K4tsuuu
Dołączył/a: luty 2021
Koszalin
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston miał być podział w grupie ale nie myślałem że to będzie ponad 20 jednoosobowych grupek :D
0
Szukajmy pozytywów. Przynajmniej mamy dużo czasu na odrabianie strat xD
1
Minutę się spóźniłem xD świetny start
2
@PatrychoO kiedyś były fajniejsze bo było ich mniej. Teraz nasrane tych kart z czapy.
4
@Shapiro Proszę Państwa, czy państwo to słyszeli?! :D
0
Włosi w sumie nie są bez szans. Anglia ma w tym momencie tykającą bombę na śo. Harry bez rytmu meczowego i z żółtą kartką.
1
@FcBarcelonaFanMSN to niezły basketball player xD
9
@Andi18 i jeszcze ta wypowiedź chyba krychy że jakby dostali premie to oddali by trochę na cele charytatywne a tak to nie xD
0
@Firestone nie ma co się dziwić przy tej presji wyniki. Pedri to przecież plan A,B,C i D Xaviego.
2
@Jakchcesz Żeby spakować resztę rzeczy.
9
@Donnie_Darko samozapłon dla kilku like'ów. Dokąd zmierzamy... xD
5
Rzeczywiście było słuchać dosyć spory wybuch. Myślałem że to ten wulkan w Niemczech ale to tylko pękły dupy madryczoków.
1
Nie ma tragedii. Oby tym razem ominął nas wirus FIFA.
0
Trochę zazdroszczę chłopakom z forum którzy są na meczu :D
2
Robert chyba wraca do formy.
0
@LionelM95 niech cię nie zwiedzie ta jedna sytuacja xd
5
Tak patrzę na tego Roberto to on nawet nie próbuje się oderwać od kryjącego go zawodnika żeby dostać piłkę.
0
@kiper09 na pewno nie nasz trener.
0
@scotti jak od kilku spotkań jadę na francuskim. Nic nie rozumiem ale dobra energia bije od tych komentatorów :D
1
Pep przyjechał zobaczyć 2 najbardziej ofensywny zespół. Ckw ile elementów z naszej gry zobaczymy w Mc.
0
@RoberDzik tylko strumyk
0
Widzę Roberto w pierwszym i już wiem, że nie ma sensu czytać komentarzy :D
1
@Nazio87 mam nadzieję że widowisko nie spowoduje wycieczki na stację w przerwie :D
1
@Katalończyk 99 a przecież jesteśmy cyrkiem :D
0
@Szmulek i przyjąć potrafi
0
@taxky jak obstawiasz?
0
@SuperPatsonFCB Xavi wymienił się chipami z Simeone.
0
Co za pajac xD wielki prawilniak haha
0
Co on hormon wzrostu bije że mu taki bebzon urósł? xD
0
Powinien mu punkt odjąć. Wcześniej łapanie siatki teraz taka patola.