0

@mekston miał być podział w grupie ale nie myślałem że to będzie ponad 20 jednoosobowych grupek :D

0

Szukajmy pozytywów. Przynajmniej mamy dużo czasu na odrabianie strat xD

1

Minutę się spóźniłem xD świetny start

2

@PatrychoO kiedyś były fajniejsze bo było ich mniej. Teraz nasrane tych kart z czapy.

4

@Shapiro Proszę Państwa, czy państwo to słyszeli?! :D

0

Włosi w sumie nie są bez szans. Anglia ma w tym momencie tykającą bombę na śo. Harry bez rytmu meczowego i z żółtą kartką.

1

@FcBarcelonaFanMSN to niezły basketball player xD

9

@Andi18 i jeszcze ta wypowiedź chyba krychy że jakby dostali premie to oddali by trochę na cele charytatywne a tak to nie xD

0

@Firestone nie ma co się dziwić przy tej presji wyniki. Pedri to przecież plan A,B,C i D Xaviego.

2

@Jakchcesz Żeby spakować resztę rzeczy.

9

@Donnie_Darko samozapłon dla kilku like'ów. Dokąd zmierzamy... xD

5

Rzeczywiście było słuchać dosyć spory wybuch. Myślałem że to ten wulkan w Niemczech ale to tylko pękły dupy madryczoków.

1

Nie ma tragedii. Oby tym razem ominął nas wirus FIFA.

0

Trochę zazdroszczę chłopakom z forum którzy są na meczu :D

2

Robert chyba wraca do formy.

0

@LionelM95 niech cię nie zwiedzie ta jedna sytuacja xd

5

Tak patrzę na tego Roberto to on nawet nie próbuje się oderwać od kryjącego go zawodnika żeby dostać piłkę.

0

@kiper09 na pewno nie nasz trener.

0

@scotti jak od kilku spotkań jadę na francuskim. Nic nie rozumiem ale dobra energia bije od tych komentatorów :D

1

Pep przyjechał zobaczyć 2 najbardziej ofensywny zespół. Ckw ile elementów z naszej gry zobaczymy w Mc.

0

@RoberDzik tylko strumyk

0

Widzę Roberto w pierwszym i już wiem, że nie ma sensu czytać komentarzy :D

1

@Nazio87 mam nadzieję że widowisko nie spowoduje wycieczki na stację w przerwie :D

1

@Katalończyk 99 a przecież jesteśmy cyrkiem :D

0

@Szmulek i przyjąć potrafi

0

@taxky jak obstawiasz?

0

@SuperPatsonFCB Xavi wymienił się chipami z Simeone.

0

Co za pajac xD wielki prawilniak haha

0

Co on hormon wzrostu bije że mu taki bebzon urósł? xD

0

Powinien mu punkt odjąć. Wcześniej łapanie siatki teraz taka patola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?