0

Przed chwilą napisałem komentarz j po czym kliknąłem w ten link - ten obrazek chciałem opisać.

0

Martino powinien pozwolić mu na więcej. Gdy Messi Miał kontuzje to Ney grał pierwsze skrzypce i było to widoczne gołym okiem. Potrzebuje on więcej luzu. Może ten mecz udowodnił jemu samemu własną wartość i wyjdzie w barwach Barcelony z samopoczuciem gry w reprezentacji. Najważniejsze jest to, że gra w klubie przez wielu uważanym za najlepszy na świecie go nie zablokowała. Pamiętajmy, że jego aklimatyzacja jeszcze trwa a poza tym miał miesięczną kontuzję. Ośmielę się powiedzieć, że do tej pory byliśmy świadkami zobaczyć jedynie około 60% jego możliwości. Na pewno gra z Messim i spółką cały czas lekko go onieśmiela i boi się zagrać indywidualnie i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa bo bardzo szanuje taktykę Barcelony. Podsumuję swoją wypowiedź pierwszym zdaniem: "Martino powinien mu pozwolić na wiecej" To jest gracz nieszablonowy i zaraz za Messim najtrudniejszym do krycia.

0

To prawda. Wszedłem na stronę Realu żeby o tym poczytać. Ani jednego negatywnego ani nawet neutralnego komentarza. Każdemu z nich żal i piszą o nim w samych superlatywach. Żeby u odwiecznego rywala wzbudzić taki respekt, szacunek ale przede wszystkim sympatię niemal równą tej jaką wzbudza w swoim zespole to jest fenomen na skalę światową.

0

Pewien etap Barcelony przechodzi do historii. Co prawda każdy doskonale zdawał sobie z tego sprawę, ale wypierał to ze swojej głowy myśląc, że to będzie trwać w nieskończoność chcąc zatrzymać czas. Łudzę się, że Puyol pod wpływem tego jak zareagował świat na jego decyzję zmieni zdanie i będzie wolał zagrać jeszcze jeden sezon w naszych barwach i po nim zakończyć karierę. Oczywiście będzie to gra raz na dwa tygodnie i nie przez całe 90 minut ( tak czy tak kupno nowego stopera to żelazny obowiązek). Oczywiście rozumiem go i szanuję jego decyzję, ale w tym przypadku emocje są silniejsze. Niech wchodzi raz w miesiącu na 15 minut ale żeby tylko był. Jego sama obecność w szatni, ciepło, charyzma, motywowanie, siła woli i wiara w sukces. Byłem pewien, że skończy karierę w Barcelonie. Marzyłem, że po tym zostanie z miejsca asystentem trenera w młodzieżówce, następnie w 1 drużynie i w końcu trenerem 1 zespołu.

0

Jestem za. Zasłużył na to swoją karierą. Niech na zawsze koszulka nr.5 będzie należała do niego. Puyol zasłużył na wszelkie możliwe honory. Moim zdaniem to piłkarz największy w historii klubu. Niekwestionowany lider zespołu, najsilniejszy hart ducha, motywator, przez dekadę lider pozycji środkowego obrońcy, budził respekt wobec największych gwiazd i odwiecznych rywali, wygrywał nie tylko z przeciwnikami ale i z licznymi poważnymi kontuzjami, przykład nie tylko dla młodzieży ale i dla najlepszych. Uważam że o dwa nieba łatwiej będzie znaleźć drugiego Messiego, o jedno niebo łatwiej Xaviego ale drugiego Puyola nie znajdziemy nigdy.

0

Pewien etap Barcelony przechodzi do historii. Co prawda każdy doskonale zdawał sobie z tego sprawę, ale wypierał to ze swojej głowy myśląc, że to będzie trwać w nieskończoność chcąc zatrzymać czas. Łudzę się, że Puyol pod wpływem tego jak zareagował świat na jego decyzję zmieni zdanie i będzie wolał zagrać jeszcze jeden sezon w naszych barwach i po nim zakończyć karierę. Oczywiście będzie to gra raz na dwa tygodnie i nie przez całe 90 minut ( tak czy tak kupno nowego stopera to żelazny obowiązek). Oczywiście rozumiem go i szanuję jego decyzję, ale w tym przypadku emocje są silniejsze. Niech wchodzi raz w miesiącu na 15 minut ale żeby tylko był. Jego sama obecność w szatni, ciepło, charyzma, motywowanie, siła woli i wiara w sukces. Byłem pewien, że skończy karierę w Barcelonie. Marzyłem, że po tym zostanie z miejsca asystentem trenera w młodzieżówce, następnie w 1 drużynie i w końcu trenerem 1 zespołu.

0

Komentatorzy wczoraj chyba o piwko za dużo machnęli.

0

Ja lubię Żewłakowa. Owszem zgadzam się, że jest mało charyzmatyczny i słabo wyraża emocje, ale mówi naprawdę ciekawe rzeczy. Komentuje od nie dawna i na pewno nabierze doświadczenia i będzie lepiej. Zyczę mu powodzenia.

0

Może bym się zgodził z tym, że Adriano jest troszeczkę za słaby na 1 skład, ale zmiennikiem by był 1 klasy.

0

Obyśmy pokonali w lidze Real, który przegra z Atletico :)

0

Real ma kosmiczny sklad, wyśmienitego trenera i doskonale potrafią to pokazać wynikami ale nie trofeami. Do perfekcji zawsze czegoś im brakuje, myślę, że przede wszystkim szczęścia.

0

Po prostu grają nie szablonowo tak jak Barca tiki-taką. Ich styl jest groźniejszy i pozwala zdobywać wiele bramek również tych szczęśliwych czy jak kto woli fartownych.

0

Strach go popchnąć

0

Na dzień dzisiejszy byłby idealnym zmiennikiem.

0

Zawołać 10 a oni utargują do 8-9 i ok.

0

Szok... tylko tyle.

0

CIty Kompanego nie wypości, ale swoją drogą to dobra opcja. Szkoda.

0

ciebie

0

Skasuj konto

0

GIMBUS

0

Kasuj konto

0

TEN MECZ ODDZIELI KIBICÓW OD CHWASTÓW zapamiętujcie nicki osób które szydzą i wyzywają Barcelonę

0

TEN MECZ ODDZIELI KIBICÓW OD CHWASTÓW przepraszam za Caps Lock

0

Tylko jeden słaby mecz w sezonie a wy w skreślacie cały zespół. Tacy kibice jak wy to WSTYD!!! PO PROSTU WSTYD!!! KASUJCIE KONTA KIBICE BĘDĄCY Z ZESPOŁEM TYLKO NA DOBRE!!!

0

Jeden słaby mecz w sezonie a wy w skreślacie cały zespół. Tacy kibice jak wy to WSTYD!!! PO PROSTU WSTYD!!! KASUJCIE KONTA KIBICE BĘDĄCY Z ZESPOŁEM TYLKO NA DOBRE!!!

0

Czemu w tytule jest napisane "Aleks" ja k pisze się "Alex" a dokładnie "Alexandre". Błąd

0

Chyba Alex

0

Kwadratowy

0

Kibice zamiast próbować go zatrzymać powinni zacząć myśleć, jak godnie i adekwatnie do jego zasług pożegnać.

0

Przepraszam za pomyłkę. "która JEST chyba na podium..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?