Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol MUSI pojechać. Zasłużył na to całą karierą, która była chyba w na podium najpiękniejszych i najwzruszających karier piłkarskich (według mnie jest nr 1). To żywa legenda. Jeżeli nie będzie w stanie dorównać fizycznie to chociaż dać mu ostatnie kilka minut w reprezentacji na największej imprezie piłkarskiej świata, po czym ogłosi reprezentacyjne zakończenie kariery. Aż łza mi się w oku zakręciła. Tak by się chciało, żeby jeszcze mógł grać aż gniew ogarnia. Możemy tylko podziwiać i wzruszać sie jego ostatnimi występami. Taka kariera to marzenie najlepszych na świecie.
0
Profesjonalna decyzja. Po takim meczu na pewno organizm jest zakwaszony i musi przynajmniej jeden dzień odpocząć by się zregenerować. W sporcie czas na odpoczynek jest bardzo ważny. Jutro jeszcze minimalnie lżejszy trening z myślą o wyjeździe. Czuje, że przełamiemy naszą niemoc i La Romareda dla gospodarzy będzie smutna.
Wg mnie taki skład będzie najlepszy:
Valdes
Montoya-Bartra-Puyol-Adriano
Song
Xavi-Fabregas
Pedro-Messi-Neymar
0
Kompleks Barcy. On już nie przestanie się wpier***** w nasze sprawy chyba że go zamkną w końcu do wariatkowa.
0
Według ciebie karny i czerwień było nie słuszne?
0
Człowieku jak mogło by nie być karnego. Wślizg z tył na nogi. Jest też zasada jeżeli faul ZACZYNA SIĘ PRZED POLEM KARNYM A KOŃCZY W POLU KARNYM to dyktuje się jedenastkę. Tak było tu. Wślizg przed linią a Messi leciał i upadał w polu karnym. Tyle w temacie.
0
Niech idzie z Mou na kawę. Tylko on trzyma taki poziom. na serio to jestem zaskoczony jego wypowiedzią i myślałem, że ma więcej honoru.
0
Muł ma lekko mówiąc nierówno pod kopułą. Ma swój świat i nikogo normalnego nie obchodzi co on tam ględzi. Zachowuje się jak wredna i chora psychicznie teściowa. Uważam, że redakcja tej strony nie powinna zamieszczać tutaj wypowiedzi tego psychola bo to tylko wywołuje zbędne zamieszanie i psuje nasze nastroje po szalenie ważnej wygranej. Nie chodzi mi o ten artykuł bo to tylko fragment kafitalnej i kulturalnej riposty ale o ten:http: //www.fcbarca.com/54071-mourinho-to-najgorsza-barca-od-wielu-wielu-lat.html Niech go ktoś wyleczy z kompleksu Barcelony bo jeszcze targnie się na życie i powiesi na szaliku Barcy :)
0
Nie mam nic przeciwko
0
A co miał powiedziec? Barca naz rozjechała i nie mieliśmy nic do powiedzenia?
0
Dzięki, taka gra nie będzie efektowna ale skuteczna.
0
Racją jest to, że Barca nie miała ochoty grać. Była w gazie grała przeciw 10 i zamiast dobić rywala to zmotywowali go na rewanż
0
Bez komentarza...
0
Na Camp Nou pozostaje wystawić najsilniejszą jedenastkę i "przeklepać" ich przez 90 minut próbując bez ryzyka coś im strzelić. Myślę, że powinien zagrać Song razem z Busquetsem. Najważniejsza będzie kontrola środka pola, rozważne prowadzenie gry i szybkie kasowanie ataków przed polem karnym. City na 200% będzie groźniejsze niż dzisiaj i nasza zaliczka pozornie nie jest wielka. Wystarczy, że szybko strzelą bramkę i nie mając czego bronić rzucą się na nas z Aguero na czele którego na szczęście dzisiaj nie było. Kluczowe mogą być pierwsze minuty w których musimy ułożyć sobie rywala i odebrać im chęć do walki naszą tiki-taką. Liczyć się będzie każda minuta posiadania piłki, żeby ich zmordować fizycznie, bo na bank zagrają jak szaleni przy odbiorze. Utrzymać tą przewagę może być zdecydowanie trudniej, niż to jak ją wypracowaliśmy. Dlatego, trzeba postawić na 2 defensywnych pomocników. Song mógłby się trochę podłączać do ataków a Sergiego powinna interesować jedynie obrona i rozdzielanie piłek.
0
Bana na pewno nie dostaniesz ale uciszenie na 2 dni prawdopodobne. Miałem podobnie jak TVP Sport pusciło mecz od 10 minuity a tu się na nich wyżyłem :)
0
brawo ale straszliwie ryzykował
0
teraz zachować spokój
0
jeszcze wolnego brakowało
0
Dzięki, dobre i to!
0
dajcie link do transmisji. futbolhd nie działa
0
Pod warunkiem, że Masche nie zagra
0
Moim zdaniem zagraqnie autobusem dla takiej drużyny jak City to jest upokorzenie
0
Byłem za tym, by na środku obrony zagrał Pique z Mache, ale jeżeli uraz nie pozwoli mu zagrać na 100% to powinien wystąpić Bartra. Boki obrony powinni uzupełnic moim zdaniem Alves i Adriano (Alba jest za słaby fizycznie a Montoya jest zbyt statyczny i gra słabiej w ataku. W dodatku Adriano ma niesamowite uderzenie z dystansu a z City to może być zbawienie). W pomocy Song(wychował się w Anglii tak jak w dużej mierze Fabregas), Fabregas, Iniesta, W ataku Messi, Pedro, Alexis i w okolicach 50-60 minuty Neymar za Pedro/Alexisa w zależności kto zagra słabiej. Pomimo pięknej bramki Neymar jeszcze dobrze nie czuł gry i na pewno nie jest w stanie zagrać 90 minut a na już podmęczoną obronę City będzie idealny. Reszta zmian będzie zależna od sytuacji na boisku. Uważam, że bramkowy remis to minimum tego, co powinniśmy ugrać, ale mam nadzieję na skromne 2:1, bo jak Na Camp Nou zaczniemy mecz chociaż z 1 bramkową zaliczką to City musi liczyć jeszcze nie na cud ale na niesamowite szczęście.
0
Byłęm za tym, by na środku obrony zagrał Pique z Mache, ale jeżeli uraz nie pozwoli mu zagrać na 100% to powinien wystapić Bartra. Boki obrony powinni uzupełnic moim zdaniem Alves i Adriano (Alba jest za słaby fizycznie a Montoya jest zbyt statyczny i gra słabiej w ataku. W dodatku Adriano ma niewsamowite uderzenie z dystansu a z City to może być zbawienie). W pomocy Song(wychował się w Anglii tak jak w dużej mierze Fabregas), Fabregas, Iniesta, W ataku Messi, Pedro, Alexis i w okolicach 50-60 minuty Neymar za Pedro/Alexisa w zależności kto zagra słabiej. Pomimo pięknej bramki Neymar jeszcze dobrze nie czuł gry i na pewno nie jest w stanie zagrać 90 minut a na już podmnęczoną obronę City będzie idealny. Reszta zmian będzie zależna od sytuacji na boisku. Uważam, że bramkowy remis to minimum tego, co powinniśmy ugrać, ale mam nadzieję na skromne 2:1, bo jak Na Camp Nou zaczniemy mecz chociaż z 1 bramkową zaliczką to City musi liczyć jeszcze nie na cud ale na niesamowite szczęście.
0
Uważam, że Song powinien zagrać. Lepszy jest bez wątpienia Busi ale za bardzo nie ma formy więc lepiej postawić na Alexa.
0
Mascherano ma duże doświadczenie w Anglii i zagra na 100% z Pique
0
Zbyszek Bródka na 1500m Łyżwiarstwo szybkie!
0
Penie by sobie nie radził:) (z całym szacunkiem dla Pique)
0
To jednak miesięczna kontuzja. Z City zagra na 100% ale nie wiadomo czy od 1 minuty, zadecyduje o tym mecz z Rayo, forma Pedro, Alexisa i dyspozycja Neymara. Mecz z City wymaga 110% formy każdego zawodnika. Liczę jednak, że Neymar rzeczywiście będzie w stanie zagrać od 1 minuty i zrobi to z pokrywanymi w nim nadziejami.
0
W reszcie wraca. Oczywiście na Rayo nie ma mowy na występ od 1 minuty ale obowiązkowo musi wyjść na 20-30 minut.
0
Bayern wygrał LM więc teraz oni mają falę sezonowców