Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zszedł bo dostał urazu
0
Moim i nie tylko moim zdaniem trzeba Messiemu skończyć monopol na wszystko. Są tez inni.
0
Grają dobrze. Jak wróci Messi i jeszcze podniesie poziom gry to może w końcu uda się przezwyciężyć zadyszkę która od paru sezonów nęka nas w pierwszych miesiącach roku. Jak uda się wyeliminować City to może będzie to woda na młyn na wygranie Ligi, LM i Copa Del Rey ( na dzień dzisiejszy oczywiście jest to realne poza ewentualnym pokonaniem Bayernu pod wodzą Guardioli )
0
Mamy Messiego, Alexisa, Tello(uczy się i stara co widać), Pedro, Ville, i Cuenke (na razie kontuzjowany).
Po za tym na ataku bez problemu jest w stanie grać Cesc i Iniesta. Juz teraz jest ból głowy kogo wystawić bo każdy u boku Messiego odwala równie profesjonalną robotę i każdy kto usiądzie na ławce ma słuszny powód do zdenerwowania. Jak dojdzie Neymar to chyba bedą zapałki ciągnąć kto zagra :) Ale mówiąc poważnie po co on nam?
0
To będzie wejście smoka!
0
No tak np. do Valenci
0
No nie chciał bym zobaczyc jak go bierze bark w bark Richards z Man City
0
Dodam jeszcze ze angielska liga nie jest dla niego. To jest zawodnich techniczny a nie siłowy.
0
Nie dla psa kiełbasa :) Szkoda oddać niezwykle utalentowanego zawodnika. Lubię oglądać grę tego zawodnika i będzie nam go bardzo brakowało. Jest bardzo dobrym zmiennikiem po 70 minucie kiedy obrona jest już zmęczona a on sobie drybluje po skrzydle dodatkowo ich mecząc i rozciągając luki w ich defensywie (lub autobusie).
0
Pique musi grać z Chelsea. Ma wzrost i będzie walczył na stałych fragmentach i z niesamowitą szybkością wyprowadza piłkę. Jego nieobecność osobiście potraktuję jako sensację tym bardziej że nie ma wzmianki o najmniejszym urazie.
0
pplos no z tym Lewandowskim to dowaliłeś :) To nie ta liga
0
Ostatnio przeraża mnie gra Barcelony. Niby grają ci sami i tym samym stylem ale brakuje tego naszego przyspieszenia. Jeżeli we wtorek nie zagramy na 100% naszych możliwości to odpadniemy. Osobiście uważam, że mecz z Chelsea będzie trudniejszy niż wczorajszy z Realem. Barca jest podłamana bo (powiedzmy sobie szczerze) przegrała ligę i musi ostro nakopać Chelsea. Pierwszy raz od kilku lat uważam że żadna z drużyn nie jest faworytem i może być 5:0 dla każdej z drużyn.
0
Jeżeli on w tak młodym wieku bije te rekordy to strach myśleć jak on je wyśrubuje :) Jest o wiele lepszy od Pele (gdyby grał w tak silnej lidze zdobyłby o połowę mniej bramek)
0
Uważam, że Guardiola nadal powinien być trenerem. On nadał Barcelonie nowy tor. Wprowadził juniorów i doprowadził taktykę do perfekcji. Marzy mi się, aby po zakończeniu piłkarskiej kariery Puyol bezpośrednio po odejściu Guardioli został trenerem i to na bardzo bardzo długie lata. Chyba nikt nie ma wątpliwości że on na to zasłużył.
0
Pique ma racje. Trzeba się skupić na Lidze mistrzów. Chowajmy nadzieję, ale trzeba przyznać, że sytuacja jest beznadziejna (była już przed porażką z Osasuną). Moim zdaniem trzeba całe siły przeznaczyć na Ligę Mistrzów. Jak ktoś ma ochotę mnie zminusować to niech przeanalizuje sytuacje w tabeli. Wygramy Copa Del Rey i Ligę Mistrzów. My zjemy tort a Realowi zostawimy okruszki :)
0
Wielki człowiek małe słowa.
0
Jestem zszokowany brakiem Puyola.
0
Ja tez bym chciał z nimi potrenować :)
0
Zgadzam się z nim. Tez uważam, że Neymar jest jak gorące bułeczki i należy się pospieszyć. Ale z drugiej strony też mamy całkiem niezłe zaplecze. Tak sobie myślę czy nie opłacało by się sprzedać Cuenke za Neymara.
0
Jeszcze dodam, że nie zaczynamy zdania od " I ". To błąd ucznia szkoły podstawowej. Poza tym artykuł świetny.
0
Wypraszam sobie ten nagłówek! Czuję się obrażony. Prędzej zapomnę którędy do WC niż o Villi tak samo jak większość fanów.
0
Nie Niemiecki tylko TURECKI pomocnik a poza tym ich gra kleiła się tylko podczas pierwszej minuty. Dla Barcelony jesteście zwykłym dostarczycielem punktów. Przypadek to porażka z Getafe (0:1) ale strzelić 3 bramki i wygrać 3:1 nie jest przypadkiem tylko wyraźną dominacją. Ozilku jeżeli szukasz w tym meczu farta to obejrzyj 1 minutę spotkania.
0
On nie może odejść - to zbyt duży talent.
0
Szkoda że znowu kontuzja. Mam nadzieję że to już koniec jego pecha.
0
Szkoda że go nie było. Podejrzewam, że razem z nim była by co najmniej manita.
0
Co do Neymara pasuje mu koszulka Barcelony :) Chciałbym go prędko zobaczyć obok Messiego i Sacheza.
0
Oczywiście dołączam się do pozdrowień i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Villa ostatnio prezentował słabą formę. Obawiam się, że po wyleczeniu tej koszmarnej kontuzji będzie grał jeszcze słabiej. Miałem nadzieje że to tylko jakiś chwilowy dołek, ale ta kontuzja nie pozwoli odpowiedzieć na moje pytanie. Mam nadzieję ,że ta kontuzja pozwoli Rafinhi, Cuence lub innemu talentowi pokazać się z dobrej strony i wywalczyć stałe miejsce w składzie A. Być może któryś z nich na tym skorzysta i rozwinie się kolejny światowej klasy napastnik. Może jednak Pep postanowi kupić jakiegoś innego napastnika? Najbliższe tygodnie będą bardzo ciekawe.
0
Barcelona nauczyła go pokory :)
0
Bałem się, że Alexis nie udźwignie presji ale w ocenie za mecz powinien dostać co najmniej 9. Strzelił bramkę i grał jak stary zawodnik - spokojnie i skutecznie. Jak na debiut w derby grając w tak trudnym (od 1 minuty) meczu i strzelił gola na wyrównanie bez mrugnięcia okiem świadczy że powinien zagościć w pierwszym składzie obok Messiego. We wcześniejszych meczach pokazywał dobrą grę ale w tym meczu udowodnił swoja klasę.