2

Już trwa...

0

Jak widać jeżeli nie wyłożymy na stół 50 mln to z obrońcy jakiego szukamy nie kupimy. Myślę, że jeżeli zaproponowalibyśmy City 40 mln to może rozpoczęli by negocjacje co do kompanego. Nie ulega wątpliwości, że musimy kupić obrońce z "półki marzeń"najlepszych zespołów choćby trzeba było wydać na to nawet grupo ponad 50 mln. Inaczej nasze "gruntowne zmiany" będą porażką. Dopiero po przyklepaniu top ŚO jest sens walczyć np o Vidala i Aguero. Juve cieknie ślinka na Sancheza, i myślę, że z niechęcią i żalem ale puścili by do nas w zamian Vidala lub ew. Pogbę.

4

Dodam, że Bartra też zasługuje na to, by dużo grać. Jest jeszcze młody i się rozwinie, ale i tak na dzień dzisiejszy prezentuje często wysoki, ale prze de wszystkim stabilny poziom i nie spada poniżej akceptowalnego poziomu. WQ jego wieku potrzebuje zaufania i musi czuć, że jest ważny, żeby był spokojny i się nie podpalał.

10

Podoła. Mając partnera wysokiej klasy, będzie pewny siebie i nie będzie musiał nadrabiać roboty w jego rewirze.

0

Talenty z Bary B. Długa kolejka.

0

Niech dadzą nam za niego Vidala już nawet bez żadnych pieniędzy

0

Tym drogbą mnie zastrzeliłeś. Serio. Jeżeli chodzi o atak to Aguero, a pomocnik Vidal.

1

Po co im napastnicy oni chcą samych obrońców

0

Drużynę trzeba budować od tyłu. Barca potrzebuje przynajmniej jednego obrońce z absolutnie najwyższego światowego topu. Bez silnej obrony możemy mieć atak i pomoc obsadzona legendami z całej historii piłki nożnej to bez obrony nic byśmy nie wygrali. Jeżeli nie kupimy top prawego i środkowego obrońcy to pieniądze na pomoc i atak będą zmarnowane. Trzeba ich kupić, cena nie gra roli. Jak znam nasz zarząd to "gruntowne zmiany" beda oznaczały kupno średniej klasy ŚO i PO oraz pomocnika i napastnika klasy średniej-wyższej. Na zakupy powinniśmy wydać to, co zyskamy ze sprzedaży naszych zawodników plus co najmniej 60 mln, jeżeli zmiany mają być sensowne. Najlepiej sprowadzić Benatię lub Kompanego, Vidala (Juve chce Alexisa oferujmy wymianę z dopłatą inaczej bye bye), Aguero, Reusa,

0

Niech wywalą drewniaka Pedro, o czym zapomnieli w tamtym sezonie i zostawią Alexisa, jeżeli nie wykorzysta szansy to pożegnamy go w tą zimę. Trzeba także dać ostatnią szansę Cescowi, jeżeli będzie grał słabiej niż bardzo dobrze to też out zimą. Co do Xaviego to żywa legenda, 34 lata, siła doświadczenia, perswazji i teraz pierwszy kapitan, więc niech pełni rolę jokera a na boisku zwolni miejsce młodszym kolegom sam będąc zmiennikiem.

0

A Bartra? Podpisał kontrakt i w tym sezonie zanotował wystrzał formy i przeszedł ciężkie egzaminy umiejętności kiedy grał kilka meczy z rzędu za każdym razem podnosząc średnią ocenę zespołu. Na następny sezon będzie głównym filarem, chyba że sprowadzimy Kompanego lub Thiago Silvę, to w tedy będzie za nimi ale i tak stanowiąc takim nazwiskom poważną konkurencję

0

Po nazwisku to po pysku.

0

Nie może przez to postawić kropki nad "i". Kiedy wydawało się, że pójdzie na straty grając pakakę wyrósł nam na najlepszego obrońcę. Jestem pewien, że Puyol jest z niego dumny.

5

Mam nadzieję, że Messi zje kilka snickersów i nie będzie gwiazdorzył tylko za przeproszeniem zapierdalał tak, jak przed kilkoma laty.

0

Cały Martino.

0

Ogólnie dobry skład nie licząc sensacji w postaci takiej, że najlepszy obrońca siedzi na ławce. Chodzi oczywiście o Bartrę. Mam nadzieję, że zobaczymy Neymara, ale to wątpliwe. Zielone światło dostał prawie na ostatni moment i w dodatku stracił rytm meczowy. Szkoda ryzykować jego zdrowia. Niech się szykuje na mundial, na którym jest już myślami. Jest młody i reprezentacja jest dla niego najważniejsza, szczególnie, że jest gospodarzem na mundialu nie ukrywajmy i uszanujmy to. Jeżeli faktycznie jest na 110% zdrowy i dobrze spisywał się na treningu pod maksymalnym obciążeniem może dostanie ok 20 minut. Teraz wszystko jest nieważne, liczą się 3 najcenniejsze w tym sezonie punkty. Życzę Wam i sobie porywającego widowiska, wielu bramek i w 93 minucie eksplozji szczęścia.

1

Bartra powinien zagrać. Cesc też ale w pomocy.

3

Wolę już na 9 Oiera niż Pedro. Serio. Cesc nic nie czuje na 9 a na pomocy świetnie podaje asystuje i potrafi dobrze kreować grę a nawet bardzo groźnie uderzyć z drugiej linii. To nie jest pozycja dla niego. Z ich dwóch zdecydowanie Alexis.

2

Za Mascherano Bartra, Cesc nie na 9 tylko na miejsce Iniesty, Iniesta na lewe skrzydło, Messi na środek a Alexis na prawą stronę.

1

Dziękujemy

1

Numer 5 powinien być na zawsze oddany Puyolowi. Nikt inny nie ma prawa przywdziać numeru naszego kapitana, którym był fizycznie, ale jest i bedzie duchowo.

1

Neymar na bank na drugą połowę, zakładając, że w ogóle zagra. Prawdopodobnie będzie się bał ryzykować grą na 100% biorąc pod uwagę, że już za moment zaczyna się mundial. Uszanujmy to.

1

Teraz jest moda na na przepłacanie za piłkarzy. Bądźmy trendi. Pedro - 35mln a Mascherano 20. Jeżeli takie kwoty padną to sprzedajemy. Suma tych liczb powinna też wystarczyć na pozyskanie Vidala. Ponadto sprzedajmy Alvesa za 10, Sancheza za 40 i kupmy za to Aguero. Z własnej kieszeni trzeba zapłacić za PO. Song niechby został tylko trzeba pozwolić mu na więcej.

1

Hahaha. Życiorys podobny. Też kapitan i cała kariera w Milanie ale klasa i umiejętności dużo niższe.

0

Po części masz racje. Chodzi głównie o to, że liczy się poaz Barca i Realem jeszcze przynajmniej jedna drużyna i są emocje.

2



Tak przywitać Atletico

0


Moja propozycja.

0

Dla oka ładne ale za to będzie kara albo nawet walkower za uniemożliwienie rozegrania meczu.

3

Niestety tak. Są tylko turyści. Gdyby była taka "żyleta" to byłoby super. Niestety jest to tez kwestią cen biletów. Hiszpania ma mało mieszkańców, których stać, by przyjść na każdy mecz pomimo chęci. Swoją droga klub powinien zaproponować kibicom bardzo atrakcyjne imienne (żeby nie sprzedali innym) karnety np na miesiąc żeby były bardzo tanie i nie opłacało się odpuścić żadnego meczu po ich kupnie. Byłyby perłne trybuny nawet na niezbyt ciekawe mecze.

0

Liczę na zapierającą dech w piersiach dekoracje i wsparcie kibiców przez całe 90 minut bez względu na wydarzenia. Atletico z kibicami sprawiło nam piekło na Calderon w rewanżowym meczu LM a w sobotę będzie wielki rewanż. Oczywiście spodziewam się zaciętego meczu do ostatniej sekundy ale czuję, że tym razem będzie mega happy end :) Swoją drogą szkoda, że już skończy się najciekawsza liga od wielu, wielu lat. Taki scenariusz ligowy nawet się nie śnił fizjologom. Cieszę się, że w końcu Hiszpania zamknęła usta tym, którzy uważają ich ligę za nudną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?