 szansę oceniam pół na pół. On chce zostać ale jego agent nie. Swoją s
Droga powinni coś zrobić z tymi prowizjami dla agentów. Dużo karier się marnuje przez chęć zarobku całej otoczki piłkarza.

0

Newcastle jest wielką niewiadomą. Czekam na letnie okienko w wykonaniu szejków. Cieszy wzmianka o zaangażowaniu Dembele ale to było bardzo prawdopodobne że wzgledu na to że musi się pokazac. Dużo musi jeszcze zrobić zeby zasłużyć na te 20 mln xd

0

@Ramon ale on przeczy tezie że z przeciętniaka Xavi zrobił dobrego grajka :D

2

@Magicc89PL do tego łatwo go podłączyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?