Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro Pedrito dzisiaj mus strzelić gola
0
wreszcie pedro
0
teraz Grać na pepe i na bank drugie czerwo
0
Mam zawał serca
0
Moje serce!!!
0
Ojciec zmiany!
0
Na boisko Sanchez i Pedro. Liczą się 3 punkty czas grać vabank
0
Srejl
0
ide do monopolowego
0
OOOOO JJJJJEJJJUUUUUUUUUUUU
0
nigdzie nie odbiera transmisja wszystko jest przeciażone więc prosze nie zaśmiecajcie tekstami typu "dajcie link"
0
CIota
0
transmisja na futbolhd.pl stoi w miejscu :(
0
nie moge nogdzie oglądać nie wiem co sie dzieje, wiem tylko że 7 min iniesta
0
wszystkie transmisje są przeciążone. Trudno :(
0
nie obejrzymy meczu wszystko przeciazone :(
0
dajcie link pez podawania nr telefonu
0
dajcie link do transmisji
0
Masz rację. Ja też nie chciałem bratobójczych pojedynków.
0
Lubię tego trenera głownie za tego typu wypowiedzi.
0
Racja, ale to jest zmiennik. Potrzebujemy na tą pozycję zawodnika ukształtowanego i wyższej klasy.
0
Z tego trio Montoya gra najmniej, a Bartra gra niemal tyle samo co Pique i Masche.
0
Dobra wiadomość ale podobnie jak w przypadku Bartry klauzula jest niska. W tym przypadku powinna wynosić 25-28.
0
Serio. Arsenal w 17 minucie gra w dziesieciu i przegrywa 0-3. Współczuje im.
0
Mam nadzieję, że Valdes zakłada, że to jego ostatni klasyk na Bernabeu i postanowił uczcić to czystym kontem.
0
Gra bardzo zachowawczo. Wiem, że to kapitan nie podwarzam jego pozycji ale w tym meczu powinien zagrać i chce żeby zagrał, ale z ławki.
0
Lebedziński niech se idzie na strone realu gadać a nie tutaj prowokuje
0
Ewentualnie jeżeli chodzi o atak to przestawić ich tak:
Messi - Neymar - Pedro
0
Ja chce tak:
Valdes
Alves - Pique - Masche - Alba
Busquets
Cesc - Iniesta
Pedro - Messi - Neymar
Sanchez i Xavi na druga połowę
0
Nie no przesadził, ale co do tego kto z nich jest lepszy dyskusji nie ma ale to nie powód żeby żelka od razu upokarzać :) Pierwszy jest Messi, za nim puste miejsce, a za pustym miejscem Ronaldo. Tak to wygląda.