Kamil0014
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy zna ktoś składy? ja nie znam i jak ktoś wie to bardzo proszę o podanie.
1
Uważam za dziwne, że nie ma tego w każdej lidze. Daje to gwarancję przepisowej odległości do muru. Powinno się też wprowadzić technologię goal line przynajmniej na poziomie LM i LE oraz np. 3 razy w meczu przerwa na żądanie dla trenera na werdykt w sprawie kontrowersyjnej sytuacji np. spalony lub faul
3
Fajnie gdyby Tytoń załapał się na stałe do pierwszego składu i nie odpadł po wpuszczeniu kilku bramek z Barceloną ;) i poprawił się czystym kontem z Realem :D
1
4 ma bodajże Rakitić ale nie jestem pewien. Jak ktoś wie czy napewno proszę o odpowiedź
0
To podziw dla zarzadu :D
0
Powinien być na zawsze zastrzeżony. Jest taki stary zwyczaj w przypadku zawodników pokroju naszego najlepszego kapitana w dziejach. Już takiego nigdy nie będzię.
2
Pamiętajcie, że to nie jego wina, że zapłacili za niego 2 x tyle. Trzeba go wspierać i mieć nadzieję, że te pieniądze zaprocentują i do nas wrócą w towarzystwie tytułów :)
2
Zdecydowanie Adama. Halilović musi jeszcze trochę popracować na zapleczu a poza tym to jest bardziej ofensywny pomocnik. Adama to sprinter, drybler i bardzo dynamiczny zawodnik. Bez wątpienia można w niego inwestować tyle, ile się da. Jest podobny do Roniego, jak mówiłem sprinter, drybler i nie boi się wziąć odpowiedzialności za grę i w dodatku potrafi sam minąć 2-3 zawodników czym wypracowuje sytuacje. W ogóle podoba mi się jego trochę "efektowny" styl gry. Uważam, że to obecnie najbardziej utalentowany młodzik.
0
Powinni zagrać dla dialog Putin -Unia Europejska dla pokoju :)
0
Jestem za
0
Ludzie! Nie sprowadzajcie tewgo buraka. Już wolę młodzika z B z perspektywami. Mamy kupić gwiazdę z top 5 ŚO świata a nie jednego z lepszych z LaLiga. Trzeba wystawiać 50-60 mln. Nie ma wyjścia (ewentualnie ok. 3 miejsce w lidze i 1/8 LM i 1/2 PK)
0
Martwie się tym Realem. Mają Kroosa, Jamesa, Cr7, Benzeme, Modricia i innych łącznie ze stabilna i ograną obroną. GD może być ciężkie. Jednak atak Neymar-Suarez-Messi może wzbudzić lęk od czasu Roni-Eto-Messi. Ale ta stara magiczna trójka miała za sobą młodego iniestę, Deco i Xaviego. Przydało by się kupić tego Vidala, ale to trzeba 50 mln, żeby rozpoczać wstępną rozmowę, tym bardziej, że Juve się zbroi i nie odda asa środka pola.
0
Cuadrado, Alves i hamowany talent Montoya. Będzie za ciasno. Pożegnać Alvesa, bo za zasługi grać nie można. Jeżeli zostanie to Montoya musi uciec na wypożyczenie, bo nie zagra ani minuty. Pomimo nieocenionych zasług, uważam, że gruntowne zmiany powinny też dosięgnąć Alvesa. Powodzenia w innym klubie. Jest w takim wieku, że jeszcze spokojnie może przeżyć "drugą młodość" ale niestety nie w Barcelonie. Jeżeli chodzi o Cuadrado to może być tak jak z Toure. Hamowany w obronie bez możliwości ataków, które ma we krwi może się pogubić. Pomimo wielu zalet jest to lewy pomocnik a nie lewy obrońca. Latać cały mecz od bramki do bramki się nie da. Tak jak Alves nie będzie zdąrzał wracać a czeste sprinty sprawią, że po 1 połowie może nie wytrzymać kondycyjnie. Skomplikowana sprawa.
0
Gdyby ktoś nawet rok temu, nie wspominając o wczesniejszych latach powiedział mi, że Xavi nie skończy kariery w Barcelonie albo bym go wyśmiał, albo pobił, albo nie wiem co. Szkoda. Mimo wszystko ukłony do pasa i oby kilka progów niżej jeszcze przez może dwa sezony przeżył drugą młodość. Jetsem jednak pewien, że będzie na wysokim stanowisku po zakończeniu kariery. Czekamy na powrót :)
0
Masz rację, ale jako joker w tym sezonie jeszcze na luzie pociągnie. Musi wchodzić w okolicach 60 minuty w ważnych meczach, żeby uspokajać grę, lub dawać sygnał do ataku i ciągnąć drużynę wchodząc świeży i grać na 100% przez pół godziny a nie zmęczony turlać się po 90 minut co 3 dni. W ostatnim sezonie grał za dużo. Wiadomo, że chce być młodszy ale musi grać duzo mniej i ustąpić miejsca młodym i głodnym sukcesu. Teraz będzie miał rolę też bardzo ważną, ale będzie grał mniej. Oczywiście pisząc to łudzę się, że wszystko spokojnie przemysli i dojdzie do jedynego słusznego rozwiazania, czyli na zostanie i akceptacja zmniejszenia minut na boisku. Zmiany są gruntowne, ale nie można przesadzać. Wiele lat po jednym zawodniku na sezon a tu nagle niemal albo i połowa na raz.
0
Mam nadzieję, że jeszcze przynajmniej ten ostatni sezon będzie pomagał zjednoczyć nową generacje piłkarzy. Potrzebny jest nam oczywiście na boisku, ale w tej sytuacji większą rolę będzie pełnił w szatni. "Nowa barcelona" potrzebuje niepodważalnego lidera, który zjednoczy indywidualności w całość. Messi jest liderem na boisku, ale w szatni po odejściu Puyola rolę lidera zespołu obejmuje Xavi. Musi jeszcze wykonać to ostatnie ale jedno z najważniejszych zadań jako zawodnik i kapitan. Jeżeli jednak odejdzie to tą rolę musi podjąć Iniesdta. Messi się do tego nie nadaje, bo wszystko zrobi pod siebie, a już jest za słaby. Zdawało to egzamin przez ostatnie 4 sezony. Teraz trzeba zbudować zespół a nie wszystko pod Messiego. Oczywiście zostanie liderem na boisku, ale Neymar i Suarez muszą mieć dużo więcej do powiedzenia a nie tylko wszystko wykładać Messiemu metr przed pustą bramkę, a gdy ten nie ma formy lub ma złu dzieć mecz przegrany. Do tej pory mieliśmy jedno żądło w postaci Messiego a teraz mamy chyba 3 najlepszych napastników świata i nie można 2 zdegradować pod jednego, bo obaj odejdą.
1
a Cuadrado, Navas ,Ochoa, Howard?
0
Przejdźcie do wątku "co wolno i nie wolno Suarezowi podczas zawieszenia" Boki zrywać
1
Tak na serio to na jego miejscu odniósł bym się do trybunału konstutucyjnego i (tu się nie smiejcie) praw człowieka. "Zakazy" i "pozwolenia" są bardzo lekko mówiąc kuriozalne.
1
Uwząm, że to kompromitacja Fifa. To jak zobaczy piłkę to ma uciekać i krzyczeć "ZABIERZCIE TO ODE MNIEEEEEEEEEEEE"
1
To nieprawda. Navas nie zgodzi się na grzanie ławy. Jak przedmówca podejrzewam Atletico. Po odejściu Courtouisa zostali "z goła dupą" i jeżeli nie Navas to pewnie Ochoa (ten z Meksyku, nie wiem czy dobrze napisałem).
0
Szkoda, że odchodzi. Życzę, żeby za rok zarząd FC Barcelona odgryzł sobie kawałek tyłka, ale nie tego, by dawali za niego 100mln, żeby wrócił. Swoją drogą kupili go w promocji -50%. Pewnie po oficjalce wysłali zarządowi kartkę "Dzięki Frajerzy"
0
Życzę mu powodzenia. Jest mniej uzdolniony niż brat, ale lepiej wykorzystał dany mu potencjał i nie popełnił jego błędów. Reasumując podejrzewam ,że jeszcze się trochę rozwinie mając dużo więcej minut i osiągnie ten sam poziom. Dobra decyzja dla niego i klubu. Należą mu się podziękowania za starania i podziw za cierpliwość i ambicję.
0
Mam nadzieję, że przynajmniej jeden wyrośnie na gwiazdę top 3 ŚO świata oraz drugi również bardzo wysokiej klasy do uzupełnienia pary.
0
Bez przesady ale jest może w top 5. Lepszy jest np Schweinsteiger, Pirlo. Najlepszy na świecie (w 100% formie) jest Busquets.
1
Trzeba bezzwłocznie przedłużyć kontrakt z klauzulą 100mln. To przyszła gwiazda z najwyższej półki.
0
Pepe?
1
Moim zdaniem tylko Xavi i Puyol są w stanie wzbudzić respekt wobec Messiego jako trenerzy, odmówić mu zbędnych zachcianek i nie bać się podnieść głos.
0
Chyba ich Bóg opuścił. Śmiech...
0
Powiedz to Messiemu.