Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Zdecydowanie piłkarze.
0
Ty idź stąd won
4
Zaczyna mnie on irytować swoim zachowaniem na boisku. Polecam mu zjeść snickersa i zabrać się do gry a nie stać na 16 metrze i czekać na podanie prostopadłe między bramkarza a bramkę.
0
Oszołom
2
Może jest niepełnoletni i nie może kupić?
1
Popieram ich działania. Kij ma dwa końce. tak samo oni mogli by żądać, aby na Camp Nou murawa nie została zroszona.
2
Pewnie grasz na amatorze
0
Było by więcej miejsca przed polem karnym i miejsce na rajdy Iniesty i Neymara oraz luki na prostopadłe podania. Nie zapominam też o kapitalnych zejściach ze skrzydła w pole karne i bramki Messiego. Jego najpiękniejsze indywidualne bramki padały właśnie w ten sposób.
0
Sory ale popsuło mi spacje
0
Pinto
Alves Bartra Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Cesc
Messi Neymar
0
Real odpadnie
0
Z Betisem graliśmy na pół gwizdka, żeby mieć siły na Atletico. Nie wolno tego porównywać. Widze, że sie nie znasz
1
Nawet jak nie zagra meczu to czytelnicy i tak wybiorą go najlepszym
1
W niczym nie ustępuje Pique, jest lepszy od Mascherano a w formie jest najlepszy.
0
Brawa za ambicję, Masz mój głos :)
1
Marzę, żeby jutro na Calderon było 5:0. 3 x Messi, Neymar, Iniesta. To byłoby coś pięknego i postrach rywali na półfinał. Szanse na to są niestety iluzjonistyczne. Realnie patrząc liczę na 2:1, 3:2. Czuję, że wygramy ten mecz, ale stracimy gola. Jendak nie liczy się wynik tylko awans. Nie mogę się doczekać do jutra. Byłem niemal pewien, że wygramy na Camp Nou jednym lub może dwoma golami i będziemy mieć na rewanżu lekko z górki. Mimo wszystko jestem dobrej myśli, po kiepskim meczu z Betisem widać było, że wszystkie siły są szykowane na Atletico. Liczę na podobne emocje jak na Santiago i na zwycięstwo. Biorąc pod uwagę zaciętość i wyrównanie spotkań dogrywka i karne są wysoce prawdopodobne, lecz mam nadzieję, że Barca oszczędzi nam nerwów i wystarczy "jedynie" 90 minut do eksplozji szczęścia. Bez wątpienia jesteśmy w przededniu najważniejszego i chyba najtrudniejszego meczu w sezonie. yczę wszystkim spokoju i opanowania. VeB
0
To mi się śni! Taka gra, taki komentarz, to jest kurwa niemożliwe.
0
LEŻE I KWICZE
0
Gdzie Barca nie może tam Betis pomoże
1
Adriano na mundial
0
WIesz co... masz racje
1
gra godna komentatorów
1
zaraz będzie 1:1 nie da sie grać cały czas na fart
0
Daj link błagam
0
Bryndza
1
czerwono niebieskie? chyba bordowo granatowe. Daltoniści
0
To ja wolę niemą transmisję
0
Nie wiem co napisać o tych ćpunach.
0
A ambitny Montoya na ławce