0

Przyda się gracz, który potrafi szybko wyprowadzić piłkę z obrębu pola karnego i uruchamiać kontry!

0

Jeżeli ewentualnie kupić ŚO to jakiś 17-letni talent do Barcy B

1

Mamy Bartrę, Pique, DOjdzie Luiz i przydał by się jeszcze jeden młody talent. Może warto dać kredyt zaufania młodziutkiemu Bagnackowi żeby był 4 ŚO i wystawiać go na ogórki?

0

Lepiej grać w 10 niz w 11 z Alvesem. Czyli lepiej grać w 10 czy w 11 z Montoyą?

0

Brak rytmu meczowego.

9

Przede wszystkim Montoya za Alvesa! Cesc nie zagra w obawie o kartkę.

0

Ale starym prykom się nie chce a młodzież by zrobiła w tym meczu pod 20 km przebiegu :)

0

Boją się, że młodzi nie udźwigną presji i nie mają jaj posadzić m.in. Iniesty, Messiego, Xaviego czy Alvesa na ławce.

0

Cesc na zmianę wchodzi z impetem i przytupem a od 1 minuty gra piach.

0

Montoya za Alvesa i jedziemy.

0

Jeszcze dodam, że jedyna osobą, która potrafi wzbudzić respekt w szatni Barcelony jest Guardiola

0

Uważam, że Barcelona potrzebuje trenera, który jest przede wszystkim świetnym motywatorem a strategiem dopiero w drugiej kolejności. Sukcesy ostatnich lat po prostu sprawiły, że im się nie chce i spowodowało to, że zespół siadł na laurach. Dowodem tego jest to, że w trudnych meczach widać było tylko wysiłek np. Neymara, który jest głodny tego, czym nasycony jest zespół i nonszalancki spacerek Messiego, który już jest królem futbolu. Cała drużyna potrzebuje nowego systemu motywacji. Po prostu musi im się chcieć. Obecny sezon prawdopodobnie bez żadnego trofeum spowoduję, że zespół spadnie z piedestału na podłogę i piłkarze znowu zechcą wrócić na swoje miejsce w europejskiej piłce. Oby tak było

1

Sukcesów w przyszłym klubie ( wiadomo, że odejdzie). Dzięki za wszystko. "Sukcesy Alvesa w Barcelonie" mówią same za siebie.

0

Na bank nie.

0

co to athletico?

0

fart życia

1

Piękne słowa komentatora o Alvesu: "Ja tez już nie mogę patrzeć na jego centry"

10

Oby jak najszybciej rozpacz syna i całej rodziny zmieniła się w dumę.

0

NIestety można. Cesc i Roberto

0

Nie mówiąc o składzie to na pewno będzie smutny mecz. Z pewnością najsmutniejsza minuta ciszy od długiego czasu, jeżeli strzelimy gola to skromna i cicha celebracja dla Tito. Jeżeli rywale strzelą nam gola to też nie będą go hucznie celebrować. Liczę też, na taktowne zachowanie kibiców gospodarzy. Liczę, że znajdzie się miejsce na wzruszające momenty. 3 punkty dla Tito to chyba oczywistość

0

No i o to chodzi. Powinien bliżej zaznajomić się z ławką

0

NIe popadaj ze skrajności w skrajność. Może kilka razy posadzić go na ławce i dać snickersa to się ogarnie z forma i psychiką.

0

Jeżeli Alves rzeczywiście chce dla Barcy dobrze to powinien sam zasugerować Martino, żeby dawał więcej szans Montoyi, a sam oszczędzał się na najważniejsze mecze. WIdać, że chce ale już nie może.

0

Na treningu ciężko sfaulować Alvesa

0

Co do zarządu to nie mam pytań. Nie ma żadnego kontaktu ani nic. Kpina. umią tylko banowac i nie ma odzewu na maile.

0

Jeżeli chodzi o negocjacje zarobków to jest twardy jak skała. Pamiętam jak spekulował, że grałby za darmo. 18 mln. za sezon to mu za mało. Kasa go zepsuła.

0

Jak będzie grał ALves to nie oglądam tego

1

Montoya za Alvesa i Pedro za Cesca

2

Brak słów... Łzy w oczach... Dałeś nam wszystko co mogłeś. Możesz być spokojny. Wspaniały człowiek. Mam 20 lat , nie wiem jak bym mógł spojrzeć na jego dzieci.

0

Zamiast pokazywać mecze to pokazują rowerki, które nikogo nie obchodzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?