0

Ale mi chodzi nie o Jonatana tylko Giovanniego. Ale widzę że ty są tacy co go nie znają nawet. Tak to jest jak wypowiadają się eksperci kibicujący od miesiąca.

0

Najważniejsze, by nie zabrakło mu pokory i przede wszystkim cierpliwości. G.dos Santos jest dobrym przykładem piłkarza, któremu zabrakło tych cech. To mógł być drugi Iniesta.

0

Wyjazdowe koniecznie senyera oczywiście po leciutkim" lifcie" obecnych.

0

Nie lubię meczy o 22. Nawet czytałem wypowiedzi piłkarzy, że to za późno. Optymalna pora to 18-20.

0

Od Maciej83 także

0

Harował jak wół z Sevilla więc nie zagra

0

Na bank to błąd.

0

Postawił bym na Tello. Sociedad jak chce przejść to musi nas atakować a kontra to ulubiony element jego gry i niewątpliwy atut. Hattrick po 3 asystach Messiego to nie przypadek. Jeżeli Sociedad zagra wysoko to istnieje spora szansa, że oni dwaj rozstrzygną mecz.

0

Filozofia jest dobra tylko ona musi EWOLUOWAĆ, a zatrzymała się kilka sezonów temu. Już nawet średniaki sobie z tym radzą (nie wspominam o Bayernie). Trzeba wprowadzić elementy zaskoczenia. Gra nie może opierać się tylko na prostopadłych podaniach. Brakuje nam kreatywności. Uważam, że trzeba popracowac nad kontrami i zmniejszyć posiadanie piłki, które jest bezproduktywne.

0

Myślisz, że o tym nie gadali?

0

Może złożyć propozycje wypożyczenia z opcją ew. kupna? Oczywiście do Barcy B. Nauczy się filozofii naszej gry i zaaklimatyzuje się. Jak spełni większość oczekiwań (co jest bardzo prawdopodobne) to oczywiście po roku kupno. W tym czasie zastąpi Dongou (zbyt dobry na B zbyt słaby na pierwszą drużynę a ma ogromny potencjał), którego wypożyczy się do jakiegoś klubu gdzie zbierze szlify i będziemy mieć nie 1 a 2 gwiazdy.

0

"Po raz kolejny okazuję się, że Brazylia jest niesamowitą wylęgarnią piłkarskich talentów" - tak jest od zarania piłkarskich dziejów. W Brazylii futbol to religia. Z resztą Cała Ameryka Południowa kocha futbol. Rodzi się tam zdecydowanie najwięcej gwiazd. W Europie piłka nożna ma mniejszą wartość duchową niż tam. U nas jest więcej przekrętów i jest komercja aż śmierdzi i wszystko jest oparte na forsie. W Ameryce Południowej jest to czysta radość i zabawa.

0

Moim zdaniem Atletico zagrało bez wątpienia najsłabszy mecz w sezonie.

0

Pinto, pomimo, że jest w piłkarsko podeszłym wieku udowodnił, że na przyszły sezon trzeba sprowadzić tylko jednego bramkarza, oczywiście jeżeli podtrzyma formę. Jak Valdes pauzował przez kontuzję to w tym czasie godnie go zastępował. Być może Pinto będzie grał do czterdziestki :) Myślę, że w razie gdy Barca po tym sezonie podziękuje mu za usługi, to zagra jeszcze jeden może dwa sezony jako zmiennik lub 3 bramkarz w jakimś słabszym klubie. Liczę, jednak że dogra swego w Barcelonie.

0

Pewnie masz racje. Bardziej ciekawi mnie czy zagra Dongou

0

Pozwolę sobie poinformować, że Mecze Real - Atletico jest na TVP Sport a Barca - Sociedad TVP1/TVP Sport; Tak, Gdyby ktoś nie wiedział.

0

Podejrzewam, że Atletico zagra identycznie jak z Barcą a od Realu oczekuję, że będą troszkę bardziej szybcy i na pewno agresywniejsi od Barcy. Kibicuję tak Real 45% - 55% Atletico. Jak wiadomo Real to Real wolę finał (jeżeli oczywiście awansujemy) z Atletico.

0

Barca to niekwestionowany faworyt. Gości trzeba nie zlekceważyć, ważne by mecz rozstrzygnąć w 1 meczu i uspokoić sytuację po zasłużonej porażce z Valencią i skupic się na kolejnych rywalach. Chciałbym zobaczyć następujący skład:

Valdes
Montoya - Bartra - Mascherano - Adriano
Song
Roberto - Iniesta
Alexis - Messi - Pedro

Na ławce niech zasiądą: Dongou, Fabregas, Iniesta, Puyol, Xavi, Alves, Alba.
Uważam, że ten skład powinien wygrać zapewniając spokój przed rewanżem.

0

Racja. Nawet sam Tata zadeklarował, że u niego nie grają nazwiska tylko zawodnicy w formie i dotrzymuje słowa. Nie raz sadzał na ławce czy to Inieste, Neymara czy kogokolwiek. Stworzył on w zespole zdrową rywalizację o 1 miejsce w składzie. Mam nadzieję, że od tej pory osobą nr 1 nie jest Messi tylko trener.

0

Był tyle lat nr.1 na swiecie. Nie można w nieskończoność być najlepszym. Grał kilka lat co 3 dni i dawał z siebie 100% i się po prostu wyeksploatował.

0

Od dłuższego czasu bardzo martwi mnie gra Roberto. Thiago jest o niego o 2 klasy lepszy ale on wybrał Bayern... i nikt nie starał się by został

0

Racja. Personalnie szanse sa wyrównane ale to jak MC rozjechało Tottenham robi wrażenie. Moim zdaniem oni na myśl o Barcelonie się śmieją i zacierają ręce. oby Barca rozegrała dwumecz sezonu, który prawdopodobnie będzie fundamentalny dla sezonu 13/14.

0

W Hiszpanii idzie nam ok ale na myśl o ManC uginają mi się nogi. Oni grają piłkę nie z tej ziemi.

0

Idź spać

0

Admini do roboty! BAN

0

Ludzie to nie wina Roberto

0

Spłoń

0

Może to dobrze bo przynajmniej Barca się obudzi i nie będzie klepać bez sensu 90 minut jak zwykła w tej rangi spotkaniach.

0

Skasuj konto

0

Może on przewiduje taki sam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?