KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ile Kounde wcześniej oczywiście zasłużył na kartkę to Gavi za co?
0
Ale kartoflisko, jak ta piłka podskakuje. Oby bez kontuzji.
0
@Jackazz Nie byłoby tyle ze śmiechów, bo my mamy taką przewagę, że możemy sobie pozwolić na porażkę z Getafe. Real odrabiający stratę już nie miał marginesu błędu, a i tak wtopili. Jak dzisiaj przegramy to będę się jeszcze bardziej śmiał z Realu, że nawet nie próbują wykorzystać naszych potknięć.
2
@Kgorecki2500 Od kiedy Żydzi wierzą w Jezusa jako Boga? To oni dalej nie czekają na Mesjasza?
28
Imponuje mi regularność Realu. Nam na przykład nie udało się obronić Pucharu Króla z zeszłego sezonu. Real za to kończy sezon z takim samym dorobkiem jak poprzednio.
0
@Nazio_87 Obrzydliwy, ale za to bez pucharów.
1
@norbi77 Właśnie wrzuciłem wyżej :D
6
A mieli taką piękną piłkę meczową. Jak tego nie wykorzystał to tylko on wie.
9
Uwaga! Pluję faktami: Real Madryt to guano.
0
@michal26 A karny dla Realu to akurat powinien być. Błąd sędziego.
1
@Kgorecki2500 Kupowanie preorderów od Ubisoftu to masochizm. Trzeba to lubić.
5
Oni nie widzieli, że Mbappe spalił o pół metra?
4
Ale teraz biali dostali materiał, którym będą srać przy każdej okazji, gdy my będziemy narzekać na sędziowanie. Widzieliście ile powtórek pokazali? Szkoda, że akurat tylu kamer nie było, gdy Brahim dotykał piłki we własnym polu karnym.
0
Gdzie penalti dla Realu?
2
Ez Abde sprzedał mecz
3
No i pokazali z innej perspektywy. Nie wiem jak to nie jest ręka.
6
@bart_azz Ręce piłkarzy Realu zaczynają się tam gdzie łokieć.
1
@Kubsoleon Dawniej to się waliło Pegi 18 na początku i dalej już był soczysty trailer pokazujący wszystkie efekty.
1
@Kgorecki2500 Ale swoją drogą ta walka mi się średnio podoba. Widać, że czerpie z tych nowych asasynów i te ciosy mieczem, a właściwie reakcje przeciwników na otrzymywanie ciosów są jakieś drętwe.
1
@Kgorecki2500 Efekty świetlne to swoją drogą, ale gdzie jest do cholery krew? :O
0
@BojanKriKicz Eh BojanKriKicz już musiał skomentować na La Rambli wcale nie kontrowersyjny wpis Dody...
2
@urbipl No ja to mam nadzieję, że te 460 tys. to jest cały budżet tego programu, a to dziadostwo jest tylko jego częścią. A nie ze cała kwota poszła na tą pogiętą siatkę.
1
@ranger3120 @JimMorrisonFCB To możemy sobie zbić pionę!
8
@draxidox No ale tutaj akurat @ProMILs może mieć rację (brak danych by stwierdzić jednoznacznie). Przytoczyłeś dwie osobne tabelki. One nie są ze sobą powiązane. To że samochody powodują najwięcej wypadków, nie znaczy, że powodują ich najwięcej na chodnikach. Dodatkowo wypadki te nie uwzględniają czy ktoś nielegalnie jechał wzdłuż chodnika czy tylko legalnie go przecinał wjeżdżając np. na posesję lub do innego miejsca.
26
@draxidox Ile jest rocznie wypadków z udziałem pieszych, które spowodowali kierowcy jeżdżący po chodnikach?
Zgaduję, że bardzo niewiele, choć mogę się mylić. Policja powinna oczywiście reagować mandatami, gdy ktoś w ten sposób łamie przepisy, ale nie jest to temat, który jest tak palący, że trzeba go stale wałkować. A działalność Konfitury to dla mnie niemniejsza patologia.
2
@Bykunn U mnie na studiach nawet wykładowca tłumaczył, że po dziurach to powoli albo szybko. Nic pośrodku.
@bartekvisca No jeśli wersja o tym, że zasłabł jest prawdziwa to raczej mógł wcisnąć mocniej gaz.
1
@Matheu12 Może tak być, że Flick chcąc utrzymać dobrą atmosferę w drużynie woli nie zmieniać Yamala. Jeśli tak, to na pewno minus dla Yamala, ale przynajmniej ma charakter, piłkarsko nie jest miekką pipą, co pokazał w dwumeczu z Atletico.
1
@esem91 Bo musiałby wybrać GOATa, ale boli go, że nie podał mu ręki w meczu Polska - Argentyna.
1
@Hosh Ja to widzę tak.
Masz dziecko, które kochasz. Zamkniesz je w pokoju, dasz jedzenie, picie i cokolwiek sobie wymarzy z wyjątkiem wolności i zabronisz wychodzić z pokoju? Czy dasz mu wolność, nawet pomimo zagrożeń jakie mogą go spotkać w świecie poza tym pokojem? Myślę, że podobnie jest z Bogiem. Nie mógł nas ukochać i jednocześnie zamknąć w bańce, gdzie jest tylko dobro i szczęście. Może zostaliśmy zesłani na ten świat, aby móc właśnie wybrać pomiędzy dobrem i złem. Bóg stworzył nam zło jako alternatywę. Aby dać nam wolność w postaci możliwości odrzucenia Go.
A może było jeszcze inaczej...? Może opowieść o Adamie i Ewie to opowieść o każdym z nas. Wszyscy byliśmy już kiedyś w raju i nie znaliśmy zła, ale zechcieliśmy wyjść z tego pokoju, w którym Bóg nas przetrzymywał.
Myślę, że nie tylko te dwie opcje, które przedstawiłeś są możliwe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika