0

Oby to była plotka

0

Gdzie się o tym dowiedziałeś?

0

Biorąc pod uwagę, że to jeszcze jest jednak dość młody zawodnik, i może się jeszcze bardzo rozwinąć klauzula nie jest oszałamiająca, co może zwrócić uwagę bogatych klubów. Jednak ten zawodnik jest jednym z tych najbardziej emocjonalnie z klubem więc jestem spokojny. W dodatku chyba nie powinien narzekać na minuty. Jest trzecim stoperem w kolejce i gra regularnie. Przez chwilę przy zniżce formy Pique i Mascherano ( i zwyżce własnej) mówiono o nim, że jest kluczowym obrońcą. Nawet zakup klasowego ŚO o bardzo niewiele pogorszy jego pozycję. Uważam, że za parę lat gdy dojrzeje i nie przydarzy się nic złego będzie podstawowym obrońcą. Bez wątpienia bardzo dobra informacja. Teraz potrzebuje spokoju i minut, czego mu nie brakuje.

0

Lepiej tak, niż żeby wszytscy grali źle i kogo by Tata nie wystawił zagrał by słabo. Dosięgł nas stary kłopot - problem bogactwa.

0

CIekawe kiedy strzeli gola:)

0

Tak, ale średnio zaawansowany pod względem wiedzy kibic wie o co chodzi.

0

Dodam, że liczę na to, by nie mówiono nic na temat pracy sędziego. Chciałbym, żeby mecz był czysty (oczywiście jak na standardy meczu derbowego) i grany fair-play. Jak nie będzie widać śladów pracy wariata murinho to będzie ok.

0

Za Xaviego Cesc.

0

Zgodzę się z tym, że każdy z nich ma prawo poczuć się jednakowo skrzywdzony przez posadzenie na ławce.

0

Cesc na 100% pewny ale nie pewne czy 9 czy pomoc

0

Nie wykluczał bym opcji, że zagrają razem 3 rasowi napastnicy a Cesc zagra z Iniestą jako pomocnicy. Ja bym wystawił taki skład:

Valdes
Alves - Pique - Mascherano - Alba
Busquets
Cesc - Iniesta
Messi - Neymar -Pedro

W okolicy 60 minuty Sanchez za Pedro/Neymar a reszta zmian w zależności od rozwoju wydarzeń. Pod koniec meczu przy prowadzeniu Xaviego za Cesca/Inieste żeby uspokoił grę. Uważam, że błędem by było grać z Xavim od 1 minuty. Cesc dobrze gra w środku pola, świetnie asystuje i kreuje grę. Spokój, rozwaga i kreatywność Xaviego przyda się, gdy zespół będzie już odczuwał zmęczenie. Powinniśmy zacząć wysoko, odważnie z nutką brawury, ale z głową. Wolny atak pozycyjny powinniśmy zastosować przy prowadzeniu. Mecz z Aletico pokazał, że spokojem i powściągliwym rozgrywaniem piłki na 30- 40 metrze nie mamy szans nic ugrać z klasowym rywalem. Bez odrobiny ryzyka, szybkości i odwagi na SB nie spotka nas nic dobrego. Real na pewnie brał by ten jeden punkcik w ciemno, więc jesteśmy w gorszym położeniu. Jeżeli do 60-70 minuty będzie remis lub będziemy przegrywać trzeba będzie grać vabank. Jak zdobędziemy 1 punkt będzie źle, jak 0 to końcowy sukces przesunie się pod granicę z cudem.

0

Iniesta jest graczem lubianym i szanowanym na całym świecie nawet przez odwiecznych rywali. Na pewno docierały do niego wyrazy wsparcia całego świata. Z takich zakrętów życiowych wychodzą tylko najsilniejsi. On nie musiał nic udowadniać, ale pokazał siłę charakteru. To lekcja dla wszystkich, że nie wolno się poddawać. Jak pisałem wcześniej za rok czekamy na kołyskę.

0

To się nazywa playmaker Dumy Katalonii

0

Oby za rok po jego bramce była kołyska. Trzymaj się Don!!!

0

tylko niepopadac w euforie bo na SB poziom może być z pół klasy większy :)

0

miazga

0

Jesteś nienormalny

0

Mam nadzieję, że Real dzisiaj straci punkty z zawsze ambitną Malagą, tym bardziej, że są nisko w tabeli a punkty z liderem smakują najlepiej. Jutrzejsze 3 punkty z Osasuną po składnej, szybkiej, płynnej grze z zerem z tyłu powinny być niewygórowanym planem, aby można było ze spokojem udać się do Madrytu po komplet punktów. Jeżeli ten scenariusz się ziści to wyjdziemy na czołowej pozycji na że tak powiem długą ostatnią prostą po mistrzostwo. Przyznacie, że ten scenariusz jest bardzo realny, ewentualnie trzeba będzie poczekać, aż Real straci punkty w dalszych kolejkach. Nic nie przegraliśmy a walka trwa w najlepsze i nabiera najatrakcyjniejszych kształtów z punktu widzenia bezstronnego kibica :)

0

Szkoda, że nie wystąpi Puyol, chciałem go zobaczyć od 1 minuty. Uważam że taki skład będzie odpowiedni:
Valdes
Montoya - Bartra - Masche - Adriano
Song
Cesc - Iniesta
Sanchez - Messi - Pedro

Na początku drugiej połowy Ney za Messiego, żeby nie ryzykować jakiegoś urazu mięśniowego przez przemęczenie. CO prawda real za tydzień, ale warto dmuchać na zimne.

0

Najlepiej było by kupić Kompanego, Lahma i Vidala. Świat byłby nasz. Fajnie pomarzyć.

0

Kibicuję Barcelinie juz parę ładnych lat. Twoje komentarze o Alvesu były o 80% przesadzone a co do Xaviego to po prostu była prowokacja, kompletna bzdura.

0

Pojawiła się informacja o chęci kupna Benatii. To może być dobry wybór

0

Bo uważam, że na tej stronie nie ma miejsca dla hamstwa.

0

Teraz zostałem ale nie bedę się zniżał do twojego poziomu

0

Kupią albo dobrego, albo taniego.

0

Ale Puyol ma ważniejsze zadanie w szatni niż na boisku. Jest dobrym duchem, motywatorem i napewno też ma mniej czy więcej do powiedzenia przy taktyce i składzie na mecz. To jest nasz takijakby nieoficjalny grający trener.

0

No na serio w obronie szykuje się niezła rotacja.

0

Proszę Bana dla tego pana. Prowokacje = BAN. Pozdrawiam administrację

0

Nareszcie komentarz człowieka myslącego a nie sprzedać Alvesa i z gołym tyłkiem grać.

0

CIekawe co by BVB powiedziało na wymianę Piszczek-Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?