1

@Faro A na nowych zasadach nie ma stykowych sytuacji?

14

Oczywiście powtórka z linią za 20 minut albo więcej.

5

Znowu wyrysują linię gdzie będą zgadywać gdzie kończy się bark, a zaczyna ręka.

0

@semafor Za dwugłowy lewej nogi się trzymał.

0

Nad nami wisi jakaś klątwa.

3

Jakie kalectwo Kounde i później Olmo. TRA-GE-DIA!

2

No nie mamy szczęścia, że tak powiem.

0

Jutgla nasz chłop!

4

Refcam to złoto, ale i tak wolałbym, żeby prędzej wprowadzili Goal Line Technology

1

@Zoker Jak przegramy to "tylko" 6.

4

@MichalZZZ Bez zawahania - nie.

0

@Czyhrynski No ale on nie twierdzi, że to się nie wyklucza. On tylko precyzuje swoją intencję, żeby nikt mu nie zarzucał, że jest prorosyjski.

@Ptasior Serio nie rozumiecie? On chce powrotu Rosji do sportu ze względu na ludzi-sportowców, a nie ze względu na to, że... nie wiem... lubi Rosję jako państwo. Nie ma braku logiki w jego wypowiedzi.

0

Włączam Real...

1

@Frimpong 1. Czy to prawda?
2. Cieszysz się?

0

@Laminedependencia Pod skrzydłami Arbeloi dostrzegł poprawę? Proszę niech on będzie prezesem Realu na zawsze!

2

@Kgorecki2500 Nie no, bez jaj, że to już rok minął...

3

Szkoda klawiatury na ten bełkot

1

@Kgorecki2500 Zgadzam się, węgierskie bardzo ładne

7

@Kgorecki2500 Przesadzone, za dużo tego. Tak nasrane za przeproszeniem. Jak już to albo godło albo flaga, a nie to i to. I na pewno nie ma niebieskim tle.

23

Idealnie powiedział. Też swoje zmarnowaliśmy i popełnialiśmy błędy, ale to nie znaczy, że należy przemilczeć "dziwne decyzje sędziego" - jak to określił Garcia.

5

@Cochise Nie jestem zwolennikiem mówienia "kiedyś to były czasy, a teraz to nie ma czasów", ale coś w tym jest. Przede wszystkim to o czym piszesz uczyło samodzielności i radzenia sobie w życiu. Czy są lepsze metody? Moim zdaniem do dzisiaj nikt nie wymyślił nic mniej "patologicznego", ale tak skutecznego.

0

Na końcu takich artykułów powinien być przypis, że tutaj regulamin nie obowiązuje.

1

@AlexDark00 Ten sam Marc Guiu, który przegrywa rywalizację z Delapem, który to z kolei w tym sezonie strzelił 2 gole w 35 meczach?

1

@Safrani @turhiay No to spoko, popieram.

6

@draxidox Nie chcę wyjść na obrońcę korporacji, ale czy wejście takiego wymogu już w lutym 2027 to nie jest trochę zbyt wcześnie? Producenci pewnie mają już przygotowane projekty smartfonów, które wówczas planują sprzedawać... No chyba, że im to było wiadome już od dawna, a teraz tylko to UE ogłosiła publicznie.

4

@michaleu Potwierdzam, piękne obrazki.

0

@mmaciass Sytuacja z Gerardem Martinem jest o tyle inna, że ani Musso ani Carvajal nawet nie dotknęli piłki. Natomiast porównując Musso i Carvajala to faktycznie sytuacje bliźniacze i w obu powinien być rzut karny.

2

@Szenszej To jakby chcieć to może dałoby się doszukać jakiegoś kopnięcia kolanem w udo czy coś (6-7 sekunda).

2

@Kamiloza91 Nudne to by było jakby Arsenal od 7. kolejki utrzymał pierwszą pozycję w tabeli. A taka mijanka w końcówce byłaby ciekawa :D

0

@FcPortoFan1999 To w takim razie i tak nie tak dużo jak zmarnował Real Madryt w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?