0

Pedro Pedrito dzisiaj mus strzelić gola

0

wreszcie pedro

0

teraz Grać na pepe i na bank drugie czerwo

0

Mam zawał serca

0

Moje serce!!!

0

Ojciec zmiany!

0

Na boisko Sanchez i Pedro. Liczą się 3 punkty czas grać vabank

0

Srejl

0

ide do monopolowego

0

OOOOO JJJJJEJJJUUUUUUUUUUUU

0

nigdzie nie odbiera transmisja wszystko jest przeciażone więc prosze nie zaśmiecajcie tekstami typu "dajcie link"

0

CIota

0

transmisja na futbolhd.pl stoi w miejscu :(

0

nie moge nogdzie oglądać nie wiem co sie dzieje, wiem tylko że 7 min iniesta

0

wszystkie transmisje są przeciążone. Trudno :(

0

nie obejrzymy meczu wszystko przeciazone :(

0

dajcie link pez podawania nr telefonu

0

dajcie link do transmisji

0

Masz rację. Ja też nie chciałem bratobójczych pojedynków.

0

Lubię tego trenera głownie za tego typu wypowiedzi.

0

Racja, ale to jest zmiennik. Potrzebujemy na tą pozycję zawodnika ukształtowanego i wyższej klasy.

0

Z tego trio Montoya gra najmniej, a Bartra gra niemal tyle samo co Pique i Masche.

0

Dobra wiadomość ale podobnie jak w przypadku Bartry klauzula jest niska. W tym przypadku powinna wynosić 25-28.

0

Serio. Arsenal w 17 minucie gra w dziesieciu i przegrywa 0-3. Współczuje im.

0

Mam nadzieję, że Valdes zakłada, że to jego ostatni klasyk na Bernabeu i postanowił uczcić to czystym kontem.

0

Gra bardzo zachowawczo. Wiem, że to kapitan nie podwarzam jego pozycji ale w tym meczu powinien zagrać i chce żeby zagrał, ale z ławki.

0

Lebedziński niech se idzie na strone realu gadać a nie tutaj prowokuje

0

Ewentualnie jeżeli chodzi o atak to przestawić ich tak:
Messi - Neymar - Pedro

0

Ja chce tak:
Valdes
Alves - Pique - Masche - Alba
Busquets
Cesc - Iniesta
Pedro - Messi - Neymar

Sanchez i Xavi na druga połowę

0

Nie no przesadził, ale co do tego kto z nich jest lepszy dyskusji nie ma ale to nie powód żeby żelka od razu upokarzać :) Pierwszy jest Messi, za nim puste miejsce, a za pustym miejscem Ronaldo. Tak to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?