2

@pax Tak jak w PK, gdzie już zabrakło tchu na 4. bramkę.

2

@turhiay Nie ma takiej minuty meczu ani takiego wyniku przy którym przestanę dzisiaj wierzyć.

0

@clyde Ładnie, ładnie. W każdym razie życzę przegranych pieniędzy.

0

@clyde Tylko nie przesraj na głupoty. Pięć dych piechotą nie chodzi.

57

Jak to nie jest druga żółta? Ewidentny faul taktyczny!
Aha! Czyli od teraz można grać w siatkówkę we własnym polu karnym. Ok.
No i kiedy ta powtórka niby spalonego Fermina? Znowu przesuwają zawodników?
Ale ciasteczko Yamala! Ferran ty pało! Jak można nie trafić do pustej z 5 metrów!!!

Wybaczcie, zacząłem przedmeczową rozgrzewkę.

33

Prawie rok temu odrobiliśmy stratę 2:0 mając do dyspozycji nie całe 90, a zaledwie 45 minut na San Siro. I to nie z jakimś 3. zespołem ligi hiszpańskiej, a z liderem Serie A. To że to później zaprzepaściliśmy to już inna historia, ale odrobić się udało. To czemu dzisiaj ma się nie udać?!

A jak ktoś chce tutaj mi odpowiadać, że teraz nie mamy Raphinhi i jesteśmy w gorszej formie, to niech zamilknie i nie psuje mi pozytywnego nastawienia przed meczem xD

3

@FcPortoFan1999 Ja się na niczym nie znam.

8

@Hosh Cicho, zaklęcia rzucam.

12

Dzisiaj odpadamy i to jest niestety bardziej niż pewne. Nie mamy szans wygrać różnicą 2 lub więcej bramek z potężnym Atletico. Skupmy się na lidze i kończmy już ten sezon...

7

@PIWOSZ89 Ponieważ wiersze trzeba interpretować, a teksty typu "walić materace" to fakty podane na tacy.

7

@gaucho104 Nie interesują mnie osoby trzecie.

3

@MessiForeverTheBest Ale on wie, że aby wyjść na prowadzenie 1-0 to przydałoby się oddać jakiś celny strzał?

6

@FcPortoFan1999 Tylko? To nie Ekstraklasa Oski.

4

@Bilon87 La Rambla teraz: Atletico to nie przeciwnik, będzie łatwy awans!
La Rambla w 60. minucie: Co za frajerstwo, tak grając nie mamy co myśleć o trofeach. Ligę też przerżniemy.
La Rambla w 97. minucie: Jeszcze tylko ten słabiutki Arsenal i finał z jakimiś patałachami z Paryża lub Monachium!

10

@NeroTFP1 Indywidualne podejście. Jak ktoś potrzebuje i nigdy nie robi problemów, to czemu nie? Jak ktoś raz czy dwa pożyczy i trzeba się upominać i denerwować, to niech następnym razem szuka pomocy gdzie indziej.

5

@hyzar Taki jest sport. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Po każdej porażce można by napisać, że sami sobie utrudnili.

3

@Lanosss Ech, ten Martin to ostatnio słaby. Wolałbym zdecydowanie Erica Garcie zamiast niego.

6

@Fido66 Brać wolne. Mam nadzieję, że pomogłem

2

5

@turhiay Tak, tak... 90 minut na Bernabeu to bardzo długo... Yyy... znaczy na Allianz Arena.

40

Jaki skromny. Nie przejmuj się, Lamine. Cholo zapewni Ci pojedynki 1vs4, ale dla Ciebie to żaden problem, bo jesteś potworem i zjadasz jutro ten autobus.

2

@Gibbon_FCB Topowy z nazwy i kadry jaką posiada. I na tym się ich "topowość" kończy.

1

@Huck Dokładnie, wystarczy obie połowy meczu potraktować jako 2 osobne mecze, które trzeba wygrać. Jeśli wygramy obie połowy, to mamy co najmniej dogrywkę. Izi.

2

@Aragorn33 Ponieważ uważam, że wina spoczywa w 100% na agresorach, a nie na ofierze. Gość najpierw oddał strzał ostrzegawczy, więc to już świadczy, że chciał uniknąć postrzelenia napastników. Oni jednak nie zareagowali, więc zrobiło się zbyt niebezpiecznie i trzeba było bardzo szybko reagować - nie było czasu na kalkulacje. W takiej sytuacji ofiara powinna mieć prawo do możliwie najbardziej skutecznej metody obrony, czyli do strzelania gdziekolwiek byle trafić. Nie może być tak, że prawo wymaga od kogoś, by ryzykował, że spudłuje. Nawet jeśli posiada umiejętności to sytuacji zagrożenia życia, dużego stresu jakie mają one znaczenie?

1

@Kubsoleon Zdecydowanie Rashford.

0

@Aragorn33 "Pewnie decydujące znaczenie będzie miało to gdzie trafił i czy przy jego umiejętnościach te strzały śmiertelne zostały oddane celowo."

Jeśli masz rację to jest to chore

2

@konajoncek Kiedy Barcelona potężnego Hansiego Flicka spuściła głowy?

4

Czy Ekstraklasa to najbardziej wyrównana liga świata, a tym samym najciekawsza liga świata - według logiki pana Leszka Orłowskiego?

2. i 17. drużynę w tabeli dzieli zaledwie 11 punktów. Dla porównania w La Liga między 1. i 2. drużyną jest 9 punktów różnicy.

3

@Solenya Raczej nie odważyłbym się nazwać Days Gone sandboxem. Gra całkiem udana. Mi grało się dość przyjemnie, choć bez rewelacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?