Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja
0
Nie jest powołany ale zobaczyć by go chciał. Proste.
0
To mały skandal nie powołać go na to spotkanie skoro brał udział w ważniejszych a przynajmniej był na nie powoływany. jak wróci neymar to jego chwila się skończy bo Na zmianę wejdzie Pedro a 3 w kolejce Tello.
0
Za duża kolejka w której zajmuje ostatnie miejsce.
0
Uważam, że od 1 minuty i najlepiej do końca powinien zagrać Dongou. To byłby dla niego dobry sprawdzian w meczu bez dużej presji i w asyście kolegów z 1 zespołu. Co do Bagnacka o którym niektórzy pisali uważam, że jeszcze troszkę za wcześnie.
0
Zgadzam się co do Martino, ale on jest za słaby sportowo na Barce. Tu jest miejsce dla zawodników z tip top. Niech za niego wejdzie np Dongou, który jest nadzieją Barcelony i aktualnie największy jej talent. Co do Cuenki niech odejdzie do słabszego klubu i niech tam będzie zawodnikiem 1 składu i przede wszystkim będzie doceniany. Nikt nie zasługuje na odrzucenie ale sama ambicja nie wystarcza, potrzeba umiejętności. Oczywiście życzę mu powodzenia ale w innym klubie. Oby tam znalazł dobrą formę i był szczęśliwy.
0
Śmieszne jest te PSG.
0
Niestety ale to prawda. Ten, dla kogo na prawdę liczy się Carles Puyol to rozumie. Jego głowa chce, ale ciało już nie pozwala. Dla niego kariera sportowa jest ważniejsza niż zdrowie. Wolicie, żeby męczył się na boisku i walczył sam ze sobą o powrót doznając kolejnych kontuzji wyniszczających organizm? Wy tak jak i ja chcecie go widzieć na boisku, ale zrozumcie, że on już nie może i płaci za to co robi ogromną cenę zdrowia. Chciałbym, żeby był aktywny sportowo jeszcze może następny, albo dwa kolejne sezony, ale, jeżeli tak to może grać max 1 mecz na 2 tygodnie i pełni rolę jokera, motywatora i dobrego ducha samą obecnością. Prawdziwy kibic to rozumie i potrafi docenić. Lepiej niech skończy karierę będąc w 100% sprawnym i niech go tak zapamiętają, niż miałby skończyć karierę przez bardzo poważną kontuzję. Dziękuję ci kapitanie za wszystkie te nieziemskie lata. Trzymaj się!
0
Trzeba koniecznie wygrać! Atletico gra z 19 Vallecano, więc trzeba zakładać, że wygrają, a jeśli zgubią punkty w tym meczu a my wygramy to zyskamy przewagę psychiczną a Atletico może pomału "odpaść".
0
CIerpliwości :)
0
Może doznał urazu albo co innego...
0
Nie! On już jest w stanie grać w wyjściowym składzie. Wypożyczenie jest zbędne, on nie musi nic udowadniać tylko trzeba dać mu szansę.
0
0
http://www.futbolhd.pl/stream4.php
0
Pojebało TVP
0
W morde to klon jeszcze z tymi fotkami z identyczną bródką. A może on dorabia w ręcznej?
0
Masz racje. Sprzedajmy Xaviego, Busquetsa, Messiego, Inieste, Bartre, Pedro, Sancheza i kupmy Talenty z zaplecza T-Mobile Ekstraklasy i starego wygę Rasiaka. Z tiki-taki zmienimy system na wykopywanie na aut.
0
Ok Destro, może cie za mocno zaatakowałem, ale masz dość oryginalną i ryzykowną myśl strategiczna ale co do Ibry się mylisz. Odszedł bo chciał być liderem i Messi miał być pod nim. Z Villą po części prawda. Musze odejść już od kompa więc narka.
0
Destro od biedy przyznam ci rację ale nie Suarez tylko Aguero. Suarez ma nie po kolei pod sufitem.
0
Sory, że ciągle pod rząd zabieram głos ale zapomniałem dodać, że Messiego przesunąć na prawą stronę, Dongou środek, Pedro lewa.
0
destro ty sie najlepiej nie odzywaj, bo od dłuższego czasu widze, że bzdury gadasz. Prowokator.
0
Zgadzam się. Już wcześniej pisałem, że chciałbym zobaczyć tego zawodnika. To będzie zaskoczenie dla Levante i nie będą wiedzieli czego się spodziewać. Co do jego umiejętności nie można mieć obiekcji. Po tym, jak wszedł znaczna presja i napięcie w nim zeszło, więc jest gotowy. To jest nasz diament i murowany faworyt do gry w pierwszym składzie nie w tym i następnym ale za jakieś 2 sezony, tylko trzeba go dobrze poprowadzić i przede wszystkim POZWOLIĆ GRAĆ, żeby "eksplodował". VeB!
0
Teraz nie działa!
0
Skoro go bardzo chce Arsenal to zgoda ale na wypożyczenie. Być może taki bodziec go pobudzi.
0
Chyba jest błąd Busquets i Xavi odwrotnie :)
0
Mam nadzieję, że Tata wpuści Dongou przynajmniej na 20 minut. Jeżeli rozstrzygniemy mecz w 1 połowie, to może trochę dłużej.
0
Gdzieś czytałem, że Guardiola obiecywał, iż nie będzie ściągał piłkarzy z Barcelony.
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php Działa 100%
0
Działa patrze na TVP sport ale specjalnie sprawdziłem!!!
0
Jeden juz był czekamy na drugi