Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczeście go wywalaja
0
NIE zdobył bramki
4
Od poziomu waszych komentarzy aż strona mi się zawiesza. Za duza ( :D ) inteligencja
1
Wywalcie Pedro nawet nikogo nie wstawiajcie ale za wszelka cenę won z nim.
0
1:0 ale w dupe
6
Usuń konto baranie
2
Pedro za darmo do Legii oddać. TYLKO żeby Vrdoljaka nam za 100mln nie wcisneli.
0
po 1 połowie nawet. 11 lat psita ma
0
A Sancheza sprzedali...
5
USUŃ KONTO BARANIE
0
Faulowali go i nie wstawał.
0
Montoya uraz?
2
Zal mi was gimbusy. Żałosne komentarze. Admini powinni was banować za idiotyczne opinie i bezsensowne wywody. Spać idioci.
4
Nie komentuje tego.
1
mineły 2 minuty. Wczesnie na wnioski :)
1
Dobrze, że jest Adama. Polecam go obserwować.
0
Taaa. Żart
5
Już teraz jest razem z Pique podstawą obrony. Bez wątpienia jest przyszłym liderem defensywy i trzeba w niego inwestować wszystko co się da!
1
Jednoczesna praca jak i dobryt humor płynący ze szcześcia jest idealnym systemem rozwoju sportowego.
5
OBY :)
0
Nie o tym. Nie słyszałem o tym.
0
Można by spróbować Ustawienie 4-2-3-1 z Sergio i Msche na ŚPD. Obaj stworzą najlepszą parę ŚPD na świecie tworząc z obrońcami zaporę nie do rozklepania, bez klasycznego środkowego pomocnika np. Xavi. Na szpicy zagra Suarez. Messi ŚPO/ŚN, Ney z konieczności prawa i Iniesta lewa. To jest tylko moja opcja zaskoczenia rywali np. broniąc przewagi w dwumeczu z silnym rywalem.
0
To zaszczyt, ale ja liczę, że najważniejszym tego efektem będzie motywacja, odwaga i odpowiedzialność godna Puyola, bo takiego jak on już nie będzie. Od teraz nr. 5 będzie kojarzony tylko z Puyolem i jest zarezerwowana dla liderów mentalnych i kapitanów zespołu podobnie jak 10 z Messim i Ronim. Busquets reż ma bardzo odpowiedzialną rolę i ten numer mu się należy, czego życzy sobie i nakazuje sama legenda tego numeru. Niestety rola ŚPD jest chyba najważniejsza na boisku, gdyż zapewnia płynność i stabilność gry na całym boisku i jednocześnie chyba najodpowiedzialniejsza, gdyż gra on w potrzebie w obronie ale i podłącza się do ataku. Taki zawodnik musi być niespotykanie inteligentny. Dodatkowo ta rola jest najbardziej niewdzięczną, bo jak idzie to się nic nie mówi, a gdy zawodzi to niesłusznie najgorsza ocena w meczu i obarczanie winą za niedyspozycje kolegów. Busquets na 110% jeden z lepszych ale i najbardziej niedoceniany przez kibiców postać. Dosłownie kilka razy nie podołał presji i nerwom choćby legendarną symulką, ale jest wielkim, ale niemym bohaterem sukcesów ostatnich lat.
0
To poważna kontuzja. Jeżeli będzie gotowy na 99% to ława. Niech wraca gotowy na pełne 100%, żeby nie było powikłań. Lepiej niech poczeka cierpliwie, aż nie będzie nawet śladu po kontuzji. W tamtym sezonie miał trochę pecha z kontuzjami przez co miał problem ustabilizować formę i widzieliśmy zaledwie chwilowe przebłyski najwyższej formy. Oby ten sezon okazał się łaskawszy, dopisała forma i były tytuły klubowe i indywidualne. Nie mogę się doczekać pierwszej kolejki :)
12
"może Dongou" - Dongou to razem z Adama najlepsze napadziory. Dobrze byłoby Dongou wypożyczyć do Anglii. Chłopak silny jak tur nauczyłby się silnej gry i wrócił do nas. Potrzebujemy takiego silnego i odważnego napastnika.
0
Niech odejdzie. Był motorem napędowym i jednym z najważniejszych ludzi sukcesu, ale już nie ten wiek i nie te możliwości. Powodzenia w nowym klubie.
1
Żal mi ciebie. Bartra był najlepszym obrońcą w zespole podsumowywując cały sezon. Chyba ze 2 lub 3 razy miał najwyższą notę w zespole. Złośliwi pamiętają mu tylko to obiegniecie Bejla choć w tym samym meczu zdobył jedyną Bramkę i wyrównał na 1:1 gdy Real zaczynał być pewien wygranej. Miał w tedy też notę meczu. Na koniec nie miał juz siły go dogonić, ale co zrobił BAle to coś niesamowitego. Chyba tylko Bolt by go przegonił.
0
Gdzieś był artykuł (może 2 tygodnie temu ale był na 100%), że Pique cały czas dość intensywnie trenuje pomimo wolnego czasu budując formę na sezon. nie miejmy wątpliwośći, że się stara i mu zależy, ale wiadomo jak to bywa. Chcieć nie znaczy móc.
12
Niech się nie spieszy. Nic się nie stanie jak opusci pierwsze 2-3 mecze. najważniejsze jest to, by wyzdrowiał w 100% i żeby później nie było żadnych komplikacji.
1
Może na konsoli a o PC mowy nie było czyli lepiej nie ryzykować.