0

Średnio optymistyczna wiadomość

0

Kupili by tyle samo obrońców co w ciągu 2 lat czyli zero

0

Jak wrócą ze szkoły

0

Już Messiego wole na bramce niż Oiera

0

Z resztą i tak by nie kupili obrońcy do od 2 lat jest to na pierwszym miejscu i nic sie nie dzieje nawet zero negocjacji.

0

Witamy w XXI wieku

0

Zarząd do paki i znieść kary.

0

No i przekonaja go i będzie na ławce siedział bo ma kilka kontuzji jednocześnie

0

Na rok ośle

0

Rosella do pierdla i znieść kary

0

Barca to nie real oni nikomu nie dają

0

Są OFICJALNE informacje a nie prywatne DOMYSŁY w sprawie ter Stegena?

0

DObre ale niestety prawdziwe. Jak raz zostałem uciszony na 2 dni bez powodu odwołałem się i nie odpowiedzieli. mam dosyć naszej redakcji. Niech prowadzą szkolną gazetke w gimnazjum. Ocen za real nie ma do tej pory

0

Halilovic jest już zaklepany oficjalnie i prawomocnie a ter Stegen nieoficjalnie dogadany

0

Pewnie real kupił nam ten zakaz

0

Tak jest

0

Jesteśmy w przyszłym sezonie z Pinto i Oierem na bramce. Znakomicie. Zakaz jest całkowity a nie tylko na niepełnoletnich. Prześledziłem kilka stron piszą to samo tylko u nas redakcja zawodzi.

0

Niekwestionowany lider na pozycji ŚO

0

Teraz nakopać w dupe zarządowi który od 2 lat sprowadził nawet jednego przynajmniej rezerwowego obrońcy. Teraz mamy 3 obrońców Bartrę, grającego w kratkę Mascherano i Puyola, którego prześladuja od 3 lat kontuzje i nie jest już w stanie grać na takim poziomie. Smiejcie się ze mnie ale ja czułem (nie chce powiedzieć, że byłem na 98% pewien) że któryś z obrońców dozna kontuzji w tym czasie kiedy sezon jest w kluczowej fazie.

0

Teraz pewnie żałuja, że pokonali Vive bo teraz muszą przejść koszmar z Barcą :)

0

Są na super top najważniejsze mecze

0

Super. Zawsze można liczyć na piękne oprawy. Chciałbym jednak, aby były one przygotowywane tylko na te najważniejsze spotkania, czyli każdy mecz z Realem oraz na ważniejsze mecze LM (jak dziś) i jeszcze inne spotkania wagi najcięższej. Jeżeli będą przygotowywane na byle mecz, to stracą swoją magię i pomoc. Obyśmy zobaczyli piękny mecz i niekwestionowanego zwycięzcę w postaci Barcy. Dziś prima aprilis, ale oczekuję, że święto skończy się o 20:45 i Barca zagra nie na żarty :) Najważniejsze to zachować czyste konto. Mam nadzieję, że mecz będzie troszkę spokojniejszy niż GD (4-3) bo co za dużo to nie zdrowo :) To było czyste szaleństwo.

0

W tej chwili prędzej jego widzę jako zmiennika Pinto niż Oiera.

0

Kiedy ostatnio grał Montoya?

0

Będzie double hat-trick

0

Dobra wiadomość - mamy kumulację :)

0

Pinto musi zostać na następny sezon. Jest w wysokiej formie i świetnej dyspozycji fizycznej. Idealny zmiennik. Oby teraz podołał zadaniom. W umiejętności nie wątpię ale 38-letni letni bramkarz może mieć trochę problem grać co 3 dni na 100% w tym Liga Mistrzów, tym bardziej, że nie często grywał na takim poziomie. Oby nasz stary lis sobie poradził :) Co do Oiera to nie ma wyjścia, będzie musiał zagrać kilka meczy bo nie można oczekiwać od Pinto aby sam przebiegł ten maraton.

0

Pepe by się nadawał do WWE. Chciałbym, żeby walczył z Undertakerem. Ten kto się interesuje wrestlingiem wie co by się działo.

0

Dodam, że W tym roku Puchar Ligi będzie smakował najbardziej od wielu lat.

0

Rayo ma jak na siebie długa passę bez porażki i zdecydowanie odbiło się od strefy spadkowej.. Oby jutro przedłużyli ją przynajmniej remisem. Bilbao też powinno stoczyć z Atletico wyrównany pojedynek i oby też ugrali przynajmniej punkt, chociaż Basków z pewnością interesuje wygrana. Jeżeli chodzi o nas, to pobudowani przegraną Realu musimy nie popaść w euforie i wygrać finał z sąsiadami. Niektórzy już skreślali Barcelone, a teraz wygląda najpewniej, bo Real przegrał 2 mecze z rzędu a rozpędzone Atletico straciło siłe rozpędu i zaczyna nie wytrzymywać tępa, ale mimo to cały czas jest bardzo groźne. Jednak jestem pewien, że przed ostatnią kolejką zgubią jakieś punkty, tym bardziej, że czeka ich mordercza batalia w LM i na pewno wpadną w zadyszkę. Mimo to, teoria o wyłonieniu mistrza w ostatniej kolejce jest nadal aktualna i chyba tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?